Дневникът Тема 73 - Да отслабнем всички заедно!

  • 88 413
  • 754
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 885
                                                                            

                                                                                       "ДНЕВНИКЪТ"
                                                                              


                        
Привет на всички, които за първи път отварят нашата тема! Тук сме се събрали момичета от всякакви възрасти, обединени
от една цел - достигане и поддържане на здравословно тегло. Това при нас се случва чрез умерени режими на хранене
и спортна активност. Основното ни правило е, че няма универсални рецепти! Всеки организъм е различен и реагира по
различен начин на разнообразните режими, които диетолози (и не само  Wink ) предлагат.
                                                                                         
 
   Как диетуваме в нашата тема:

1)Всеки желаещ, независимо какъв режим прилага да се включи.  welcome

2)Когато пожелаем да се отчитаме с постиженията си на кантарчето и да включим ролята на метърчето.   goodscale

3) Всеки да споделя какъв хранителен   eat и двигателен режим  nuts прилага.

4) Всяка информация "за" и "против" храната, относно влиянието на килограмите и здравето ни  да бъде обсъдена и
споделена.

5) Няма ограничение на участниците, няма ограничение на това кой какъв режим прилага
 
6) Споделяйте, споделяйте, споделяйте без значение какво, защото само чрез подкрепа от страна на други борещи се с това, резултатът е гарантиран!!!

                                                                                                                  
                                                                                       У С П Е Х!  
 
                                                                        Каня всички вас на сладки приказки!
                                                                   Да споделяме опит, било то успешен или не !
                                              Да покажем какво сме постигнали и да докажем на какво сме способни Simple Smile



Табличка с постиженията ни

Стари теми:

Скрит текст:

                           


Последна редакция: пт, 23 сеп 2016, 11:30 от gpym4e

# 1
  • тук и там
  • Мнения: 11 313
grym4e.благодаря за новата тема! bouquetДа я запълним със положителни емоции и мисли и да се похвалим със много минуси във нея!

# 2
  • Мнения: 1 496
Да, на мен ми стоят още около 5 кг. за сваляне и това е. Дано до Нова Година да успея да ги сваля  Simple Smile
Успех на Вас  bouquet

# 3
  • Мнения: 88
Благодаря за темата и привет на всички! bouquet
Не помня преди време в коя тема писах как отслабвам
аз,е,,продължавам си и успех момичета в общата ни
борба с тлъстинките!

# 4
  • Мнения: 15 025
Благодаря за новата тема  bouquet

Записвам се с един бърз отчет - лека, полека съм стигнала до 54 кг, без да си давам много, много зор. Даже онзиден вечерта му ударих едно такова ядене на суши, че после ми беше съвестно два дни  Embarassed. Но като цяло много внимавам какво ям и гледам да ям два пъти на ден. Ще видим до къде ще го докараме
Още чакам да дойде "приятелката" този месец и да се започва с тренировките, че вече ми писна да чакам.
Та, като цяло няма с какво ново да се похваля, затова не пиша, а само ви следя и се мотивирам Simple Smile

Успех на всички  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 11 364
Нямам с какво да се похваля, не очаквах това море така да ме събори. Днес лунувам, но не вярвам да има ефект, при мен има като е поне 28 часа.

# 6
  • Мнения: 175
Цоп и аз тук  Hug
Реших да не лунувам, но внимавам ... Wink

# 7
  • Мнения: 4 322
Благодарско за темата! bouquet Hug bouquet

# 8
  • някъде
  • Мнения: 4 954
Запис  bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Октомври-ноември са ми най-удобни за диета, без празници, а още има доста пресни плодове и зеленчуци  Flutter
Желая на всички успешно диетуване и много свалени килограми.  Hug

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте, не съм майка още, но все пак се регистрирах с единствената причина да има къда да споделям моите трудности с отслабването и да обменяме опит и мнения.
Цял живот съм изглеждала по един и същи начин. Не съм имала драстични качвания, нито сваляния, като за второто искам само да кажа, че колкото и пъти съм се пробвала да спазвам някаква идеята и режим след няколко седмици всичко е приключвало. Не мисля, че съм суепр дебела, но НЕ СЕ ХАРЕСВАМ!
Единствения ми малък успех беше през пролетта, когато спазвах хранителен режим почти два месеца, ходих да тичам през ден и наистина усетих разликата в дрехите си. Но оттогава мина много време, стана каквото стана и пак си качих килограмите.

Искам също да отбележа, че от години не съм се теглила, така че нямам представа колко килограма съм, но съм си поръчала един кантар, който ще пристигне понеделник и най-накрая ще я видим тази работа. Този път съм страшно нахъсана. При първа възможност след тегленето ще споделя килограмите си.

За моя режим: Запознах преди 3 дена да си спазвам измислен мой режим. Сутринта пия вода с малко лимонов сок, опитвам се после да правя тренировка вкъщи на гладно (стадиона е далеч и в момента не мога да отделя времето, което ми отнеме да отида и да се върна), а излишни пари за фитнес нямам.  След това пия кафе, защото не мога да се откажа от него. Закуската ми е лека, защото не ми понася сутрешното ядене много, обяда и вечерята са ми еднотипни, като съм изключила пърженото, тестеното и сладкото опитвам бавно-бавно, ама е много зор.

Надявам се да имам успех и най-накрая да покажа на себе си, че мога. За стимул може и да пусна една снимка, ако се престраша... хаха. 


# 11
  • Мнения: 2 487
Записвам се и в тази тема. Засега съм 47 кг, но последните два дни съм на ОИ хотел и си похапвам доста и веднага корема ми се подува и издава странни звуци:blush:,  като се прибера ще гледам да задържа въпросните кг, за да не се стигне пак до качване през зимата. 

# 12
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Благодаря за новата темичка!!!!

# 13
  • Мнения: 5 508
Запис и от мен за да ви чета.
Макар, че последно време съм се отдала на такова "разкрепостено хранене" и вероятността плюса да е вече над 5кг. е огромна hahaha За щастие има доста вода и след 1-2 лунувания ще я изхвърля, но ... въпроса е кога ще ми дойде музата.
Когато е студено свалям трудно, но трупам лесно, защото се обездвижвам много.
Изядох си старите овесени ядки и все се каня да взема нови за да направя 2-3 прочистващи и разтоварващи дни, но покрай местенето на един много близък приятел и поливането на новият апартамент, както и на още 4-5 повода последно време, хич не ми остава време дори да се сетя да си купя един пакет, а какво остава за лунуване и отслабване като цяло Laughing
Имам още няколко повода и после ще чистя ... евентуално!
Успех на всички и дано сте по-сериозни от мен Hug

# 14
  • Мнения: 175
Успешна седмица на всички диетични... Simple Smile
Аз започвам понеделника със салата домати, краставици и сирене за обяд, за по-нататък имам добри намерения ... засега Wink

Общи условия

Активация на акаунт