Готвени ястия, които могат да се замразяват

  • 17 943
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 620
Направи ми впечатление,че книжката е издадена през 1991год.През '90та купони,криза,празни магазини.Сигурно от това се е вдъхновила авторката.Никакви манджи не замразявам.Не мога да се пречупя,че няма да е прясно.Пък и никога не готвя големи количества и не стигам до там.По заведние все избирам внимателно,да не ми сервират нещо размразено от кой знае кога.

# 31
  • Мнения: 3 389
Аз имам една книжка "Домашно замразяване на хранителни продукти" - от  Надя Димитрова Тодорова- Пери, издателство "Петър Берон", 1991 год. В нея освен начина на замразяване на зеленчуци, плодове, меса, хлебни, риба, млечни продукти, има и близо сто страници как и какви домашно приготвени ястия се замразяват във фризер, или камера на хладилник. Потърси я тази книжка - много е добра.
А на първо време, ако имаш въпрос за замразяването на някоя сготвена храна, или пък на продукт, пиши. Аз ще проверя дали има инфо в книжката.

Живея в чужбина, но съм дала поръчка да ми я потърсят. Дано имат късмет, 90-91 г н доста отдавна.

Но в най- лошия случай ще потърся  и по- нови издания. Ако намеря нещо ще кажа Simple Smile

Благодаря за съвета!

Общи условия

Активация на акаунт