Мами в Италия 5

  • 20 329
  • 267
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и менWink
Качвам снимчици!!!
КАК ТАКА ЩЕ ВРЪЩАМЕ 1000те евро....а Проди беше обещал ако го изберат щял да дава по 2500 евро на дете  #Crazy да видим!!!
Ето нещо весело от нас(Ани,Лени и аз): много ни е хубаво  Party


Плакнете очички  Crazy
Пикола,много ви хубава църквата...и ние имаме в Ливорно и трябва да се занеса да я видя!
Буона сера  Hug

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 23:01 от Kaлa(Bella13)

# 61
  • Мнения: 2 379
Хахаха, става ми смешно като гледам снимките Laughing
Калина, не се сърди, обаче ще издам тайната Twisted Evil

Джорджа, тия 3.50 на масата са специална постановка за теб, за да се радваш Joy
Всяка от нас участва с по някоя паричка, за да наредим "декора" Heart Eyes

Тюх, мойта манджа изглежда най-голяма Blush

P.S. Калина, много са големи снимките и не се виждат. Аз трябваше да си ги сваля на хард-диска, за да ги разгедам. Не можеш ли да ги намалиш малко?
 bouquet

Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 20:55 от piccolina

# 62
  • Мнения: 2 379
Тази вечер от 22.00 ч., по Нова Телевизия, "Господари на ефира" ще излъчат репортаж за MyAir - материалът на "Striscia la notizia". Но предполагам, че и нашенци ще добавят нещо Simple Smile

# 63
  • Мнения: 714
Алоооо, тамо с манджите и сладоледите! Въннннн от форума! Как си позволявате!! Мръсничкаджийки такива! Лоши лоши!!!!  Naughty  Thinking  Crossing Arms  Wink
Аз тука откак почнах две работи и не мога да спортувам качих известни килца и сега гладддддд, цял ден зелен фасулец ръфамммммм. Че за лятото панталони немам широки.
А те? Сладоледи моля ти се, мелби! безобразие!!!
Още веднъж казвам, Въннннннн!!!!!  Naughty  Wink  Wink  Wink
Ей сега ще отскоча да снимам фасулеца в тенджерата! Да видите вие! Ей сега ще ви накарам да ви гризе съвестта!!! На всяка персонална снимка ще изпратя да си я лепне на хладилника!  Sunglasses
Отивам да тичам сега на обходната алея  #Cussing out #Cussing out  #Cussing out
Като се върна, всички мирни и тихи и за ядене да не се отваря дума!

# 64
  • Мнения: 3 425
Лени, готово;)
Ани,ако искаш смали ги ти и ги качи,че аз нямам време!Одеве само ги качих и отидох да къпя и оправям!
Ванеса,ще се радвам да ми пратиш някоя снимка на бебка...да си я заплюем от сега  Joy емайла ми е kala132001@yahoo.com !
Лека нощ  Tired

ПП.Ани, аз пък се смея все още за теорията за интелигентния прах за пране  Joy и мой'та половинка понякога изказва едни теории да му се чудиш как пък си и вярва и как убеждава  Joy

# 65
  • Мнения: 6 167
ето ни по -смаленки ...
абе кво да ви кажа мили дами.. добре се живее в Софията Joy




# 66
  • Мнения: 2 379
Ей сега ще отскоча да снимам фасулеца в тенджерата! Да видите вие!
Joy Joy Joy

# 67
A be mami znaete li dali ima ot niakoi grad v Italia korabna vrazka s Balgaria?!?
Ot Ancona ima za Gartzia i ot tam prodaljavame s kolata ,no mi se iska direktno do Balgaria ako ima razbira se!
Ami i az uj sam na dieta ta vnimavaite s k'vo ni izku6avate ...
leka no6t.

Цитат
А бе мами знаете ли дали има от някой град в Италия корабна връзка с България?!? От Ancona има за Гърция и от там продължаваме с колата, но ми се иска директно до България ако има разбира се!
Ами и аз уж съм на диета та внимавайте с к'во ни изкушавате...
лека нощ.

Моля! Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 04:46 от Diviana

# 68
  • Мнения: 1 545
Девойки мари хубави, ми никак не е честно да ни плакнете очите с такима изкусителни гледки! Ние с Валтер откога сме си наточили зъбите за Кентъки и за Романс в Симеоново, любимата ми сладкарница, ако не сте ходили, непременно идете! Едни такива палачинки и гофрети..... ОГРОМНИ и от години поддържат едни и същи цени /малката палачинка, която понякога не мога да изям, е 1,90, ако не ме лъже паметта/. То затова в почивните дни се виси на опашка, за да се влезе. Мама италиана, не ме бий сега, че продължих с "вкусната" тема.
Да ви се похваля, пристигнаха ми мейлите с кодичетата и паролите за ваучерите на Майеър. Обаче нито думичка за връщането на парите от билетите. Чудя се дали няма само с това да минем?
Оф, забравих, честит ви празник!

# 69
  • Мнения: 2 379
Оф, забравих, честит ви празник!

Oу, вярно бе! ooooh!

Fratееelli d'Italiaаа
L'Italiааa s'è destaаа,
Dell'eеlmооo di Scipioооо
S'è ciiintaa la teestaaaa...


Ох, защо няма емотиконка на футболист, който се държи за дясното сърце?! Щях сега да я използвам.

# 70
  • Мнения: 6 167
Деси, и аз обичам в Романс.
ама много тежко, голямо...
но като за веднъж в годината - става.

Аз не знам моя съпруг любим как си мисли, че ще му върнат парите.
Довечера ще го питам дали е получил и той имейл.
Но снощи ми каза, че няма намерение да се ползва от ваучери и затова щели да му върнат парите.

той си взе билет за Ал Италия - 199 евро.
и даже ще се върнем заедно с един и същи полет!

да ви кажа, вече май ми се връща при Дамиано...  Cry
мнооооого ми липсва вече....

# 71
  • Мнения: 500
eTO TOVA VE4E E PALNA DESKRIMINAZIA,ZA6TO SLED KATO MAZAMI SI PLA6TA VSI4KI DANAZI I DEZATA MI 6TE ZIVEQT TUK TRIABVA DA IMA RAZLIKA.DALI SME EKSTRAKOMUNITARI ILI NE.NE E ZA PARITE NO KOGATO IZLEZNA SANATORIATA I NI VZEXA PARITE NA VSI4KITE SI NAPALNIXA GU6ITE SAS NA6TE PARI ,A SEGA SME EKSRAKOMUNITARI.IZVINQMAM SE NO TAKA MNOGO SE DRAZNA KATO KAZAT TEZI EKSTRAKOMUNITARI smile3514 smile3515


Щото това е Италия... само гледат откъде да те прецакат най ка4ествено... и не им е удобно да се сетят колко държави са напълнили с техни емигранти...

Вината е изцяло на лявото правителство, при Берлука беше по-малкото зло. Това правитество няма дълго да издържи както и предните леви......Ние по времето на прословутите 1000 еуро бяхме със студентски визи и така и нищо не получихме. Немога да повярвам че ще си искат пари обратно, ще стане национален проблем.

# 72
  • Мнения: 1 072
Здравеите банда и добре дошла на новата мама от Анкона  bouquet

Гледам много се е писало, снимало и яло тука... Joy, драго ми беше да ви 4ета.


Кой  го каза това за врьщането на еврите?

Пиколина, цьрквата е наистина красива, тука в едно предградие наблизо има пак православен храм, ма много обикновен сравнен с вашия.

# 73
  • Мнения: 6 167
Кой  го каза това за врьщането на еврите?


ми мъжа ми явно не е разбрал. пак.

# 74
Zdravei i az jivea v italia ot tri godini v provinzia Potenza Palazzo san gervasio.Imama momi4e na tri mesetsa i se kazva Mariastefania.Mojesh da me vkli4ish v spisaka na maiki ot talia

Цитат
Здравей и аз живея в Италия от 3 години и половина в провинция Potenza Palazzo san gervasio. Имаме момиче на 3 месеца и се казва Mariastefania. Можеш да ме включив в списъка на майки от Италия.

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 15:56 от Diviana

Общи условия

Активация на акаунт