Дискова херния - 14

  • 172 818
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 105
Благодаря bouquet Вече съм абсолютно сигурна, че трябва да пробвам.не се живее с тези нечовешки болки и то вече 4 г. В момента,които отида и видя ,за какво става въпрос , ще дам отзиви. Но не мисля да ходя при китайци, ще ме свържат с един д-р,който има 20годишна практика,пък да видим  newsm78

# 736
  • Мнения: 19 253
Ще чакаме да споделиш за резултата. Аз и при китаец бих отишла, стига да зная, че ще ми помогне. Имало някакъв който работи в Редута, ама нищо по-конкретно не зная.

# 737
  • Мнения: 20 064
Момичета, ишиас е прищипан нерв ли?
Аз  започвам вече да се чудя дали и при мен не е нещо такова  Thinking
Вече пети ден съм на Алфамил, отделно габа неврала не съм го спирала тези месеци, ефект никакъв, даже имам чувството, че ми се засилиха болките ooooh! А толкова надежди възлагах на това хапче.....
Доктора на ямр-то в Иван Рилски, каза, че ще ме наркоманизират с този габа неврал който пия над три месеца вече, дали е вярно, изплаши ме?
На молбата ми за препоръка на невролог, ме насочи към Карамешев, имате ли отзиви за него?

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 10:46 от Lemy

# 738
  • Мнения: 19 253
Да ,ишиас е прищипан нерв в лумбалната област, който дава болка към единия крак надолу.

# 739
  • На планетата земя
  • Мнения: 744
Lemy,аз имах изписан габаневрал от невролог в периода с най-силните болки,ефект никакъв ,само ме болеше главата и се чувствах като замаяна,пих го около месец и по съвет на неврохирург го спрях.Той ми обясни,че това хапче е тежка артилерия и няма да ми помогне,пила съм и неуронтин същата работа,те са от една група.
Болките ти с времето постепенно ще намалеят,но трябва време и съответно търпение,отиди пролетта на санаториум ако имаш възможност,прави упражнения редовно,разхождай се и рано или късно ефект ще има,много е важна и положителната настройка.
Ишиаса е в резултат от възпаление на седалищния нерв,получава се когато нерва е притиснат от дискова херния.

# 740
  • Мнения: 20 064
Благодаря момичета, и аз не зная какво да правя вече.  Hug
Забелязвам единствено, че при малко повече движение и натоварване, болките се усилват, от друга страна разбрах от вас, че залежаването не е хубаво също, изобщо...
За габа неврала, питах доктора дали да не го спра - да съм го пиела, дозата ми била малка, можел да се пие дълго време....ала бала... ooooh!
Ще ме извините за въпросите, още се ориентирам и прохождам в тези нови за мен и ужасни, здравословни проблеми...то понеже са ми малко останалите, та сега и това. Confused

# 741
  • Мнения: 105
На въпроса за невролога!!! за 4 години обиколих кой ли не и ми правиха какво ли не.Да спомена само,че при светила ходя- където "Добър ден" е - "80лв. на касата платете". И отделно всеки един от професорите иска нови и нови изледвания. И то не какво да е , а ЯМР на стойнот от 300лв. нагоре. имам такава папка с изледвания, че за космоса съм говота вече #Crazy Аз съм била при 3-ма невролози. Нито един За Бога не знае какво ми е. Последно бях при Стоев, в 5-та градска. Голямо светило, на много хора е помогнал. Ами пълно разочарование. Даде изледвания за 650лв. и кръвни за около 100лв. и накрая , "Ами не си за мен" #2gunfire #2gunfire #2gunfire Просто са ужасни всички. Сега съм на кинезетерапия и д-р, каза "Оооо, това е ишиас". Е как никой невролог не разбра за 4г.???

P.S.Само да добавя, че преди това бях при Цонев в Св.Иван Рилски.Същата работа.Куп изследвания - отговор никакъв. Ами така ще си живееш.Отвреме на мреме Милгана Н. Е как ще си живея?!! newsm78

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 14:18 от Gabriele07

# 742
  • Мнения: 19 253
Като е казал Стоев "Не си за мен" да е казал къде да отидеш. Явно има предвид, че не си за операция, което е добре. От там нататък си те боли и някой трябва нещо да направи. Ега ти специалистите, медицината и оправията в БГ......Огромните суми за прегледи без реален резултат при осигурени пациенти няма да коментирам.

# 743
  • На планетата земя
  • Мнения: 744
От невролог не съм видяла нищо повече от една кофа лекарства от които полза никога не съм имала,само ми докараха гастрит,какво трябва да правя съм научила от форума,прочетете темите от самото начало.

# 744
  • Мнения: 6 159
Дано да ви подействат обезболяващите и противовъзпалителните  Praynig Peace
Аз започнах  преди  тези хапчета   сутрин на гладно първо да пия  1 табл. Еманера , за да си запазя стомаха /доколкото може / .

# 745
  • Мнения: 19 253
От невролог не съм видяла нищо повече от една кофа лекарства от които полза никога не съм имала,само ми докараха гастрит,какво трябва да правя съм научила от форума,прочетете темите от самото начало.
Аз също единствено тук научих нещо за състоянието си и към кого да се обърна, не от лекарите.

# 746
  • Мнения: 20 064
Дано да ви подействат обезболяващите и противовъзпалителните  Praynig Peace
Аз започнах  преди  тези хапчета   сутрин на гладно първо да пия  1 табл. Еманера , за да си запазя стомаха /доколкото може / .
Благодаря Ели!
 И аз, задължително Нексиум, макар, че дори и с него, от Диклофенака започна да ме боли стомаха.

# 747
  • Мнения: 105
Момичета, аз така влезнах да пиша тук,защото като изчетох мненията ви, разбрах колко хора срадат и оправия няма с нашата медицина Sad Моята история, както разбрахте е много дълга, но не искам да се отчайвам. На 32години, това не живот, с такива болки. Променя ти се изцяло ежедневието и който не го преживял не може да разбере. От 4 години токчетата са ми в кофата за боклук; кола карам само с аналгин; гледам до 18часа да съм се прибрала,защото кръкът вече не ме слуша; за танци не мога и да си помисля; а вечерта не искам да идва- спаане няма , само дремене Sad  Обиколила съм 3-4 невролога; 3-4 травматолога; ортопези;съдов хирург; остеопат 20 сеанса ; Американската клиника за гръбначни проблеми; баба намествачка в родопско село; екстрасенс 50 сеанса; намествач; билкар; кинезетерапия; физиотерапия и може и още,което не се сещам. Утре записах час за акупунктурата. На линия съм за всякакви въпроси, като не може никой да помогне от изредените, реших, че с  вас ще сме си по-полезни! Стискайте палци, скоро пак ще се включа Simple Smile

# 748
  • Мнения: 19 253
Стискам палци да се оправиш! От сърце ти го желая!

# 749
  • София
  • Мнения: 2 017
Заповядайте в новата тема:

Дискова херния - 15

Общи условия

Активация на акаунт