Домакини 57/ И есента си има чар

  • 59 773
  • 737
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
добро утро
пу аз първа в темата , мерси Ма ко
Оо обичам есен , обичам цветовете ѝ ..

голямо къртене ще пада у вас , ама поне ще си го направите както трябва и няма мърдане после
ние утре отиваме да гледаме друга къща , леко почнах да им се изнервям на супер хипер мега странните изисквания , на последната не искали деца под 4 години и родителите да работят и двамата , малко остана да им тегля една хубава сочна българска , ама я дръпнах само наум  #2gunfire
не ги разбирам наистина , плащаме депозит , наем , 2 гаранта и измислят още един куп неща
таз вечер хич не можах да спа , ММ е настинал и така хърка , че не е истина , тъкмо се унеса - детето почне да мрънка , сякаш се бяха настроили , и айде айде в 7 часа станах , уж щях да ида да бягам , то пък пръска навън и си седнах да пия кафенце
Лейди -почвайте да се оглеждате , че не е лесно ххахахха Laughing

# 2
  • Мнения: 1 826
Добър ден от мен,след вчерашната почивка ,днес продължаваме с ремонта-лепим изолация на терасата от вън. Joy
Ма ко срока за доставката Виденов си го спазиха,само от гардероба липсваше 1 видия по-малко за пантите.Мм намери де и го довършихме.Други неща съм си харесала ама няма да е скоро,та ще видим,но  до нас има магазин няма и 100 м.
Нямам търпение да видя завършен апартамента,ще се справите ти си оправна.А за нета аз не съм доволна от Булсата,от доста време сме на Виваком ,но ползвам всичките им услуги. Wink
Калинка хайде скоро да се похвалиш с нова къща.
Мими така е никога когато сме се настроили да се спи не се получава.
Ангелче да е палав и здрав Румен. Wink bouquet
Да напълним темата само с хубаво новини . Hug

# 3
  • Мнения: 5 939
Добро утро Simple Smile
ма ко лека работа , ако може да е лека ...
Аз днес почивам , как ли не, дребен подсмърчащ го прибрах вчера от градина и със скъсани слипове  Shocked искаше госпожата да ги дава на майката на извършителя, да ги шиела.Детето изобщо нищо не ми говори , а било от тяхната група.Давам разни хомеопатични да го закрепим че , нямаме вариант за гледане.
Сега изпра пералня поредна и ще пускам да ползвам топлото време.Отделно с баткото преглеждаме уроци....

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 867
Записвам се и аз в темата. Извинете, че не пиша, но си имаме сериозни здравни грижи с крака на големия и не ми се пише... Моля само за сериозно стиснати палци! На 4ти октомври имаме важно изследване и се надявам след това новините да са добри  Praynig

# 5
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030
Мони  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Ма Ко, благодаря за темичката  bouquet

# 6
  • Мнения: 38 945
Мони, стискам палци!
Поне разбра ли се, дали е от скарлатините? И защо щом е важно изследването е толкова отложено, че чак за октомври?
Ма ко, аз бих се зарадвала, че ще си оправя и кухнята в новото жилище Още по- голям кеф!
Да, зная че Лейди са под наем, но не разбрах за кое място е излязъл плана за стореж- на мястото, което сега живеят или на ново място, където искат да се местят.
J_M_M, каква е била тая борба, че и гащите са пострадали?

# 7
  • Germany
  • Мнения: 7 867
Ще правим ново ЯМР, защото видяха някакво петно на костта /уж е много малък шанса за нещо страшно, но го има/, а е чак за октомври, защото искаме да е в детската клиника и няма как по рано...

# 8
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Мони, стискам палци

# 9
  • Мнения: 38 945
Moni, кураж! Господ да пази детето!

# 10
  • Мнения: 11 613
Мони  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Всичко ще е наред  Hug
Мариат ние живеем на частна земя, която е доста голяма - ще се строи нов комплекс на нея....ама кога - още не се знае  hahaha Ще си търсим пак нещо такова - има - не е страшно.
Малкия ще си остане в това училище, а аз ще съм му частния шофьор  Joy то няма как да стане - хем да не искаш комшии, хем пък всичко да ти е близо..., хем и с голямо куче  hahaha
Да ви се похваля - имам си нов познат на сутрешната разходка - на възраст 70-80-90...облечен с костюм, елече, джобен часовник, игла на вратовръзката, филцова шапка, с тънки мустаци - мода следвоените години и задължителния бастун! Като се срешнем - сваля шапка, поздравява и се започва разговор за времето  Joy Невероятен екземпляр! Направо се кефя на възрастните - бабите са винаги с червило и гердан. Както се казва - на село времето е спряло!

# 11
  • Мнения: 38 945
Лейди, като почна да го писваш и се сетих за поне няколко литературни героя.
Добро утро!
С нетърпение очаквам почивните дни!

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 10:00 от mariat

# 12
  • Мнения: 2 169
Добро утро и запис в новата тема!
Ма ко, честит имен ден на голееееми патерици, да си жива и здрава  bouquet
Лейдибърд, тоя образ наистина изглежда като излязъл от някоя книга  Heart Eyes
Мариат, и аз чакам почивните дни - уж да ходим семейно в Банско, да видим дали ще ни огрее. Че както не съм се спирала от месеци, имам огромна нужда от релакс.
Мони, стискам палци, всичко ще е наред  Praynig
Дея днес е последно на ясла, утре започва в детската градина на Ванко. Ще бъдат врата до врата, тя е подготвена и вече много иска да е на градина, ама на мен ми е малко свито. Дано да се адаптира бързо...

# 13
  • Мнения: 38 945
Вио, къде ще сте в Банско?
Непременно да отидете до хижа Вихрен. На 200 метра под нея е Байкушевата мура, а на 300 метра под нея- на един голям завой се намира най- страхотното заведение. Домашен боб, лютеница, сирене, всичко. А какво барбекю парвят, ооох! И всичките питиета се изстудяват на течаща ледена вода. Обстановката е леееко стара и занемарена, но това не ме спира всеки път да отивам и да ям, ям и охкам.

# 14
  • Мнения: 3 809
Да се запиша в новата тема! Ма ко -  bouquet

Мони - много стиснати палци от мен! Дано всичко е безобидно! Praynig

Честит Имен ден на патерици на Ма ко!  Heart Eyes

Ние се върнахме от дългия уикенд, въпреки засиления трафик, успяхме да си починем и не се уморихме допълнително от шофирането и дългото висене в задръстванията. И днес отново на въртележката - перални, готвене, миене и т.н. "приятни" домашни задължения.
Трябва да си купя допълнително място за съхранение в гугъл плюс за снимки, за да ви покажа последните.  Peace

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 10:35 от Смърфиетка

Общи условия

Активация на акаунт