Кое е любимото ви шопинг другарче?

  • 2 997
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
сама ми е най-добре.
а ако ми трябва безпристрастно огледало - мъжа ми Peace

# 31
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 Сестра ми!!! Party

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 2 027
Сестра ми, защото съм сигурна че няма да ме излъже, винаги е много добре информирана за тенденциите, ориентирана е в цени и редовно си щъка по магазините и прави маркетингово проучване. А и най-важното с нея ми е приятно и си клюкаме   WinkHeart Eyes
Grinning На второ място поставям майка ми, а мъжът ми за пазар просто не став. Меря някаква дрешка и го питам "Харесва ли ти?Какво ще кажеш?", отговора му е "А на теб харесва ли ти?...абе кажи си бе човек  Twisted Evil Praynig...  - "Ми аз не разбирам?" Crazy

# 34
  • Мнения: 4 371
Една приятелка. Имаме почти еднакви вкусове и лесно се разбираме.
Със сестра ми също обичам да излизам, но тя има малко по-различен вкус от моя и аз обикновено я убеждавам да не си взима дадена дреха hahaha

# 35
  • Мнения: 27 524
Мъжът ми. Може да трамбова с мен с часове по магазините, не се оплаква, обективен е и....  hahaha плаща  Joy

# 36
  • Мнения: 1 202
Мъжът ми. Може да трамбова с мен с часове по магазините, не се оплаква, обективен е и....  hahaha плаща  Joy
От време на време и с някоя приятелка! smile3521

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз пък мога да кажа кое е най-нежеланото и противно другарче за пазаруване. Моя милост.  Mr. Green
Мразя да обикалям по магазините и ако ме принудят, започвам да мърморя още след третия. А имам две сестри и безчет братовчедки, жадни за нови придобивки.  ooooh!

# 38
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Имам две приятелки, с които си ходя по магазините. Вкусовете са ни доста сходни, така че ...се съветваме взаимно. Flutter
Иначе и сама обичам да си ходя(все пак не винаги можеш да ангажираш хората и да им отнемаш от времето), но за по-дребни покупки.

Даже тази събота с едната ми приятелка ще ходим по магазините. Аз-за обувки, а тя- за тоалет за сватба. ooooh!

# 39
# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сама, или със сестра ми Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 5 289
С мъжа ми най-обичам,има страхотен вкус и винаги мога да разчитам на мнението му,а и най-ми харесва,че когато му хареса нещо много,го купува пък кво ще да става.Е как няма да ми е любимото другарче в шопинга.. Laughing

# 42
  • Мнения: 929
Сама или с мама (когато съм с нея просто не ми остава свободно пръстче с което да хвана поридната торбичка Laughing), ако съм с някой друг не ми е така забавно тъй като повечето ми познати не са любители като мен на обиколките из магазини.

# 43
  • Мнения: 5 790
Етърва ми е човекът... Винаги е готова за пазаруване, по което и време на денонощието. Освен това обича като мен да се застоява по магазините, и то по всякави видове. И имаме еднакъв вкус.

# 44
  • Мнения: 252
Имам си една приятелка,като излезем с нея по магазините и забравяме да се приберем Mr. Green,а когато тя е заета или с майка ми или сама.

Общи условия

Активация на акаунт