DIANE 35 срещу акне

  • 6 025
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
понеже имам акне откакто се помня Embarassed и всякакви доктори ми казваха , 4е след като родя ще се оправя - това обаче така и не се случи, най-накрая реших да отида при ендокринолог и се оказа, 4е имам хормонален дисбалас..оказа се , че нивото на тестостерона ми е малко нарушено и оттам мастните жлези произвеждат повече от необходимото...това била причината за честото омазняване на косата и на обилната поява на акне....и ..."най- изчистеният хормон" за лечение в  моя случаи било ДИАНЕ 35 ....защото хормоните в него подтискат и ограничават свръхпроизводството на мастните жлези...аз по принцип съм против всякакви хормонални контрацептиви, но...ако има ефект ЗАЩО НЕ. Thinking..някой има ли с моя проблем -да ми сподели  Thinking 

# 1
  • Мнения: 7 640
по принцип всеки един котнрацептив би ти повлиял кожата в това отношение. Само в Диането има анти-мъжки хормони, ако при теб са много високи.
Но ти не целиш лечение с цел забременяване, предполагам, така че аз бих пробвала първо с друг контрацептив, з-то Диане се високо дозирани, т.е. старо поколение препарат с повечко възможни странични явления.
Ако нямаш ефект- ще ги смениш Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 896
Защо не пробваш с хомеопатия или есенциите на Бах? Grinning

# 3
  • Мнения: 47 971
аз съм пила диане преди 6-7 години,при мен имаха много голям ефект,но доколкото знам сега има по-нови и добри таблетки

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз ти препоръчвам да НЕ пиеш Диане 35, защото аз преди 4 години си лекувах точно акне с него и напълнях ужасно много. Абе направо се освиних. После не можах да си възстановя нормалните килограми въобще. За една година/може и по-малко/ качих повече от 10 кг  Animal Pig

# 5
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз пих Диане  6 месеца и не напълнях, даже отслабнах! Пиех го с лечебна цел и наистина кожата на лицето ми много се промени! В смисъл стана по-хубава и някак си изчистена! Но всичко е много индивидуално! Дано ако режиш да го пиеш ти подейства добре! Успех!

# 6
  • Мнения: 193
при мене беше като Дуданка. чначи при мен проблемът беше в хормоните преди време. предписаха ми Диане 35, като ме предупредиха, че единствения познат недостатък от него е точно пълнеенето. аз започнах амбицирано да го пия, като много внимавах какво ям.каква беше изненадата ми , когато кожата ми с изчисти, косата стана по-хубава, а и отслабнах! едновременно с това действа и като противо зачатъчо обаче - имай го предвди. желая ти късмет! Peace

# 7
  • Мнения: 8 505
Моя приятелка го пиеше със същата цел преди години.В момента,в който направеше почивка от 2-3 месеца (не помня точно колко),лицето и ставаше пак в пъпки.

# 8
  • Мнения: 2 381
Гинеколгът ми беше предписал Диане 35 с цел предпазване от забременяване преди 3 години.Повлия добре на кожата ми, но за отрицателно време качих 11 кг.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Години съм пила Диане с цел регулиране на хормоналния баланс, също имах много силно акне и то се оправи. Не съм напълнявала. Лично аз съм много доволна- Диането ми отърва кожата от операции на кисти.

# 10
  • Мнения: 7 640
при мене беше като Дуданка. чначи при мен проблемът беше в хормоните преди време. предписаха ми Диане 35, като ме предупредиха, че единствения познат недостатък от него е точно пълнеенето. аз започнах амбицирано да го пия, като много внимавах какво ям.каква беше изненадата ми , когато кожата ми с изчисти, косата стана по-хубава, а и отслабнах! едновременно с това действа и като противо зачатъчо обаче - имай го предвди. желая ти късмет! Peace
едно разумно мнение да се чуе за контрацептивите newsm10

# 11
# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз съм го пила около 3 години. Ефектът беше наистина голям. За мое съжаление не напълнях изобщо. Ще трябва обаче да се въоръжиш с търпение, защото ефект се вижда след 4-5 месеца.
аз имах ужасно акне, което лекувах и с лазер, и с какво ли не, но ефект имаше само от Диане-то.

# 13
За първи път взимам отношение към някоя тема във форума,но това е така защото и аз ще ставам маика много скоро.Точно през пубертета имах незначително акне ,но след това се появиха едни пъпки,едни циреи-страшна работа.Гинеколога ми изписа Диане35.Ефект -поразителен,сдобих се със страхотна кожа,но страничните ефекти също бяха поразителни.От40 кг.станах 55/от които в последствие свалих наи- много5/,остри болки в корема идващи изведнъж,неусетно започнах да отбягвам банята ,защото ми ставаше много лошо и на всичкото отгоре ,когато реших да ги спра,цикъла ми продължи повече от 10 дни и не спря,докато не си купих поредната опаковка и не пих първото хапче .Препоръчвам ти да пробваш Zeniac лосион.На мен ми звучеше много невероятно ,когато един кожен лекар го изписа на брат ми,но все пак пробвахме и подобрение има и на двамата,което досега не се е случвало/а между другото на брат ми вече му бяха цепили една и съща пъпка 2 пъти зад ухото/Ако имаш възможност си вземи и крема и измиващия гел,въпреки че ние не сме ги ползвали,но пробваи лосиона непременно,защотоаз видях много бърз и постоянен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт