Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Where troubles melt like lemon drops

Момичета, вижте това:
http://www.fortex.bg/content/e14/e1099/index_BG.html

Звучи интересно. Някои има ли представа колко струва?
Цитирай

Италия

Аз лично не вярвам на реклами...важен е хранителния режим и движението...всичко останало са спекулации..които ти струват скъпо не само от материална гледна точка,но и на здравето ти!
Цитирай

Варна

Това никак не е ново, отдавна го виждам по аптеките,но не съм чувала да е ефективно
Цитирай
Здравейте,казвам се Георгиева на 25г с 9г дъщеря.Не се отчайвайте,и аз мислех като вас че немога да отслабна но сгреших.На пазара се появиха биоактив хром и влакно благодарение на тях и на кафето вита голд за няма и 10дена направо се топя.Направо е страхотно.Не спазвам диета и не тренирам по цял ден се опъвам на дивана и гледам телевизия но се храня веднъж на ден около обяд.Пробвайте при мен резултата е поразителен. Very Happy
Цитирай

Здравейте,казвам се Георгиева на 25г с 9г дъщеря.Не се отчайвайте,и аз мислех като вас че немога да отслабна но сгреших.На пазара се появиха биоактив хром и влакно благодарение на тях и на кафето вита голд за няма и 10дена направо се топя.Направо е страхотно.Не спазвам диета и не тренирам по цял ден се опъвам на дивана и гледам телевизия но се храня веднъж на ден около обяд.Пробвайте при мен резултата е поразителен. Very Happy
Пробвахме. SickПоловината форум се зариби.При мен няма ефект.Не спреш ли яденето,няма да отслабнеш. Peace
Цитирай
При мен помогна много.Пробвайте да се храните само на обяд. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.