Мами в Италия 5

  • 20 328
  • 267
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 167
Добре дошла Росица!
Ани ще те включи

Днес погледнах първата тема ( с момичетата си мислехме кой първи се е 'закачил' за моя постинг) и това е Макдирокова , после Дессита. Simple Smile
Ех, спомени!

# 76
  :bouquet:Dobro utro na vsi4ki nai nakraq malkata spi i moga da vi pro4eta.Mnogo se radvam 4e svar6ixa tezi praznizi :1dating:samo qdene i po4ivkia.A sega 6te se 4udia kak da svalim kilogrami vie kaknsi podarzate formata newsm39 smile3506.Priaten den smile3525

# 77
  • Мнения: 5 475
Джорджа, тия 3.50 на масата са специална постановка за теб, за да се радваш Joy
Всяка от нас участва с по някоя паричка, за да наредим "декора" Heart Eyes

   Мерси за декора!  Wink    bouquet
Чак ми става тъжно,че тази година няма да имам възможност да се върна до Бг.
Деси и аз получих новите ваучери,но никъде не пише за връщане на парите.А и ваучерите,като стойност са за повече пари от цената на билета!
  Никой не ми отговори и дали можем да ги ползваме ние с Масимо,при положение,че за родителите ми няма да свършат никаква работа.  newsm78   #Crazy 

  Ние вчера бяхме в Лугано,егати и времето! Close   В понеделник -такова слънце,а вчера само облаци и дъжд...и днес пак  - слънчево! По пътя видяхме плакати с реклама за изложба на Кристо и Жан Клод.Но нямахме време ,за да надникнем.
Оттам - до Малпенса -взехме дъщеря ми.
  Добре дошла на Росица!
  Лека седмица на всички!
   bouquet

# 78
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
eTO TOVA VE4E E PALNA DESKRIMINAZIA,ZA6TO SLED KATO MAZAMI SI PLA6TA VSI4KI DANAZI I DEZATA MI 6TE ZIVEQT TUK TRIABVA DA IMA RAZLIKA.DALI SME EKSTRAKOMUNITARI ILI NE.NE E ZA PARITE NO KOGATO IZLEZNA SANATORIATA I NI VZEXA PARITE NA VSI4KITE SI NAPALNIXA GU6ITE SAS NA6TE PARI ,A SEGA SME EKSRAKOMUNITARI.IZVINQMAM SE NO TAKA MNOGO SE DRAZNA KATO KAZAT TEZI EKSTRAKOMUNITARI smile3514 smile3515


Щото това е Италия... само гледат откъде да те прецакат най ка4ествено... и не им е удобно да се сетят колко държави са напълнили с техни емигранти...

Вината е изцяло на лявото правителство, при Берлука беше по-малкото зло. Това правитество няма дълго да издържи както и предните леви......Ние по времето на прословутите 1000 еуро бяхме със студентски визи и така и нищо не получихме. Немога да повярвам че ще си искат пари обратно, ще стане национален проблем.


Ще съм малко рязка, за което сорри. Ама това е абсолиутна глупост и непознаване на фактите.
Нямам време сега да се обеснявам, оба4е малко пове4е 4етене и мислене по въпроса кой е господин берлускони и с какво то4но се занимава няма да ти навреди.

# 79
  • Мнения: 6 167
eTO TOVA VE4E E PALNA DESKRIMINAZIA,ZA6TO SLED KATO MAZAMI SI PLA6TA VSI4KI DANAZI I DEZATA MI 6TE ZIVEQT TUK TRIABVA DA IMA RAZLIKA.DALI SME EKSTRAKOMUNITARI ILI NE.NE E ZA PARITE NO KOGATO IZLEZNA SANATORIATA I NI VZEXA PARITE NA VSI4KITE SI NAPALNIXA GU6ITE SAS NA6TE PARI ,A SEGA SME EKSRAKOMUNITARI.IZVINQMAM SE NO TAKA MNOGO SE DRAZNA KATO KAZAT TEZI EKSTRAKOMUNITARI smile3514 smile3515


Щото това е Италия... само гледат откъде да те прецакат най ка4ествено... и не им е удобно да се сетят колко държави са напълнили с техни емигранти...

Вината е изцяло на лявото правителство, при Берлука беше по-малкото зло. Това правитество няма дълго да издържи както и предните леви......Ние по времето на прословутите 1000 еуро бяхме със студентски визи и така и нищо не получихме. Немога да повярвам че ще си искат пари обратно, ще стане национален проблем.


Ще съм малко рязка, за което сорри. Ама това е абсолиутна глупост и непознаване на фактите.
Нямам време сега да се обеснявам, оба4е малко пове4е 4етене и мислене по въпроса кой е господин берлускони и с какво то4но се занимава няма да ти навреди.

моля те,  Feiam, като нямаш време да обясняваш защо изобщо постваш квалификациите си кое е абсолютна глупост?
Има ли тема в тоя форум, в която да няма някой, който претендиара, че знае всичко?? smile3513
остави хората с мненията си и се радвай на пролетта.

# 80
eTO TOVA VE4E E PALNA DESKRIMINAZIA,ZA6TO SLED KATO MAZAMI SI PLA6TA VSI4KI DANAZI I DEZATA MI 6TE ZIVEQT TUK TRIABVA DA IMA RAZLIKA.DALI SME EKSTRAKOMUNITARI ILI NE.NE E ZA PARITE NO KOGATO IZLEZNA SANATORIATA I NI VZEXA PARITE NA VSI4KITE SI NAPALNIXA GU6ITE SAS NA6TE PARI ,A SEGA SME EKSRAKOMUNITARI.IZVINQMAM SE NO TAKA MNOGO SE DRAZNA KATO KAZAT TEZI EKSTRAKOMUNITARI smile3514 smile3515


Щото това е Италия... само гледат откъде да те прецакат най ка4ествено... и не им е удобно да се сетят колко държави са напълнили с техни емигранти...

Вината е изцяло на лявото правителство, при Берлука беше по-малкото зло. Това правитество няма дълго да издържи както и предните леви......Ние по времето на прословутите 1000 еуро бяхме със студентски визи и така и нищо не получихме. Немога да повярвам че ще си искат пари обратно, ще стане национален проблем.


Ще съм малко рязка, за което сорри. Ама това е абсолиутна глупост и непознаване на фактите.
Нямам време сега да се обеснявам, оба4е малко пове4е 4етене и мислене по въпроса кой е господин берлускони и с какво то4но се занимава няма да ти навреди.

моля те,  Feiam, като нямаш време да обясняваш защо изобщо постваш квалификациите си кое е абсолютна глупост?
Има ли тема в тоя форум, в която да няма някой, който претендиара, че знае всичко?? smile3513
остави хората с мненията си и се радвай на пролетта.


нямам "иу" на клавиатурата, казах го ве4е, така 4е ако оби4аШ...
Ако погледнеШ добре казала съм "сега", което озна4ава, 4е евентуално 4е по късно Ще се пробвам. нямам много време, на работа съм все пак.
освен това държа да те осведомя, 4е може 4овек са си изкаже кратко мнението без много али бали. и нямам претенции да знам вси4ко, просто в слу4ая е достатъ4но много малко.

пп. би ли ми отговорила каква то4но е целта на форума ако не обмяна на мнения?

# 81
  • Мнения: 2 379
Добриютро  bouquet

Преди малко получих смс от Симоне, който казва, че днес се е обадил по телефона на MyAir и са му казали, че ще му върнат парите, освен това има и бонус на стойност 200 евро, валиден до 31 октомври (само за справка, че беше купил билети на стойност 110 евро) и този бонус може да се ползва от кой да е, не е задължително да се ползва лично Grinning

Джорджа, май вчера всички са останали излъгани от дъжда Crazy Симоне работи в Лугано и точно вчера беше решил да отиде на работа с моторино, обаче му се намокрили кълките, та вечерта ми се жалваше Laughing Днес ще ходи с кола!
Изложбата на Жан-Клод и Кристо е отворена от 12 март, обаче и аз не отидох да я видя. От малко патриотизъм ми се щеше да я вида, ама от друга страна като не са ми интересни и все нямах време Whistling За сметка на това беше страхотно изживяване изложбата на Гоген и Ван Гог в Бреша, а в момента в Комо (вила Олмо) има уникална изложба на Магрит!!! Откриха я един ден преди аз да си замина и още не съм я виждала, ама специално ще бързам да си взема изпитите по-рано, за да мога да пристигна в Италия преди закриването!

Привет на Росица Hug
Отивам да рисувам по картата Simple Smile

# 82
  • Мнения: 6 167
Анче, вече си мислех, че Дамиано нищо не е разбрал  Joy

таз изложби няма ли да минат през Болония???

# 83
  • Мнения: 3 425
Добро утро и от мен Tired
Сега се излюпвам и си пия кафенце...друго е мам като измъкне Марко още в 8 часа и аз си доспя  Blush Ше се възползвам още малко  Whistling
Вчера бях на гофретка...познайте къде  Joy , но трябва да се възпра,4е ще се търкалям вече...а и не само това....3 часа след гофретката минахме и през китайския на Славянска беседа  Blush и се прибрах в 21 4аса набухатна до зуко(такъв беше турбо лафа като бях малка)  Joy
Радвам се,че ще ви върнат еврите!!!Лени не го изяждай Дамяно...добре е разбрал човека  Flutter
Вече не се съмнявам кой беше гост в темичката покрай изборите и се изказа по повод мой постинг  Twisted Evil
Феиам Ю на българска фонетична се намира между SHIFT и Z;Ч е пред цифрата 1 и под ESC; Ш и Щ са в дясно от буквата Р!...това се сещам засега...ако се сетиш друго питай!
Лек ден от мен...аз ще се възползвам от хубавото временце     bouquet  

ПП Гери,съжaлявам че само те раздразнихме...мислех си,4е ще си идваш таз  година  newsm78

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 11:11 от Kaлa(Bella13)

# 84
  • Мнения: 5 475
Преди малко получих смс от Симоне, който казва, че днес се е обадил по телефона на MyAir и са му казали, че ще му върнат парите, освен това има и бонус на стойност 200 евро, валиден до 31 октомври (само за справка, че беше купил билети на стойност 110 евро) и този бонус може да се ползва от кой да е, не е задължително да се ползва лично Grinning
Джорджа, изложбата на Гоген и Ван Гог в Бреша,

Не съм ходила на тази,но за сметка на това бях в музея на Ван Гог в Амстердам.  Wink

Значи да си чакаме и парите,тогава.Тъкмо и аз се гласях да звъня на MyAir,да питам,тогава няма смисъл...кой знае колко са ги затрупали с въпроси ...
  Разглеждах и възможността да ползвам ваучерите за мен и Масимо..нали имам рожден ден след по-малко от месец,но като гледам дестинациите..най-много да идем до Неапол...ще видим. newsm78

ПП Гери,съжелявам че само те раздразнихме...мислех си,4е ще си идваш таз  година  newsm78
    Не се притеснявай,свикнала съм на дълги отсъствия...преди време голяма носталгия ме налягаше...сега вече не е така...само понякога!   Peace

# 85
  • Мнения: 3 425
Аз си оправям правописните грешки,а вие пък ме цитирате с тях...та да си останат завинаги  Confused  Cry  Embarassed 

# 86
  • Мнения: 2 379
Анче, вече си мислех, че Дамиано нищо не е разбрал  Joy

Разбрал е, бе Simple Smile Have a Little Faith in Him Peace
Само да не се е объркал Симоне или аз при превода, че ей тогава се изложихме Joy
... Ама ето тази част от смс-а, която ни вълнува: "ho chiamato myair e dicono che rimborsano i soldi oltre a darmi il buono che può usare chiunque". Изчерпателно Simple Smile

таз изложби няма ли да минат през Болония???

Те тези събития са от такъв мащаб, че са на принципа не планината да дойде при Мохамед, а Мохамед да отиде при планината Wink
В Бреша се бяха стекли хора буквално от цяла Италия, за да видят изложбата. Видях даже и коли с регистрация Месина!

# 87
  • Мнения: 5 475
Аз си оправям правописните грешки,а вие пък ме цитирате с тях...та да си останат завинаги  Confused  Cry  Embarassed 

Don't worry!Be happy!
 Wink
Събрали сме се ,за да си говорим и споделяме,а не да си правим забележки ...

# 88
  • Мнения: 6 167
кали, не се тревожи, още няколко дена и край с гофретките Joy

аз днес се пъна над макроикономическата и политическа ситуация и не знам как да я обясня с 50 думи и да кажа всичко, което искам Sad

освен това трябва да обяснявам, че причина за изоставянията в домове на деца е бедността, обаче има толкова бедни семейства, които си гледат децата.
изоставят ги ... нали се сещате кое малцинство, защото не им се занимава ( така се изрази мой колега, де). лоша работа.
а от друга страна донорите също недолюбват таз група и напоследък избягвам и да казвам колко са и въобще...
какво да ви обяснявам.

слънчев ден!  bouquet

# 89
  • Мнения: 2 379
Калина, стягай се вече с тия гофрети, че ...  newsm66

Аз от вчера съм на хапсилютен глад. Една красива мама беше написала "кой иска да си погладуваме заедно 5 дена" и аз "ами айде" Joy
И сега няма мърдане - обещала съм Crazy Вода, чайчета и толкова ... В интерес на истината не е много зор.
Когато постигна задоволителни разултати, ще има големи хвалби, да знаете 4470

Общи условия

Активация на акаунт