Помпа Авент

  • 796
  • 14
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 440
Абе хора, само аз ли съм нещо дефектна ?!?Тая помпа на Авент нещо не работи при мен  Shocked Аз ли съм дефектна що ли ?Има ли и други , на които им се е случило ? А прочетох толкова хубави неща затова чудо  Neutral Face  Imp  Close

# 1
  • Мнения: 6 243
Споко, работи помпата.

Можеш да развиеш шишето и като сложиш помпата на гърдата, да подпреш вентила с пръстче нагоре, така че да се получи по-силен вакуум за начало. След като потече кърмата веднъж, завий обратно шишето.

Нужно е да напомпиш няколко пъти преди да почне да тече в помпата.

# 2
  • Мнения: 6 243
И още нещо - провери дали правилно си я сглобила. Най-често проблемите в началото идват от това, че вентила се поставя отгоре, а не отдолу на основното тяло.

Ако и така не стане, свиркай!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 440
Хммм ще я пробвам тая работа  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 206
Обаче да не се учудиш, ако пак не стане. Има такива положения. Моята не стана и това е. Продадох я чисто нова.

# 5
  • Мнения: 3 200
В началото и аз й се шашкаш на помпата, най-важното е да е сглобена правилно както са ти обяснили по-горе и да я поствиш така, че да създава вакуум. Помпата е незаменима, не знам какво щях да правя без нея!!

Успех!!

# 6
  • София
  • Мнения: 235
И при мен няма ефект - в смисъл, че не изпомпва добре всичко!
Иначе си прави добър вакум.
Аз имам и на Chicco и с нея е пак така!
Истината е явно, че която и да е помпа не може да се равни на естественото изпразване...
Аз, след като не мога повече да се изцеждам с помпата, продължавам на ръка и изцеждам поне още 20 мл и накрая се умарям и спирам...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 440
Абе явно си е до човека . Днес си направих експеримент - сравнение между най-обикновена спринцовка и тая  помпа на Авент . И двете правят вакум , но тая на Авент определено тегли доста слабичко. Ще си остана май на вариант спринцовка и тва е  Confused  Shocked  Neutral Face

# 8
  • Мнения: 1 404
пробвай да махнеш силиконовото уплътнение на фунията,дето уж масажирало гърдата.След като го махнах,при мен се получи.Успех!

# 9
Аз имах проблеми в началото, но бързо свикнах. Трябва да се "упражняваш" малко докато намериш собстения ритъм и начин. Аз открих, че е много важно да набуташ колкото се може по-навътре уплътнението на фунията, което прави масажа. И да притисна плътно гърдата. Но веднъж като потече нямам проблем. Също трябва в началото няколко пъти по-бързо, интензивно помпане докато потече кърма. Може да опиташ и на ръка да "прокараш" кърмата да тече, и тогава да продължиш с помпата. Също е важно да държиш помпата във вертикално положение, ако е много наклонена не може да работи правилно.
Иначе и при мен винаги има и още мляко след цеденето, но доколкото знам ако изцеждаш 10-15 минути и след това в гърдата ще произведе още кърма и... няма спиране Simple Smile
Обаче гледай от мъки покрай помпата не се разраниш гърдите си. Случвало ми се е, дори със уплътнителя, не може да се сравни с бебешката устичка Simple Smile
Успех!

# 10
  • Мнения: 4 176
Проблема е в звездичката. оффф как да обясня. Нали помпата има едно малко колелце дето се слага в дупката отдолу. Това колелце е назъбено от едната страна. Значи слагаш назъбената част нагоре. т.е. гладката страна да е откъм шишето. Рабра ли?

# 11
  • Мнения: 5 228
При мен става много по-лесно като си намокря гърдата - иначе не става вакуум. И зърното трябва да е точно в средата на отвора.

# 12
  • Мнения: 10 256
внимателно провери дали си сглобила всички джиджавки че аз така веднъж бях забравила една(и хем 100 пъти съм я сглобявала и разглобявала но в бързините)скъсах си нервите без малко друга да отидех да купувам. нещо не правиш правилно явно.

# 13
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Sim
При мен става много по-лесно като си намокря гърдата - иначе не става вакуум. И зърното трябва да е точно в средата на отвора.


Същото е и с мокра помпа - определено захапва по-лесно

# 14
  • Варна
  • Мнения: 440
Мдаа остава ми само да пробвам още няколко пъти , ама не ми се види , че ще проработи . И мокра я пробвах и я сглобих и разглобих 100 пъти и естествено сложих клапата както си му е редът . Даже съм тествала да махна гумата . Ефектът е все така нулев  Thinking .Абе като не става  тва е  Shocked
Благодаря все пак за идеите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт