Кога започна да ви "тежи" бременността ?

  • 9 016
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
Към 7-8 месец - едвам качвах стълбите и се задъхвах ужасно и на най-малкото баирче. Разстояние което обикновено взимах за 10-15 минути ми отнемаше половин час! Смеех се като ми казваха, че ще ми се налага някой да ми връзва обувките, но и това дойде към края на осмия месец. Най-мразех че нощем не мога да се въртя в леглото.

# 61
  • Мнения: 22 766
На мен така и не ми дотежа корема,а имах огроооооомен такъв.Чувствах се по-енергична и активна от когато и да бико.Хората ме гледаха с тумбака и не им се вярваше как така скачам непрекъснато нагоре-надолу.Не се спирах,за разлика от сега,такъв мързел ме е налегнал... Sad

# 62
  • Мнения: 619
определено в 9 месец.по-странно е ,че корема мноооого малък и въпреки това немога да се навеждам, иначе, както казват други майки ,къщната работа върви само че мноооого бавно...

# 63
  • Мнения: 303
стана ми тегаво едва в 8мия мес..но може би защото наддадох само 6кг за цялата бременност...

# 64
  • Мнения: 801
на мен ми стана тежко едва в 9 месец, до края на 8-ми бях наддала 8 килограма,но от началото на 9-ти докато родих, 9 дни преди термина си, качих 7 кила и мноооого ми тежаха....коремът ми стана огромен като балон.

# 65
  • София
  • Мнения: 154
Бях изключително подвижна и с добър тонус по време на цялата бременност. Започна да ми тежи към средата на осмия месец. Тогава изапочнаха да ми се подуват и краката.
Но.... си заслужаваше  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 364
не ми дотежа, бях си в движение до края (10 дни преди термина), не се задъхвах, качвах си стълбите пеша   Grinning

# 67
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не съм чистила и простирала и прочие, затова не мога да кажа, че това ми е тежало.
Но в края на бременността бях огрооомнаааа, едва се тътрузех с големия тумбак;
а се разхождах много, по няколко километра на ден минавах

# 68
  • Мнения: 3 092
На мене в осмия месец.Болеше ме гърба,задъхвах се , страдах от киселини, започнах здраво да отичам Confused е и сега е така ама няма как ще се търпи.  Grinning по важен е крайният резултат Laughing
Леко раждане  bouquet

# 69
  • софия
  • Мнения: 495
i az izkarah leka bremennost.vazno e da se dvizi6 mnogo.pone spored men   Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 408
Към края на 8 месец и то не ми тежеше да чистя или да се навеждам, а ми тежеше спането, по-точно неспането и честото ходене до тоалетна това просто ме убиваше, защото като станеш в 4 сутринта и повече няма спане. Иначе до последно си чистех и прозорци и ваната, абсолютно всичко.

# 71
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ми на мен така и не ми дотежа  Simple Smile все пак 13 кг. качих, но очаквах да ми е по-тежко. имаше неудобства, но си заслужава чакането  Wink

# 72
  • Мнения: 106
на мен ми стана тежко последните 2-3 седмици
но до края на бременноста си обувах обувките сама
кръста ме боля за кратко в 7 месец
лека бременност ти пожелавам

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Към средата на 8 месец, все пак качих 37 кила.Когато вървях всъщност се клатех, и ми беше трудно да ставам /особенно нощем като съм сънена, а трябва да стана за 100000 път да се изпишкам/

# 74
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
След 8 месец, по- трудно дишам и краката ми се подуват доста  Tired

Общи условия

Активация на акаунт