НОЕМВРИЙЧЕ гладно няма, мама хапва си за двама! - Тема 7

  • 62 181
  • 700
  •   1
Отговори

Анкета

Предложения за заглавие:

Опции:

# 690
  • Мнения: 80
Nellyna, честито бебче и от мен и благодарим, че сподели изживяването и тук! Simple Smile Да ви е жива и здрава и много да ви радва малкото мишле! : )

Viki , за коя болница говориш? Аз започвам да обмислям няколко държавни, в случай че на лекарят ми не му се занимава да ме чака да раждам естествено... Laughing

# 691
  • Казанлък
  • Мнения: 172


Viki , за коя болница говориш? Аз започвам да обмислям няколко държавни, в случай че на лекарят ми не му се занимава да ме чака да раждам естествено... Laughing

За Стара Загора

# 692
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз мисля, че подарък за лекарката, която е направила инвитро процедурата и после ще изражда е красиво перлено колие, или обеци или някакво бижу. Сигурна съм, че на всички им е писнало от икони, торти и цветя.
Моя инвитро лекар е мъж и още не съм решила какво да му подаря. Но на лекарката, която ще ме изражда и ми следи бременността мисля бижу да взема.

# 693
  • Мнения: 80
Аз мисля, че подарък за лекарката, която е направила инвитро процедурата и после ще изражда е красиво перлено колие, или обеци или някакво бижу. Сигурна съм, че на всички им е писнало от икони, торти и цветя.
Моя инвитро лекар е мъж и още не съм решила какво да му подаря. Но на лекарката, която ще ме изражда и ми следи бременността мисля бижу да взема.

Подкрепям с 2 ръце, бижуто е страхотна идея - красиво, оригинално и никога не би било излишно : )

# 694
  • Мнения: 1 366
Аз именно затова казах, че ако е жена е лесно. Един златен медалион или семпли обеци са екстра. Ама за мъж... Та аз за моя вече не знам какво да купувам, пък камо ли за такъв, който не познавам. Ама честно казано, на тоя етап това ми е най-малкия дерт. Момичета, дръжте главите си спокойни, зарежете всичко на околните. Да мислят и действат те. Аз тая седмица се отдавам на хедонистични занимания и тегля една майна на всичко.

# 695
  • Мнения: 107
Ето ме мами...Амии..родих..Вчера отидох до лекаря да му поискам антибиотик ,щото щерката от градината ме зарази с кашлица и ми се възпали синузита..А тои ме изпрати в болницата..Хванаха ми регулярни контракции ,казаха че съм дезихедрирана. Включиха ми системи ,контракциите намаляха като нормални които имах през цялата бременност и ме оставиха да пренощуват..Хубаво ..почти се бях унесла в сън като усетих че ми изтича нещо..Да водите..докато ме прегледа лекаря ( с цяла мъжка сила) ,каза 3 см..аз си имах редовните 2...И докато ми взимаха за пореден път данните ,нещо се спука като бомба в корема..и водите шурнаха...Та беше 1,15 ч докато ида до залата , станаха 5 см..не ми сложиха газ защото съм с кашлица и синузит..молих се за епидурална , и те : Каква епидурална имаш 10 см. Готова си..през това време мъжа ми влиза треперещ и кършеш ръце..Бял..( военен е ) ..Аз крещях точно 4 пъти като последния път излезна.. всичко 1'14 минути..Малка мишка ..2460 кила колкото и дъщеря ми..48 см пак колкото нея..Нямам нито един шев...Акушерката беше страхотна ..А доктора гад..Които само стоеше за всеки случай..захвана да сучи ,но е поспалив..С две думи ...Добре СМЕ ..мина роди се в 37 +1  ..Най най хубаво за родилите , а на другите ПОЖЕЛАВАМ леко раждане като моето..Предишното ми беше цезарово...Успех

# 696
  • Мнения: 205
mammapak,честито!!  бъдете живи и здрави!  bouquet

# 697
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Честито на родилите мами Simple SmileДругите си чакаме реда Grinning Не съм решила на моята лекарка какво да купя, но ще трябва да помисля и за това. Бижу ми се струва трудно, лично аз не обичам да ми подаряват бижута без да ме познават, за алкохол не знам дори дали употребява, не знам. newsm78

# 698
  • Казанлък
  • Мнения: 172
mammapak ЧЕСТИТО! Бъдете здрави!

# 699
  • Мнения: 969
Честито на родилите мами и от мен! Да са здрави и много щастливи!  Hug
Момичета, благодаря за идеите за подарък на докторката ми! Засега луксозната химикалка води в състезанието Simple Smile Ще огледам доки дали носи бижута, но като знам по себе си как съм прибрала всички бижута и ги търся по кутиите само по много сериозен повод, та май и това е индивидуално  Crazy

# 700
  • Мнения: 473
Да пиша докато все още съм в състояние. Имам вече регулярни контракции на 7-8 мин. Мисля, че се започна, само че не мога да отида в болницата докато не станат на 5 мин, защото ще ме върнат. Проблема е, че ми се спи много, а не смея.  ooooh!

Ето линк към новата тема. Надявам се да се похваля в нея с едно леко раждане и здраво бебче.  Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=949560

Общи условия

Активация на акаунт