«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравословни проблеми и профилактика
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
900-914 от 1 256 отговора
ћЌќ√ќ ЅЋј√ќƒј–я   Hug Hug Hug Hug сега вече съм на €сно Wink
÷итирай
v poslednite mececi a i po princip sum polzvala Mikosist, Diflucan, Nizoral, Gynazol, Terazol (novo lekarstvo), dieta, bilki, imunostimulatori, imam testove za vsichkio vidove zaboliavania predavbani po polov pat, kravna zahar, alergii, hormoni, kakvo li ne. sega probvahme Nystatin, globuli, hapcheta s boric acid i kakvo li ne. Lilita, ti kato izlekuva hlamidiite imashe li podobrenie? vse si mislia che imam i az neshto, koeto da prechi na izlekuvaneto. niamala sum vaobshte periodi na zatishie, a te gledat na izsledvaniata lekarite che nishto ne mu vliaeie na tova neshto. ako sum ochakvala che tia gabichki sa tolkova seriozni....
÷итирай

BE, 2260

ћнени€: 5 541
ќх,  алина, ще те излъжа...
Ѕеше доста отдавна, преди 5-6 години, може и повече, това с хламидиите.
Ќо малко след това имах период от 1 година без гъбички, с леко течение, но с отрицателни изследвани€ за  андида.
ѕредполагам, че когато излекувахме хламидиите, гъбите вече са били станали хронични, защото пак се по€виха.
÷итирай
lilita-
a sega na kolko vreme gi poluchavash? kak se lekuvash i deistva li ti lechenieto?
÷итирай
искам да ви попитам има ли н€какви анални свещички които може да се комбинират с клотромазол? незнам защо но имам чуството че имам сърбеш чак там ooooh! ooooh!
÷итирай

BE, 2260

ћнени€: 5 541
lilita-
a sega na kolko vreme gi poluchavash? kak se lekuvash i deistva li ti lechenieto?

—ега съм бременна в 9-и€ месец и слава Ѕогу, от н€колко месеца н€мам гъби. ѕреди да забремене€, б€х започнала да пи€ ћикомакс по 1 хапче на месец и сравнително добре ми действаше. Ќо като забремен€х, спр€х това лечение, защото е притивопоказно за бебето.
 ато род€, ще вид€ какво ще прав€...
Ќаумила съм си, че тези гъбички имат нещо общо с хормоналното състо€ние на организма, затова ще отида на ендокринолог.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 200
здр. момичета. аз май се справих с гъбичките. д-р скочера / бургас/ , ми изписа за кандидата лактацит фемина гел за влагалишни промивки и за външно измиване. след което лактацит фемина интимен сапун за външно измиване. ...................и се излекувахме ме/ пиша излекувахме защото и мъжа ми все се зараз€ваше от мен /. сега интимни€ сапун го ползвам за ежедневна употреба и 2/3 в месеца си прав€ влагалищни промивки с лактацит гел.

за първи път от много години се чуствам суха и чиста. лекували сме с какво ли не дори сме пили урунгал..................но чак сега вече 2 /3 месеца сме добре.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 460
здр. момичета. аз май се справих с гъбичките. д-р скочера / бургас/ , ми изписа за кандидата лактацит фемина гел за влагалишни промивки и за външно измиване. след което лактацит фемина интимен сапун за външно измиване. ...................и се излекувахме ме/ пиша излекувахме защото и мъжа ми все се зараз€ваше от мен /. сега интимни€ сапун го ползвам за ежедневна употреба и 2/3 в месеца си прав€ влагалищни промивки с лактацит гел.

за първи път от много години се чуствам суха и чиста. лекували сме с какво ли не дори сме пили урунгал..................но чак сега вече 2 /3 месеца сме добре.

ћо€та гинеколожка ми забрани миенето със вс€какви интимни гелове. » аз ползвам иначе Ћактацид, но докато не изкарам лечението на гадните гъбички, ми забрани да се ми€ с тези неща. —амо вода със сода.  Tired

Ќе знам защо едни предписват тези препарати като лечение, а другите ги забран€ват?!
÷итирай

Ѕургас

rorrr абе ти€ доктори ще не побъркат, на мен пък ми казаха че содата промен€ киселиността на влагалището и като € спреш за да се възстанови киселиността става обилно б€ло течение което от най малкото замърс€ване става кандида
÷итирай

Ѕургас

аз съм с втора степен влагалищна честота , което е супер почва за гадни гъби, години на ред сме се лекували с мъжа ми , още от гаджета имаме такъв проблем, била съм на много лекари , един от друг се зараз€вахме и т.н. Ћактацита не е козметика а медикамент, никога не бих ползвала козметика за външно измиване а да не говорим за вътр.промивки. /особено  ейвън !!! / . има значение и посоката на забърсване. н€кои тука беше писал че има и сърбеж към ануса. посоката на забърсване тр€бва е от влагалището към ануса т.е разпростран€ват се и там. но все пак това е правилната посока , защото в обрата посока пък има по коварни замърс€вани€ / казвам от опит /
÷итирай
да аз б€х писала за гъбичките и в ануса...кажете ми лекарство  ooooh! сега съм на клотримазол има ли анални свещички които могат да се комбинират с него
÷итирай

¬арна

аз съм с втора степен влагалищна честота , което е супер почва за гадни гъби, години на ред сме се лекували с мъжа ми , още от гаджета имаме такъв проблем, била съм на много лекари , един от друг се зараз€вахме и т.н. Ћактацита не е козметика а медикамент, никога не бих ползвала козметика за външно измиване а да не говорим за вътр.промивки. /особено  ейвън !!! / . има значение и посоката на забърсване. н€кои тука беше писал че има и сърбеж към ануса. посоката на забърсване тр€бва е от влагалището към ануса т.е разпростран€ват се и там. но все пак това е правилната посока , защото в обрата посока пък има по коварни замърс€вани€ / казвам от опит /

“ака е. Ќали знаете, че тези гъбички ги имаме в стомаха, устата, акото и вс€ка жена със сигурност поне веднъж е имала оплаквани€ от такова неразположение на интимната област. √ъбички не се лекуват просто така. ўе си ги имаме ц€л живот, въпроса е наистина да се опитаме да предотвратим "бума" им. «а забърсването е така, че тр€бва от влагалището към ануса да става. ’игиена - разбира се. ѕамучно бельо, без прашки, проветриви дрехи - тези вече не са ми по силата особено много  Blush ѕо-назад в темата пишеше, че киселото мл€ко помага да се спре прекомерното им развитие. “ака че хапвайте кисело мл€ко редовно  Smile
ўо се отнас€ за Ћактацид - прекрасно нещо е, наистина. «асега, обаче, понеже съм на лечение с разни медикаменти, съм го спр€ла и заместила с измиване само с вода и сода, пък да видим после ще има ли по.обилно течение или каквото.
”‘, гадна работа са ти€ гъби!
÷итирай

Ѕургас

tedky изледваха ли ти вида на гъбичките може да имаш обратни€ вариан анална инфекци€ във влагалището
÷итирай

¬арна

да аз б€х писала за гъбичките и в ануса...кажете ми лекарство  ooooh! сега съм на клотримазол има ли анални свещички които могат да се комбинират с него

Ќикога не съм обичала лекарствата... ѕо-назад в темата пише, че тр€бва да се ограничи тестото /ма€та/ и сладкото, които предразполагат за по-бързото размножаване на гадините. ћисл€, че пишеше и по една лъжица мед да се гълта сутрин на гладно, както и редовното €дене/пиене на кисело мл€ко. јз предпочитам тези методи  Rolling Eyes
÷итирай

Ѕургас

това с храненето е в€рно Peace аз б€х при диетоложка , за режим на хранене дори съм си слагала тампон с мед във влагалището . и не искам да ви отчайвам но от мед направих обрив , от режима на хранене напълн€х малко. пиех чай от коприва по 0,5 литра на ден €д€х опре делни неща никакъв шоколад и още разни неща които вече не помн€.
 пили ли сте урунгал- жесток е . не го пийте. от него се уврежда черни€ дроб а да не говорим че е 90 лв. за лечението на едини€ за един месец. и после пак така.

утре ще ви пусна рецептата на д-р скочева ,но не знам дали е редно , да не се подведе н€кои , все пак са лекарства а има много видове гъби / н€къде четах че са най - гол€мото семейство във биологи€та /
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
900-914 от 1 256 отговора