Таксиметров превоз на ученик

  • 2 734
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 431
Здравейте!

Детето ми е 4 клас, но училището е доста далече от дома ни и търся варианти за безопасното му прибиране след училище. Предните години ние с баща му се редувахме, но тази година няма да имаме тази възможност.

Затова таксиметров превоз ми се струва най-подходящо. Ще се радвам, ако можете да ми препоръча конкретна таксиметрова компания или направо шофьор, от чиито услуги сте доволни. Ако искате, пишете ми и на лични.

Благодаря предварително  bouquet

 

# 1
  • София
  • Мнения: 16 003
Огледай се около вас - все ще има някой съсед с такси. Ако има - говори с него за вземане.
Разпитай близките - все някой познава шофьор на такси.
Иначе няма да намериш - много е задължаващо и не всеки се наема.
Скъпия има такси, но отказва подобни ангажименти.
Ако случайно колата е развалена, нещо и се е случило няма как да извози детето. А родителите се надяват на него.

# 2
  • София
  • Мнения: 431
Aisha, благодаря за съвета.

Да, ние говорихме вече с един шофьор (познат на наш познат), но той ни отказа. За съжаление не познаваме таксиметрови шофьори, но се надявам да намерим решение.

# 3
  • Мнения: 5 259
Няма ли начин да ползва метрото? Дъщеря ми съм я пускала с метро сама за една седмица. Отлично се справи.

# 4
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Друг вариант е наемане на придружител, който да прибира детето с транспорт - ваш автомобил, личен автомобил, такси, маршрутка или градски транспорт. Ако използвате последната опция и абонаментни карти за мъника и придружителя, вероятно ще ви излезе и по-евтино от ежедневно такси. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 431
Благодаря ви за идеите, момичета  bouquet

Юна, метрото за съжаление няма спирка в нашия квартал. Няма директен градски транспорт, трябва да сменя поне 2 превозни средства, иначе с кола е за 10-15 минути.

isa_pisa, този вариант също го обмислям, но заради неудобния градски транспорт решихме първо да видим как стоят нещата с такситата. Имаме още малко време да проучим вариантите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 477
В четвърти клас е достатъчно голям да се прибира сам с градския транспорт. Обяснете му къде да слезе и на какво да се прекачва. Не ги бебосвайте тези деца до пълнолетие...

Общи условия

Активация на акаунт