Страни отношения

  • 8 707
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
От 2 месеца имам нов човек до себе си и всичко беше много добре!Напоследък тя някак си охладня към мен и то без да има причина затова нещо.Опитах да поговоря с нея и да обясня,че не се чувствам добре по този начин.Тя ми казва,че си е такава и трябвало повече време да мине,за да се опознае ме и много бързо и се случвали нещата.Съобразих се с това и изчаквам не я притискам за нищо,но някой дребни на пръв поглед неща ме карат да мисля,че няма желание да е с мен.Примерно не ми пише цял ден,нито ми звъни просто да се чуем.Аз и пиша пръв или и звъня,и съответно ми отговаря едносрично или мълчи по телефона.Търпелив съм,но все пак и на мен ми става тъпо от това и не знам какво да си мисля вече.Бих искал мнение според вас нормално ли е това или аз се филмирам повече?

# 1
  • Мнения: 4 609
Не се филмираш, кофти се държи. Не знам какви са причините, но ти сам за себе си прецени дали си заслужава да търпиш такова пренебрежение. Според мен не си заслужава. Тя ако те харесваше и държеше на теб, нямаше да си позволява  да те пренебрегва и да те кара да се чувстваш зле. Помисли си....

# 2
  • Мнения: 35 891
нормално поведение на човек, който не желае да бъде с теб

# 3
  • Мнения: 19
Въпроса е че тя е доста избухлива и бързо се пали и не знам ако опитам пак да поговоря с нея дали няма да влоша нещата само.По принцип има здравословни проблеми напоследък и това и влияе си мисля,но пък от друга страна ми идва и прекалено на моменти.Решил съм да я пренебрегвам и аз известно време да видя дали това ще доведе до промяна.

# 4
  • Мнения: 5 892
В началото и аз се държах така с бившия ми приятел. По принцип съм по-обрана с нов човек и ми трябва време да свикна с него, да се отпусна и прочие. Той отвори темата, каза ми какво му тежи и коригирахме нещата. Мен ме беше страх да не му досаждам, да не бъда обсебваща  или поведението ми да му дойде лигаво..

# 5
  • Мнения: 110
Избухва с друг,откъдето и да го погледнеш.Отваряй очите и беж да те няма!

# 6
  • Мнения: 19
Тя преди време ми каза,че избързвам и аз се опитах да понамаля темпото.Преди 3 дни и беше лошо в работата и аз отидох да я взема и да оставя до тях и от тогава се получи това състояние.Влагам много и гледам да бъда до нея във всяко нещо.Мислех си да не би да ме приема за даденост,но пък не е ли много рано затова още?

# 7
  • Мнения: 5 892
По-вероятно не влага чувства  Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 15 510
   Може просто да е по-студена и раздразнителна по природа, има такива хора. Peace

# 9
  • Мнения: 19
Беше ми споделила,че се е влюбила и има чувства,но вече не знам и аз така ли е.На моменти е така,на моменти е доста хладна и така ме обърква и мене.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 15 510
   Едва ли ние тук ще можем да ти отговорим на въпросите, щом като сам не стигаш до логично обяснение, особено предвид оскъдната информация, която даваш за отношенията ви.

# 11
  • Мнения: 22 036
Според мен в началото на една връзка всичко трябва да е супер емоционално и приятно. Знам, че има хора, които постепенно развиват привързаност и обич, но аз малко първично вярвам в привличането и онова усещане, че не можеш без този човек.

# 12
  • Мнения: 19
Аз също мисля,че началото е по емоционално и силно,но пък може би попаднах на човек който развива нещата по бавно.Мисля да го давам и аз по незаинтересован,пък то ще си покаже.Ако няма промяна значи не е била за мен.

# 13
  • Мнения: 35 891
никой не възприема връзка на 2 месеца за даденост

# 14
  • София
  • Мнения: 12 006
В началото на връзката ви пишеше ли ти по цял ден и звънеше ли ти по няколко пъти на ден? Ако в началото не го е правила, не виждам причина за тревога. Има хора които не висят по цял ден във вайбър и фб и подобни и не обичат безпредметни разговори. Не знам какъв и е здравословния проблем, но вероятно и това й оказва влияние. Възможно е наистина да сте с разлина инерция и за нея както казваш нещата да се случват прекалено бързо. Все пак имате връзка от 2 месеца, хората са различни. Някой за това време и секс не са правили още, други вече са решили, че искат сериозна връзка с човека до себе си. Само един съвет ще ти дам - ако тя по принцип не хаерсва честото звънене/писане, не го прави, за да не почувства, че я задушаваш и да се отдръпне. Седни и поговорете защо се държи така, да се изясните. Да седиш и да го мислиш файда няма, нито някой от форума може да ти отговори точно.

Общи условия

Активация на акаунт