Нови придобивки в гардероба - 45

  • 171 018
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • sofia
  • Мнения: 2 245
Обожавам Pandora.  Heart Eyes И аз чакам след НГ да пуснат някакво намаленийце, поне така намекват в последния мейл.
Иначе Guess не съм имала, но отдавна се каня да ги пробвам и по този повод тази сутрин си поръчах една кросбоди чанта. Като дойде ще снимам.  Blush

# 736
  • Мнения: 30 865
И аз имам гривна на Пандора, но ми прави впечатление, че абсолютно всички носят такива гривни и то по много. Мен лично супер голямата масовост ме отблъсна и вече много рядко купувам талисмани. Другите им бижута не ми харесват.

# 737
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Може и да ме замеряте с камъни, но на мен гривните на Пандора са ми кичозни.

И наистина всяка втора има такава - по време на Черния петък в The Mall от сутринта имаше опашка от ужасяващи същества точно пред магазина на тази марка, а дори нямаха кой знае какво намаление  Tired

Горчиченото яке на Зара също е на всяка крачка по улиците.

Foncé, наистина различните модели на Triangl са с различно ниска талия. Ето този тип не са чак толкова ниско изрязани примерно:



Замисли ме като написа, че повечето спортни клинове ти прозират  Thinking
Аз имам на Oysho, Nike и Victoria`s Secret и нито едно не прозира и при най-дълбок клек или вдигане на щанги  Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 7 519
Никога не съм била фенка на Пандора, просто не мога да приема такава висока цена за бижута от неблагородни метали.

# 739
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Може и да ме замеряте с камъни, но на мен гривните на Пандора са ми кичозни.
Изключително кичозни Peace Особено ако имат по повече от една накачена джуджавка, а съм забелязала, че никоя притежателка никога не се спира с купуването на нови и нови топчета (като свърши мястото, купуват нова гривна и така докато вече няма място пък на ръката Laughing)

Кика, има един куп метали, чиято реална стойност е по-висока от тази на благородните. С причина при това.

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 15 484
   И на мен не ми допадат нещата на Pandora... Rolling Eyes Никога не съм разбирала тази ширеща се истерия по техните продукти.

# 741
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мдам, то идеята им е персонализация - примерно за всяко голямо и не толкова голямо събитие в живота, по някоя висулка. Маркетингово е добра идея, но визуално... Laughing

Цените също са безумни. А не е като да не съм готова да дам много пари за нещо наистина красиво.

# 742
  • Мнения: 2 843
"Пандора" ми харесват на картинка или носени от друг, но аз лично не се възприемам с тях и никога нищо не съм купувала. Защото не нося гривни (ако носех, щяха да са в друг стил). Нося рядко по някой пръстен - винаги само един и не толкова "дамски", изящен, като тези на "Пандора", а по-масивен и причудлив. Но пък, дистантно гледани, като за друг, в бижутата им има някаква красота.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 5 881
И аз от намаленията. Имам чувството, че изобщо няма да ги нося тези боти и на живо ще са доста простовати и кичозни, но много ниската цена ще ме успокоява. Дерт ми остана кадифето Rolling Eyes





И аз нямам нищо от Пандора.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Аз също нямам нищо от Пандора.

# 745
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА и нека през новата година ни върви на още по-хубави придобивки  Laughing Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=958630.new#new

Общи условия

Активация на акаунт