По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 10

  • 46 784
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 910
Шакира, роди и си имам принцеса.

Честито !!!
Шакира,да ти е здрава,щастлива и с много късмет ! Да бъде упорита като мама и да изпълни с безброй приказни мигове живота ви !  bouquet bouquet bouquet



# 736
  • Мнения: 1 849
Люксен, много ще е хубаво да се засечем някой път, да ти видя шкембето, пораснало ще е от миналия път  Grinning Hug
Нандин, нормално да те е страх, аз пък имам много хубаво усещане за теб  Hug
Лайти, свърза ли се? И аз ще им звънна в понеделник, да ги питам за имуностимулаторите.
Ели, никак не ти е скучно  Crazy  Важното е, че детенце вече е добре, нали? Много хубаво за новата работа  Peace  Дано кучо се справи  Praynig Аз обожавам кучетата, родителите ми имат един прекрасник, той ми е психолог, след неуспешен опит само него искам да виждам, няма такава радост, само не ми е проговорил още, не че не се опитва, де  Heart Eyes
Блинг, много силно ти стискам палци  Praynig  Има разлики в резултатите при различните лаборатории, аз мисля, че на това се дължи  Praynig
Залавям се с новата тема  Wink

# 737
  • Мнения: X
Мен в онкото днес ме поуспокоиха, но пак съм си с предраково изменение на шийката.
Пуснах още една цитонамазка, която ще стане в понеделник, а не както в Надежда след 3 седмици.

# 738
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Герда - факт е, че в Надежда стават много бавно, но в онкологиите по принцип ги правят много бързо. Аз преди 5 години имах една цитонамазка с лека дисплазия и още някакви клетки и повторих изследването в столичната онкология - резултат имах след 2 часа. Буквално от кабинета си занесох пробата до лабораторията и веднага гледаха натривката.

# 739
  • Мнения: 2 354
Честито на мама Шакира. Да и е жива и здрава дъщеричката и много да я радва  bouquet
Блинг, за съжаление притеснение винаги ще има. Стискам ти много палци този път да е успешно до термин и се опитай доколкото ти е възможно да мислиш позитивно и да се радваш на този момент. Силно гуш  Hug
Таричка, не се свързах днес. В понеделник ще звънна около 12, както ме е посъветвала Електра.
Люксен, ще порасне пупата, доколкото съм чувала, изведнъж щръква  pregnant
Герда, дано се разминат интервенциите и наистина не е нищо страшно.  Hug
Пънче, как е малкият мъж? Напасвате ли се? Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 19 686
Блинг, в лабораторията е причината!

# 741
  • Мнения: 2 354
Кристи, някъде четох историята ти. Плаках. Искрена и прекрасно написана. Възхищавам ти се  Hug

# 742
  • Мнения: 5 889
Кристи, дано Confused С другия проблем обаче ще си играем на руска рулетка.

# 743
  • Мнения: 19 686
Кристи, някъде четох историята ти. Плаках. Искрена и прекрасно написана. Възхищавам ти се  Hug
Един ден и ти ще напишеш твоята. Тогава ще плачем заедно  Hug

Блинг, не го мисли фраксито преди прегледа. Всичко ще се нареди.

# 744
  • Мнения: X
Онкологът който гледа по 60 жени дневно, каза че изменението е леко и имам време да се напъна и да имам бебе. Каза, че от това което вижда не очаква да има изменение в цитонамазката и че може да оставим нещата така. Каза също че всеки момент ще имам ову.
 
 Значи с всички сили тярбва да бързам да имам бебе.  #Crazy

# 745

Общи условия

Активация на акаунт