За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 52

  • 55 953
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 354
Ето тези купувам аз: http://beko3.com/project/пантофи-класик-сини/
Не са върхът на дизайна, но за 10-12 лв и за един сезон в ДГ са супер, няма какво повече да искам.
Синът ми проходи с тях на 10 месеца и то много уверено. Не си кривеше крачетата, затова винаги ги препоръчвам и за прохождащо детенце.

Не ми се получи добре линкът, извинете, но през телефона повече не мога!

# 751
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И аз гледам евтино и качествено, ама още не съм нацелила да са в комлект. Laughing После съм си дала парите за едно и също два пъти като с въпросните бодита. Още ме яд.
Тези пантофи май са ми излизали като реклама в бука, ще ги погледна.

# 752
  • Мнения: 1 792
Vermilion`, моят проходи с Атипас. Изключително доволна съм, защото държах да е максимално естествено прохождането, без твърди подметки и петички "за подкрепа на крачето"  Tired Единственият недостатък при нас беше, че много му се запотяваха краката вътре. Но на него по принцип му се потяха краката, а и това се случваше лятото, та не знам какъв принос имат реално обувките.

# 753
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Кристалин, благодаря. На мен ми е малко съмнителен дизайна и не ме очарова особено, но гледам една позната имат доста модела и явно е доволна, но не съм я питала.
И на моето бебе през лятото все 'и бяха мокри краката дори боси ( тя изобщо си се поти ), но откакто захладня не се потят изобщо.

# 754
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 647
Ето тези купувам аз: http://beko3.com/project/пантофи-класик-сини/
Не са върхът на дизайна, но за 10-12 лв и за един сезон в ДГ са супер, няма какво повече да искам.
Синът ми проходи с тях на 10 месеца и то много уверено. Не си кривеше крачетата, затова винаги ги препоръчвам и за прохождащо детенце.

Не ми се получи добре линкът, извинете, но през телефона повече не мога!

Ха.. Сега видях, че и ние имаме обувки на Беко... Crazy Бабата ги подари за първият рожден ден и това беше хит - подаръка!!! Много са ѝ удобни на моята девойка. Ще купувям пак. Мерси за инфото!!! bouquet

# 755
  • Мнения: 4 292
Малкият ходи в момента със същите показани от Елени. Вкъщи, обаче че в градината са с обувки. Супер са пантофите съотношения качество-цена. Много харчех за него като малък, сега за бебето хич, но специално за пантофи се радвам, че открих тези. Носил е поне 5-6 чифта имат зимни и летни модели, и колкото е спънат с тях върви добре.
 От бодитата на Зара аз съм много доволна, е имало е някоя по-кофти партида, но съм купувала доста от Гр и като цяло са били ОК, даже бебето износва. HM също, на Картие са също чудни. От Бг на Комсед имах добри попадения.

# 756
  • Мнения: 2 416
Ние все още не сме на този етап, но една приятелка наскоро ми препоръчваше Колев и Колев, не знам дали стават за нещо? Били от естествени материи и качествени според нея.
ПП: Като ги гледам и те не са върха на дизайна и за 30 -50 лв колко ли да са качествени. Може би за вкъщи стават...

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 00:14 от prolet_inchen

# 757

Общи условия

Активация на акаунт