Директорката на яслата

  • 5 472
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 832
...на излизане детето да казва че го бият по ръцете...
Чакай,чакай - ти сериозно ли - ,,бият го по ръцете,,??? Shocked Shocked Shocked Това си е за съд вече, как може да не реагираш на подобно нещо?

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 00:59 от Не се сърди, човече

# 46
  • София
  • Мнения: 30 107
Според мен конфликтът е налице и всеки гледа другия под лупа. Афектирана си и се хващаш за всичко. Не можеш да ги накараш да ти гледат детето по друг начин. Явно толкова могат. Най-много да ги настроиш още повече и да ти правят напук.

Сигурна ли си за боя? Ако наистина го бият, сигнализирай!

# 47
  • Мнения: 22
Чакай,чакай - ти сериозно ли - ,,бият го по ръцете,,??? Shocked Shocked Shocked Това си е за съд вече, как може да не реагираш на подобно нещо?
Реагирах разбрах коя го прави и коя друга го наказва в ъгъла казах им че аз ще счупа тяхните ръце и им казах че вече имам едно медицинско дет го прибрах с такава цицина че само що не си беше сцепил челото... Водих дори детето на психолог та сега е по спокойно.. но те продължават... Преди няколко месеца от другата група едната сестра изхвърча понеже децата се прибираха сини от щипането й.... За сега с това са се кротнали но за това пък че не замълчаха си имам другите главоболия и не искат мн мн да го гледат ..... Но ме дразни и факта че директорката не взема мерки а гледа само своето дете смятам че вместо да се държи кат тях трябва да помисли и за другите деца....не само за своето и да спре да допуска тези неща

Според мен конфликтът е налице и всеки гледа другия под лупа. Афектирана си и се хващаш за всичко. Не можеш да ги накараш да ти гледат детето по друг начин. Явно толкова могат. Най-много да ги настроиш още повече и да ти правят напук.

Сигурна ли си за боя? Ако наистина го бият, сигнализирай!

Сигурна съм, на позната момиченцето е в нашата група единия ден си го взе с сцепена вежда, на другия с насинена дясна страна и ми каза че не смее да прави забележка защото стават още по груби понеже голямото й дете също е било в тази ясла... Една друга си прибра детето изгорено с цигара.... И отричат и говориш с директорката тя вика не е вярно....

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 01:00 от Не се сърди, човече

# 48
  • Мнения: 46 486
Ако биеха детето ми в яслата с това бих започнала, 4 страници празни приказки за сополи и внучета...
Щом е толкова масов проблема не спирайте със сигналите, на един може и да не реагират, но щом толкова деца са пребити и горени се обединете и действайте.

# 49
  • София
  • Мнения: 30 107
Бити, горени и посинени деца, а вие се притеснявяте за внучето на директорката????????
Къде сте сигнализирали досега? Има ли жалби от родителите?
Ако това е истина, досега трябваше да сте подали жалби, да има мед. прегледи на горените и посинени деца + телевизии.
Вие сте седнали да се занимавате със сополи и децата на директорката. ooooh!

# 50
  • Мнения: 22
Ако биеха детето ми в яслата с това бих започнала, 4 страници празни приказки за сополи и внучета...
Щом е толкова масов проблема не спирайте със сигналите, на един може и да не реагират, но щом толкова деца са пребити и горени се обединете и действайте.
Само дето родителите не смеят....

Бити, горени и посинени деца, а вие се притеснявяте за внучето на директорката????????
Къде сте сигнализирали досега? Има ли жалби от родителите?
Ако това е истина, досега трябваше да сте подали жалби, да има мед. прегледи на горените и посинени деца + телевизии.
Вие сте седнали да се занимавате със сополи и децата на директорката. ooooh!

Значи преди няколко месеца една от персонала така ходи на съд..... Но за съжаление самите родители казват че не искат да се оплакват защото стават по груби.... Аз за своето направих поне така че повече да не го прибирам посинен и да стигна до психолог че се стреснаха но за това отношението им е ужасно към всички и само към едно наред аз не искам да вредя и на жени които съвестно ги гледат и след като другите родители могат да го търпят техен проблем... На мен проблема ми за сега не е този вече надявам се пак да не стане... Но до преди седмица бяхме вкъщи защото ходехме на психолог ....

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 13:12 от Не се сърди, човече

# 51
  • София
  • Мнения: 30 107
Ако биеха детето ми в яслата с това бих започнала, 4 страници празни приказки за сополи и внучета...
Щом е толкова масов проблема не спирайте със сигналите, на един може и да не реагират, но щом толкова деца са пребити и горени се обединете и действайте.

Само дето родителите не смеят....

Родителите не смеят да защитят децата си????????????  Shocked
Тогава и родителите са за сигнал.
Ужас и безумие!

Дали правилно съм разбрала, че детето ви е бито в яслата, а за Вас проблемът е детето на директорката и обажданията на персонала?????

Колко по-лошо се притеснявате да не стане, че не сигнализирате???????  Бият им децата, а те не смеели.  ooooh! ooooh! ooooh!

Досега трябваше да сте вдигнали държавата на главата си. ooooh! Сезирайте институции и медии, не си губете времето с децата на персонала!

# 52
  • Мнения: 22
Досега трябваше да сте вдигнали държавата на главята си. ooooh!

Аз вече казах на моето и медицинско извадих и те си седнаха поне в това отношение на дупето... Не оставяй учудена на реакциите че не смеят да кажат а търпят... Аз се учудих първите няколко пъти после го приех.. те като не искат да ги защитят аз насила не мога да накарам никой, затова и се притеснявам за друго в момента защото знаят че той казва а аз не замълчаха за тези неща и поне не смеят вече да го пипат да го бият или накажат...

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 13:11 от Не се сърди, човече

# 53
  • София
  • Мнения: 30 107
.... На мен проблема ми за сега не е този вече надявам се пак да не стане... Но до преди седмица бяхме вкъщи защото ходехме на психолог ....

Вие сериозно ли???
Наистина ли в тази ситуация виждате голям проблем в детето на директорката и обажданията на персонала, а не виждате ОГРОМЕН проблем, че детето Ви посещава заведение, където (по Вашите думи) децата се бият, горят и посиняват????? И на всичкото отгоре искате детето Ви да продължи да бъде обгрижвано от този персонал?

Извинявам се, но това за мен е пълен абсурд! Stop

Родители да имат притеснения да защитят децата си. ooooh!

Ако темата не е пързалка, направо съм потресена и то от "родителите".

Директорката не нарушава закона, детето ѝ е в групата и е обгрижвано по-добре от другите. Вие НЯМА какво да направите по този въпрос, но имате друг коз, който пък не използвате, за да не навредите на някого. ooooh! ooooh! ooooh!

Дано не съм на Ваше място, но ако бях, досега да съм сезирала всички институции + телевизии. Такъв скандал ще вдигна, че ще хвърчат директорки, лелки и т.н. Нали виждате по ТВ, че като се "разсмърдят" нещата и се махат виновните?! Чакайте си и се надявайте на чудо!

Другият вариант е, просто да търсите под вола теле, защото сте обидена, че не ви толерират детето. Вече и това си мисля (съдейки по постовете Ви и липсата на реакция).

# 54
  • Мнения: 22
.... На мен проблема ми за сега не е този вече надявам се пак да не стане... Но до преди седмица бяхме вкъщи защото ходехме на психолог ....

Вие сериозно ли???
Аз за своето дете реагирах по този въпрос. Както ви казах иска ми се да го преместя но е малък, както искате мислете, но що не се опитате вие да убедите тези родители. Защото на мен не ми се получи... На сила хубост не става.....  Жената за която ви казах че бе дадена на съд самата директорка която заместваше тази я даде и защити децата след като родители казаха а тази казва че не е вярно че децата са гледани перфектно и те си мълчат аз вместо тях няма да говоря....  

Последна редакция: вт, 13 сеп 2016, 13:11 от Не се сърди, човече

# 55
  • София
  • Мнения: 30 107
Тогава друг начин няма. Търпите до градината и толкова. Какво очаквате да Ви кажем тук, че директорката е нарушила закона с това, че детето ѝ е в единствената ясла в града ли? Е, не го е нарушила. По този параграф не може да я пипнете. Няма как да докажете, че нейното дете е най-обгрижвано, а вашето не е.
Освен да сигнализирате за лекарствата, но и там едва ли ще има реален резултат.

Успех! Друго нямам какво да кажа.

# 56
  • Мнения: 10 322
Аз пак искам да попитам - от колко време ходи там на ясла?

# 57
  • Мнения: 22
Аз пак искам да попитам - от колко време ходи там на ясла?
9 месеца

# 58
  • Мнения: 832

Tadi
Като си извадила медицинско,предприеми мерки,подай сигнали,извикай проверки,напиши оплакване до инспектората,приложи мед.,то само с вадене на мед. и нищо -правене,нищо няма да се постигне!

# 59
  • Мнения: 4 411
Ехе, ама то явно наистина има по-големи проблеми от детето на директорката.

Ти казваш, че е малко за градина. Там питала ли си дали няма да го вземат да кажем от януари, когато ще е почти на 3 вече. Аз в тази ситуация бих си пратила детето по-рано на градина, особено ако знам, че там  ще е на по-читаво място. Бих започнала постоянно да агитирам майките, за да могат да прогледнат и да си помогнат на децата.

Общи условия

Активация на акаунт