Фентъзи и фантастика - Тема 8

  • 43 127
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 44 095
Хахаха Simple Smile Дъното от този тип романи (не, че съм чела безкрай) при мен удрят Академия за вампири и Ловец на Гилдията ( Налини Синг).
Иначе самата идея за по-романтични фентъзи книги не ми пречи, даже напротив.

Кръвта и аз до едно време харесвах сериала, книгите не съм чела и нямам намерение.


Ммм стигнахме 51 страница, дано не ни заключат... Нели я нама да пусне нова темичка...

# 751
  • София
  • Мнения: 4 899
Angel, пусни я ти ако имаш време и желание.
Мисля, че Нелката няма да има нищо против  Peace

# 752
  • София
  • Мнения: 44 095
Ммм никак няма да се справя с оформлението, еле пък с анкета или въпрос, а Нели винаги прави началото на темите много приятно... та ако някой друг има вдъхновение...

Кали - "Никога, никъде, никой" - имаш я на хартия или в ел. вариант, навсякъде пише, че е изчерпана по книжарниците Sad

# 753
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 newsm78 Докато се сетя кое беше това "Ловецът на Гилдията"  Laughing Laughing Laughing

На мен ми е интересно какво толкова е писано в "Братството на черния кинжал" та има 13 книги newsm78

# 754
  • София
  • Мнения: 44 095
Аууу да - Братството.. още една драма Simple Smile Ми докато чифтосат всичките... много книги, много нещо....минах ги (на 12-та се предадох) с големи прелиствания за 2-3 дн, колкото да се запознаем.... честно казано не видях голяма разлика между тях и някаква любовна поредица,която ми попадна лятото за някакви генно модифицирани момчета... не разбрах защо едното се води някакво фентъзи, а другото любовен роман Wink

# 755
  • София
  • Мнения: 3 833
А мерси Wink Това ми е достатъчно дори да не ги приближа Wink

Засега ще си продължа да чета "Изтръгнати от корен" на Наоми Новик и ще мятам по едно око на втората книга на "Вещерът"  Wink

# 756
  • София
  • Мнения: 4 899
Angel, на хартия я имам. Изненадвам се, че е изчерпана; взех си я от "Гринуич" миналата година лятото.

Подготвям новата тема и след малко ще я пусна.

# 757
  • София
  • Мнения: 4 899
Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт