Каква е тази- Активна гимнастика за бебета?

  • 13 212
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 52
Здравейте мили мами!Искам да ви попитам какво значи тази активна гимнастика за бебчовци,за какво служи и какво представлява.Много ще се радвам ако някоя от вас има възможност да ми пусне линк със снимка за да видя какво представлява.Заинтересувах се защото видях че доста мами я хвалят и са много доволни.Моля ако на някоя има време и иска да ме упъти да ми пише,много ще се радвам.Предварително ви благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 390
Здравей дробчо,
активната гимнастика съдържа много играчки, които бебето може да извива, удря, дърпа, опъва и разтваря.
Активната гимнастика стимулира двигателните умения и координацията на бебето, привличайки вниманието му с различни светлинки, звуци и цветове.
Ето как изглежда

други ще намериш например тук
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=73_106&osCsid=cf5d8e959 … d26ec58306911c903

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Ето каква беше нашата:

# 3
  • Мнения: 52
Mного ви благодаря съкровища за отзивчивостта и за снимките но линка под едната снимка не ми се отваря.И да попитам ако нее много нахално,това дето е скрачертата и висят играчки отгоре -бебчо къде се слага -под играчките ,и къде е удобно да се слага подобно нещо за да не се претърколи бебчето,и последно моля ви кажете ако знаете на каква възраст трябва да е бебчето за да се купи такава гимнастика.Предварително ви благодаря ,и дано не ставам много нахална с въпросите си! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 52
Ох забравих да попитам знае ли някоя от вас за цената горе долу каква е и къде се продават? newsm51

# 5
  • на Север
  • Мнения: 503


нашата е такава, струва около 40-50 лв. Този тип е го дават до 6 месечна възраст(на бебата и по-рано даже й омръзна)

можеш да ги намериш във всички онлйан бебешки магазини

# 6
  • Мнения: 695
активната гимнастика е много готино нещо стига бебо да му обръща внимание.мойта дъщеря изобщо не се забавляваше с гимнастиката newsm12

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя синковец изобщо не и обърна внимание ooooh!.Аз знам че се слага от 2.5-3 месеца и много ме съмнява до 6 месец да е актуална.Има различни модели с различни цени.По обикновените са без килимче отдолу и струват около 25-30лв,а тези на Чиполино,Чико и т.н. са от 50 лв на горе.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Mного ви благодаря съкровища за отзивчивостта и за снимките но линка под едната снимка не ми се отваря.И да попитам ако нее много нахално,това дето е скрачертата и висят играчки отгоре -бебчо къде се слага -под играчките ,и къде е удобно да се слага подобно нещо за да не се претърколи бебчето,и последно моля ви кажете ако знаете на каква възраст трябва да е бебчето за да се купи такава гимнастика.Предварително ви благодаря ,и дано не ставам много нахална с въпросите си! Heart Eyes
Значи аз я слагах на спалнята и отгоре и слагах гимнастиката - може при ръчичките може и при крачетата да ги рита. За да не се търкулне може и в кошарата - нашта гимнастика влизаше точно - на Фишер Прайс е. Взехме я някъде на 4 месеца като беше Таня - много си игра с нея. Като проходи и си я буташе из цялата къща  Laughing

# 9
  • Мнения: 89
А според мен е нещо което заема място събира прах и си си дал парите на вятъра.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 10 758
И моя не й обръщаше внимание на активната гимнастика.Накрая като поотрасна я сложих в кошарата за игра, та малко се забавляваше.Сега само използвам килимчето.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Моя пък много си играе с нея.
И има три положения-за легнало,после като почне да седи,и накрая да проходи.
Зависи си от бебето

# 12
  • Мнения: 52
Здравейте на всички красавици и много ви благодаря за отзивите и мненията по темата ми.Така като ви слушам съм на две мнения и се чудя да я купувам ли или не,но още малко ще помисля идано някоя мила мама намери начин да ми пусне някое линкче че давидя и други модели.Тези трите по горе ми се струват интересни но ми се ще да видя и още пуснаха ми по горе линк по темата за тази гимнастика но нещо неиска да ми се отваря незнам защо.Благодаря ви още веднъж за отзивчивостта- lovekiss newsm51

# 13
  • Мнения: 8 917
На Гери не й купих подобна щуротия, защото отначало беше с кошарка на Чиполино от тези, окито са с играчки отгоре и  вършеше абсолютно същата работа, но Гери определено не й обръщаше никакво внимание. Peace

# 14
  • Мнения: 9 990
Моя синковец изобщо не и обърна внимание ooooh!.Аз знам че се слага от 2.5-3 месеца и много ме съмнява до 6 месец да е актуална.Има различни модели с различни цени.По обикновените са без килимче отдолу и струват около 25-30лв,а тези на Чиполино,Чико и т.н. са от 50 лв на горе.

Тъй-да споделя и аз-мойта дъщеря също не я употреби по предназначение.Започна да си играе с нея след като проходи-правеше си палатка и  така се забавляваше.Но като бебе-не.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
На Гери не й купих подобна щуротия, защото отначало беше с кошарка на Чиполино от тези, окито са с играчки отгоре и  вършеше абсолютно същата работа, но Гери определено не й обръщаше никакво внимание. Peace

Тва щях да кажа.И нашия над кошарката имаше една дъга с колички-и от там видях много им се радваше.Точно на тях започна да говори за първи път на  3 месеца...И тогава му купихме тази-светещата и свирещата.
Вземи за начало една такава дъга за над легло-продават-ако се радва,тогава може да предприемеш нещо по скъпо да купиш....

# 16
  • Мнения: 2 381
Здравей!Ето нашата активна гимнастика:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=771

Паолина вероятно я харесва.Заглежда се в играчките.Аз закачам по една, след ден-два слагам друга, за да не й омръзва.А също така закачвам и други играчки, напр. от тези въртящите, които се слагат над кошарката.

# 17
  • Мнения: 3 447
Дробчо, ето тук има най-различни видове
http://www.family-bg.com/catalog/catX_84_125.htm
тук също
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=73_106

# 18
  • Мнения: 200
Здравей, зависи от детенце Party Мойта дребосъчка много се забавлява от три месеца , та до съвсем скоро... Напоследък взе да я вдига цялата играчка ( тя е лека като стойка) и се удря...  Rolling Eyes много тъпо... и вече не я ползваме...

# 19
  • Мнения: 535
Здравей!
И от мен 1 съвет - за да не те е яд да купиш нещо и после на бебо да не му е интересно - потърси от форума за обяви - от там ще си вземеш такава гимнастика за 15 -25 лв. Аз така направих, че също имах чудене.  Wink Даже в момента се продава една, току-що я видях, за 15 лв. - розовка.

Проблема е, че този подфорум се вижда чак след като направиш определен брой публикации във форума (май бяха 50), но ти си близо, така че скоро ще можеш да се възползваш от тази чудесна възможност да си помагаме помежду си.

Успех !!! И да се похвалиш ако решиш да купиш...

# 20
  • Мнения: 46
И ние имаме такава.Мартин едва сега започна да се заиграва в нея,но май няма да е за дълго.

# 21
  • Мнения: 2 242
Това е поредната ненужна вещ дето се търкаляше бая време из апартамента. Зори я харесваше 2-3 месеца и после се чудех де да я набутам.

# 22
  • Мнения: 998
За нас това беше една от най смислените покупки. На Чико е пластмасова, сложих й я когато беше на 3 месеца, смело мога да твърдя, че проходи с нея, буташе я и вървеше след нея. Когато видех, че започва да не й обръща внимание я прибирах за 1-2 седмици и после, като извадя голяма радост  Peace

# 23
  • Мнения: 4 978
Ние си имаме активна гимнастика на Fisher-Price и бебка много се забавлява с нея. Важното е да не й е постоянно пред очите, защото така омръзва. Един ден едно-друг ден друго забавление. Но определено това помага за координиране на движенията на бебоците и хватателните им умения.

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А според мен е нещо което заема място събира прах и си си дал парите на вятъра.  Mr. Green


И аз така мисля  Grinning

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Виж тази тема, Samsara продава активна гимнастика за 15лв.  Grinning
Много е сладка под формата на калинка ли е какво е  newsm78

# 26
  • Мнения: 995
Здравей!
Моята дъщеря не хареса особено активната гимнастика. Но ако решиш да купиш, гледай да е по ярка и шаренка Peace

Общи условия

Активация на акаунт