Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) (16)

  • 28 598
  • 711
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 902
Хоп в Новата прекрасно-есенна тема.

Блингче, дано да донесе късмет на всички ни, но от сърце ти пожелавам да ти донесе най-малкото успешен старт и прекрасен пухкав финал!

# 2
  • София
  • Мнения: 863
Хайде и аз тук! Дано новата тема да е пълна с положителни тестове и други хубави новини! Да видим дали ще се класирам тук или в следващата!   Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 126
Да ни е честита новата тема и нека да бъде много плодородна!
Благодаря Блинг!

# 4
  • Мнения: 5 892
То на мен успешен финал ми трябва по-скоро Laughing И не само на опита, ами на бременността. Разни полувинчати работи не ги искам вече Naughty Ако можеше да ме приспи някой и да се събудя поне за първия скрининг и да ми кажат, че всичко изглежда ок Tired
 ^SunLight^, наричам тази тема на теб и Боби и всички момичета преди мен. Дано ви е на късмет. Пък аз докъдето докарам. Стискам зъби и това е.
Е, Фран викам да си в тази. За другата трябва да преносиш или прекалено бързо да я изпишем Laughing То знаеш ли сега като влезем всички в процедури може и за седмица да ги изписваме темите Mr. Green

# 5
  • Мнения: 19 687
Блингче, и ние с това бебеправене се разорихме, но съм малко като руския цар - харчим, докато можем, после ще връщаме, ако трябва Mr. Green

Някой беше писал за боя между момичета. Аз пък биех момчета Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 5 892
Абе не искам да се оплаквам,.
Скрит текст:
Че хората дават десетки хиляди, продават си имотите и каквото имат. А накрая като се разделят или разведат още по-хубаво. Защото и такива случаи познавам Confused Ама ме е яд, че литнаха сигурно за над три "средни" опита пък насреща една кръгла 0. Само за преповтаряне на някакви щуротии. И пусто мозъка ми все жално пресмята финансите в разни пътувания до мечтани дестинации ooooh! Нито искам да ги смятам вече, нито нищо. Пиша ги там информативно в една таблица и хич не поглеждам към крайната сума.
Иначе и ние с харченето сме така напоследък. На моменти се усещам, че малко се надхвърлям в бързането. Преди година нямаше и да повярвам, че ще сме готови да правим поредни опити толкова на често. Всичко ми е на живот и смърт вече. Ще се намери по някакъв начин в последната минута, ако трябва. Пък после ще го мислим.
За боя не знам. Но е много притеснително, че в днешно време има толкова деца с поведенчески проблеми.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 20:17 от 💎Bling-a-ling💎

# 7
  • София
  • Мнения: 1 152
Ууу, супер тема. Браво, Блингче.  Hug
След първия скрининг ще съм готова за първа страница.

Sunlight, аз съм в 11 утре. Simple Smile Дублирали са часа ли? Значи ще се видииим. Ще бъда бърза. Simple Smile

Кристи, повярвай и аз мислех, че по това време спи Сигридов. Бях в шок като го видях. Той ме пита : защо пак си изплашена? Аз: мислех, че имам 2 часа да се подготвя за прегледа. Той: сгащих ли те от вратата за краката, а?  Joy
Гоооолям късмет имах!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 687
Темичката е приказна! Супер си, Блинг!
Дари, много се надявах да ви се случи спонтанно, пожелавам ти малкото побутване да проработи веднагически! Hug

Аз също си пиша изхарченото, като включвам и разните витамини и добавки, които пием и ми става лошо от сумите , а дори не сме стигнали до сериозните неща, но какво да се прави, ще даваме, докато има какво да се дава и така.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 055
Честита ни тема, всички да забременяваме   Peace
Блингче както винаги страхотна тема,а снимките много ми харесват страхотни са.
Късметлииска на всички ни Hug Hug

# 10
  • Мнения: 6 023
Аууу, кога успяхте ... А аз уж дебнех да се класирам от първите. Пожелавам успех на всички. Мерси, Блингче, за наричането, ама хайде и ти с нас да бременееш  Hug

Не мога да видя снимките. Тук се сипе пороен дъжд и интернета ми се изпари яко дим.  Rage

И аз си имам списък на разходите, просто защото искам да видя колко ще ми струва това диване да се появи на бял свят.  Crazy

# 11
  • Мнения: 5 892
Леле аз, ако включа добавките за последните 4-5 г /самото изписване ми звучи стряскащо, все имам чувството, че се тъпча с тях от няма и 2/ направо ще стане страшно Sneaky
Малко за забавление по темата с цвета на косата и очите
А списък за покупките и самото раждане имате ли Flutter Щото моят възлиза на "още едно бебе" Laughing И не съм го актуализирала от над две години сигурно. И никой нищо няма да ни подари и помогне Confused А отделно самата Б закръгля съвсем нещата.

# 12
  • Мнения: 3 902
Блингче, няма да възразя да вървим заедно!  Hug Hug Hug
Люксенче, според мен ще сме много... Просто не можаха да ме вкарат в графика за сряда. Ще ни познаеш с ММ и двамата сме руси Simple Smile Няма да се разсърдя, ако ни се обадиш Simple Smile
Соренда, и ние се надявахме, ама уви. Дано наистина малкото побутване да е това, което ни трябва. А ти скоро да ни зарадваш порочно и добавките да са дали мечтания ефект!

За разходите... не съм си и мислела да ги пиша. Отдавна надхвърлиха очакванията и дори да го наречем плановете ми. Дано всичко си заслужава и скоро видим мечтаните резултати!


 

# 13
  • Мнения: 5 892
^SunLight^, теб пък си те представях брюнетка. Нещо хич не ви нацелвам с косите Rolling Eyes Е, ще вървим горе долу заедно надявам се поне до някакъв етап Laughing Можеше да сме съвсем едновременно, но ти ме изпревари този месец или по-скоро при мен се забавиха нещата.
Креми, благодаря Hug Тази тема реших да е леко семейна, леко есенна Laughing Виж какъв хубав Тати съм ви сложила за разкош Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 023
Срядата сме я окопирали няколко девойки  Simple Smile

Добавките не съм ги включвала в списъка, нито пък лапароскопията и разходите по нея. Списъкът ми започва от първия преглед в Малинов до днес. Не е малък, но засега не ме притеснява. Ще видим докъде ще я докараме. Важното е да има двучертичков резултат.  Поне съм късметлийка, че живея в София и то сравнително близо до клиниката. Така лесно си организирам ходенията. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт