Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 57

  • 79 195
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 849
Събирааааам  newsm75 newsm79 newsm28 newsm79 newsm75 newsm28 newsm79 newsm79 newsm28 newsm79 newsm75 newsm28 newsm79 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79  Heart Eyes
Пожелавам на всички ни тук скоро да видим  EFP,  после да станем  preggo,  и след това  stork-boy ylinfant 1stroller passifier Misc Baby Bottle 1crib newsm32 pacifier feeding newsm64 newsm17
Лайти, на мен също ми се иска да разглеждам бодита, а не добавки и лекарства (имам си афинитет към бебешките бодита  Heart Eyes).
Макси, разсмя ме с твоя малък хитрец  Heart Eyes  Стефа и тя много ме развеселяваше с истории за нейния непослушко, който беше и нощна птица  Laughing Heart Eyes
Електра, с нетърпение чакам твоите истории  Heart Eyes

# 736
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 398
Не е ли клиниката мястото, от което трябва да научите отговорите на тези въпроси?  Rolling Eyes Защо не питате там, щом не са ви обяснили предварително?
Успех!

# 737
  • Мнения: 18 495
Привет! Правих ги маналата седмица изследванията.Вродена тромбофилия се прави на 2-я етаж на Майчин дом, става за 10 дни. Аз още чакам.
Антифосфолипидни антитела се правят в Александровска болница. Могат да ти вземат кръв само веднъж и после да изпратят епруветката от едната болница в другата-те си правят такива усулги, за да не те боцкат пак. Направих ги в един ден,те двете болници са на 10 мин пеша разстояние. Не зная къде другате се правят.Там ме пратиха. Около 300 лева струват.  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 6 494
И аз, дори това да значи, че няма да спя Laughing Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 910
Тарчка,Гале,Герда, за вас близначета предричам! След толкова изпитания сте герои и заслужавате много,ама много щастие !
Успех на всички!

Електра, зареди се с мноого спокойствие и се наслаждавай на бременеенето! Не прави моята грешка да се притесняваш за несъществуващи проблеми! Води си дневник на прегледите и после  на самото раждане. Аз си водих и се разревавам всеки път когато го чета! И задължително бременна фотосесия с тумбачето! Hug

# 740
  • Мнения: 819
Тарчка,Гале,Герда, за вас близначета предричам! След толкова изпитания сте герои и заслужавате много,ама много щастие !
Успех на всички!

Електра, зареди се с мноого спокойствие и се наслаждавай на бременеенето! Не прави моята грешка да се притесняваш за несъществуващи проблеми! Води си дневник на прегледите и после  на самото раждане. Аз си водих и се разревавам всеки път когато го чета! И задължително бременна фотосесия с тумбачето! Hug

  След толкова мъки наистина вече и аз съм за близнаци.Неискам да минавам пак по този път... Hug Hug Hug

# 741
  • Мнения: 6 494
Стефа, взех да го давам по-спокойно вече. Най-голямото притеснение беше докато чуя сърчице всъщност Simple Smile
После малко се филмирах за кръвната захар, а то изобщо нямало защо... Като му казах на Кръстев, че съм се притеснявала от г.диабет той ме пита друга работа нямала ли съм си Mr. Green
Сега вече спрях и работа и ще последвам съвета ти да си бременея на спокойствие Hug
Иначе си пазя снимчиците от прегледите и си записвам ако нещо ми е направило впечатление, само тумбака още не съм снимала - ще поправя грешката Simple Smile

# 742
  • Мнения: 394
Момичета, може ли тел. на д-р Стаменов на лични?
Аз да си побутна молбата, че ми е спешно Praynig

# 743
  • София
  • Мнения: 23 147
Момичета, може ли тел. на д-р Стаменов на лични?
Аз да си побутна молбата, че ми е спешно Praynig
ще ти го изпратя, но не се надявай много че ще успееш да говориш с него.

# 744
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=949457.new#new

Общи условия

Активация на акаунт