Анти-целулитни масажи в София

  • 991
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Момичета споделете, някой правил ли си е - доволен ли е като цяло и къде точно.
Въобще за някакви анти-целулитни програми кажете, ако сте правили споделете - искам да си направя нещо такова - намерих доста оферти и вариращи цени - но все пак ако чуя и мнения ше съм по-доволна! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 005
zdraveite,nai-dobriqt na4in za spravqne s celulita i mazninkite ni:) e vav fitnes centar qlta-v podleza na su.tam ima edin strahoten masajist-emo,koito pravi 4udesa s telata ni.imat edna procedura parafango, s koiato osven 4e se otslabva se topi i celulit,cenata i e 30 leva.ot skoro imat i nai-noviqt aparat za borba s celulita na guinot-napravo e revoluciq mnogo sum dovolna ot nego.a ina4e anticelulitniq masaj e 15 leva i e strahoten.tursete emo toi shte vi otgovori na vsi4ki vaprosi.uspeh!

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
zdraveite,nai-dobriqt na4in za spravqne s celulita i mazninkite ni:) e vav fitnes centar qlta-v podleza na su.tam ima edin strahoten masajist-emo,koito pravi 4udesa s telata ni.imat edna procedura parafango, s koiato osven 4e se otslabva se topi i celulit,cenata i e 30 leva.ot skoro imat i nai-noviqt aparat za borba s celulita na guinot-napravo e revoluciq mnogo sum dovolna ot nego.a ina4e anticelulitniq masaj e 15 leva i e strahoten.tursete emo toi shte vi otgovori na vsi4ki vaprosi.uspeh!
Да не си ти Емо? Wink
Сега видях, че не си Peace

# 3
  • Мнения: 1 005
ne sum az sum nai-dovolnata klientka kazvam se sani,ako otide6 v qlta shte razbere6 4e sum redovna klientka:) i ne sum emo:)

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сани е дъщеря ми Simple Smile
В Ялта знам, че са добри- там съм ходила на фитнес и на фризьор. На масаж зълва ми ходи там, но не знам при кой.
Но аз се навих да потърся Емо Peace

# 5
  • Мнения: 1 005
 :)bravo ina4e ima i masajistka kazva se marina i tq e super,izobshto tam sa mnogo dobri emo tazi sedmica e sutrin,a drugata sledobqd raboti i v nedelq.uspeh!:)i pozdravi na ada6kata

# 6
# 7
  • Мнения: 111
Преди години ходех на вакуум в козметичен салон "Нирвана" в кв.Павлово и останах супер доволна ,за 20-тина процедури(по 9.00лв едната) от гадния целулит и помен не ми остана GrinningИ така в продължение на 2год. се радвах на безцелулитното си дупе Laughingдо миналата година, когато пак ми се яви Sadтогава пробвах ръчен масаж при един прехвален масажист в залата на Славия ,но определено ефекта не беше задоволителен Confusedнаправих 15 процедури по 15лв едната...Тази година се чудя дали да не пробвам дермосоник, цената е 25лв на процедура или пак да си ходя на добре познатия вакуум където цената е станала също 25лв Simple SmileАко тръгна на дермосоника ще пиша дали съм доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт