Девети клас 2016/17 - тема 76

  • 75 817
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 251
Да, има, надявам се да изкара седмица две и да бие отбой, малък ми се струва, на години де, на ръст е голям Joy освен това  до сега всяко лято се грижи за брат си та ще трябва и неговите занимания да променям Simple Smile

# 736
  • София
  • Мнения: 11 923
Миналата година и моят дзвер работи. За мен бе много удобно, защото бе уморен след работа и нямаше сили да се заяжда с мен.
Тази година няма да работи. Оказа се, че изкара добри пари и реши, че е хванал Господ за шлифера.
Учението остана на заден план и тази учебна година имаме големи проблеми.
По-точно аз имам, на него не му пука.

# 737
  • Мнения: 1 251
И това ми се върти в главата.
По психология очаква за годината 3 или 4, няколко пъти се разправяме вече.
Колко би била важна тази оценка при кандидатстването 12 клас? Днес реших да го стресна, обаче човека не се стряска,  изобщо.

# 738
  • София
  • Мнения: 11 923
И това ми се върти в главата.
По психология очаква за годината 3 или 4, няколко пъти се разправяме вече.
Колко би била важна тази оценка при кандидатстването 12 клас? Днес реших да го стресна, обаче човека не се стряска,  изобщо.

в 12 клас ще има шанс за повишителен, ако тази оценка е важна.
Дано няма други такива.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 9 666
На страницата на 73- то в София, ако не се лъжа, има таблица за пресмятане на общия успех от дипломата. Та може да се провери каква е тежестта на тази оценка.
На мен тази таблица не ми върши работа, тя е правена за ЕГ, не за професионална паралелка.
И у нас е пълен хаос с ученето. Опитвам се да не се нервя и някакси си живеем по- мирно и кротко. Като не говорим за училище, е най-добре.

# 740
  • Мнения: 1 251
Уж няма да има други, по химия се притеснява, но тя тази година е за 8 клас.

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
 Не остана много време до края... Заповядайте  в тема 77

Общи условия

Активация на акаунт