Изневерява ли ми? Как да разберем?

  • 45 207
  • 270
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Започвам тази тема с идея дали ми изневерява или просто си въобразявам..Дали си струва да разбера или да си заровя главата в пясъка като щраус..... Какво следва....Имам страшно много въпроси и се нуждая от помощ.Моля помогнете ми как да разбера дали ми изневерява? Както да направя...за да разбера има ли признаци....или аз просто си въобразявам.

# 1
  • Мнения: 5 242
Много малка информация си дала ,не знам дали ти изневерява .И не знам какво означава "има ли признаци" ,щом пускаш тема , няма да е без нищо , все нещо трябва да те е довело до тази мисъл .А ако няма нищо ,то просто си човек без работа и с прекалено много свободно време ,който се чуди какво да измисли .
Дай информация !

# 2
  • Мнения: X
Има ли признаци или няма? Ние как да знаем.

# 3
  • Мнения: 30
Ами от къде идва това гадно чувство....последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....

# 4
  • София
  • Мнения: 17 277
Честно казано, има ли го това чувство, най-вероятно е истина.
А дали да се заравяш в пясъка или да човъркаш, докато разбереш, зависи единствено и само от това дали си готова да го напуснеш. Ако не си - не се занимавай да ровиш, няма смисъл. Ако си готова да си тръгнеш и ти липсва кураж - да, тогава си заслужава да търсиш истината.
От опит говоря.

# 5
  • Мнения: 1 782
Аз ще ти отговоря така: има хора с много силна интуиция, ако ти си от тях и в момента се появява тази интуиция, послушай я. Интуитивен човек ли си? Случвало ли се е и друг път да имаш разни съмнения и в последствие да са се оправдали?
Другият вариант е да ти е много скучно и да си измисляш проблеми или по някакъв повод самочувствието ти да страда и затова да проявяваш ревност.
Винаги можеш да попиташ партньора си и да поговорите, но първо изясни ситуацията за себе си. От къде идва това подозрение? От твои емоционални липси или от външни доказателства , интуиция?
Успех !

# 6
  • Мнения: X
Честно казано, има ли го това чувство, най-вероятно е истина.
А дали да се заравяш в пясъка или да човъркаш, докато разбереш, зависи единствено и само от това дали си готова да го напуснеш. Ако не си - не се занимавай да ровиш, няма смисъл. Ако си готова да си тръгнеш и ти липсва кураж - да, тогава си заслужава да търсиш истината.
От опит говоря.

И аз така мисля.

А истината се търси по стандартните начини.

Някои жени директно си питат партньора, дали им изневерява. Обикновено мъжът отрича, особено ако не е сигурен как ще се развие другата връзка, ако другата жена е заета или ако самият той е наясно, че страничното му увлечение е нещо краткотрайно.

Други жени поемат по пътя на ровенето - проверяват му телефона, скайпа, разпечатки и т.н. Оттам излизат най-много данни, но за много хора подобно ровене е недостойно и го наричат мишкуване.

Признаци - лъжи, странни закъснения, усамотяване с телефона, телефона не се оставя нито за миг, разговори/смс по никое време, промяна в цялостното поведение, избухвания от нищото (понякога съпровождани с напускане на жилището "в гнева"), внезапни нови изисквания към теб или започваш да го дразниш с всичко, търсене на свада/прекомерна любезност, потайност, постоянно киснене на компа... И най-вече едно чувство, че нещо не е наред.

Помисли добре какво ще правиш, ако подозренията ти се окажат основателни, преди да търсиш доказателства.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Няма дим без огън, както са казали. Женската интуиция е доста силна и аз мисля, че след като такова чувство имаш, значи шансът за положителен отговор е доста голям.

# 8
  • Мнения: 12 473
И Гри, и Бърди и Скоростният - все са прави.

Но на мен защо ли ми звучиш като сама да си търсиш поводи и да се самонавиваш.

# 9
  • Мнения: 2 850
Ами от къде идва това гадно чувство....последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....

А лятото по принцип повече работа ли има?
Мъж да пазарува по три часа - не познавам такова животно, освен ако не е пълна блейка и флегма този човек.

# 10
  • Мнения: 5 060
Какво работи, че е толкова ангажиран?
Има професии, които изсмукват цялото ти време.
Имате ли брак, деца?

# 11
  • Мнения: X
Ами от къде идва това гадно чувство....
Скрит текст:
последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....
След като имаш някакво усещане, че нещо не е наред, най-вероятно е така.Дори да няма осезателна промяна у него, интуицията ти я усеща и те тормози.
Не е задължително да е друга жена, може да е съвсем друг проблем, с който той не може да се справи, не иска да те товари, предпочита да реши сам....
Единственото, за което съм почти сигурна е, че когато усещаш, че нещо не е наред, то наистина има нещо, което не е наред и иска обсъждане и решение.

# 12
  • Мнения: 615
Или на някого пак му е скучно...

Даваш прекалено малко информация, първо.
Второ, има интуиция и параноя, а границата между двете е много тънка. Според мен ако между двама души има адекватна комуникация  и живеете заедно от доста време, опознаваш човека и знаеш как реагира във всяка ситуация. Научаваш се да "усещаш" кога нещо не е както трябва. За мен между двама души не би трябвало да има забранени теми. Не си ли го питала какво е отношението му към изневярата по принцип?
Ние няма как да знаем, какво и кой влиза в леглото ви.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 277
Не си ли го питала какво е отношението му към изневярата по принцип?


Обикновено кръшкачите са най-гласовитите съдници на изневярата - на приказки  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 24 839
Ами от къде идва това гадно чувство....последно време -цяло лято няма време....вечер е до късно на работа.....събота и неделя пак....кой какво прави той винаги е на работа където и да кажа да отидем той винаги не може... винаги е на работа....Пазаруване по 3 часа ....от мола до нас.....

Да разбирам, че изведнъж, от началото на лятото, се е явил силно незаменим кадър, та е започнал да работи извънредно и без почивен ден, от една страна.
От друга- изведнъж му се допазарува, като в мола се извиха опашки, отнемащи 3 часа?
Ти знаеш какво работи и дали е възможно, и дали е имало такова натоварване друг път в работата.
Ти знаеш по колко време и колко често е пазарувал където и да е.
Аз за себе си знам, че така се получават нещата при връзка извън семейството.

Общи условия

Активация на акаунт