"София - Ден и Нощ" - 16

  • 72 612
  • 718
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 619
Този Коко голям инфантил-приятелите му нищо не му давали.... ooooh! Да не би да са длъжни на пеленачето? #2gunfire
Симона едва изкласи, ама майка и я бута да следва право...
Анна-Мария много бездарно същество, имам чувството, че фикус да сложат, по-добре ще си изиграе ролята.Добре, че поне в тази серия ни спестиха Даню и Марио и донжуановските им изцепки.

# 706
  • Мнения: 1 831
Мисля,че всички тук сме на едно мнение за Коко - като кърлеж или пиявица е.Вечно смуче хората я с пари ,я с услуги ,а после той бил правил всичко за тях.Дори и да не го махнат от серриала да му оправят образа.Сценаристите прекаляват ,става много досадно и неприятно за гледане.
Дразня се и с певческия ''талант'' на София.Като настъпан койот вие и тя.Защо беше нужно да й правят сега певческа кариера.Ще гледаме сега как отслабва.

# 707
  • гр.София
  • Мнения: 430
Уффф, Коко има 2 лв. в джоба, но не мисли къде да почне работа, а се цупи на другите, че се подиграват с него. Поне на спокойствието можем да му завиждаме Laughing

Ана-Мария сега ще повярва на Митко, ще зарежа Сашо и ще заживее дълго и щастливо с Митко. Ще си народят малки Ани-Марии и ще си ги отглеждат в стаята на Коки със все пора Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Новата на Боби ме кефи. Той най-накрая се усмихна, а Марина пак изтрещя...Дано и тя да си намери някой, който да я търпи повече от епизод и половина Crazy

# 708
  • София
  • Мнения: 4 670
Мисля,че всички тук сме на едно мнение за Коко - като кърлеж или пиявица е.Вечно смуче хората я с пари ,я с услуги ,а после той бил правил всичко за тях.Дори и да не го махнат от серриала да му оправят образа.Сценаристите прекаляват ,става много досадно и неприятно за гледане.
Дразня се и с певческия ''талант'' на София.Като настъпан койот вие и тя.Защо беше нужно да й правят сега певческа кариера.Ще гледаме сега как отслабва.

[/quote.
Напълно съм съгласна ,сценаристите трябва да оправят образа на Коки .….и мисля че сега след остава с този негов приятел да испадне малко или мнго в трудна ситуация ,да види какво е  да си без пари и да се осъзнае и да се върне в квартирата променен.а що се однася до завръщането на Рая (не съм чела скоро някой да я споменава или може и да съм пропуснала коментар за нея)тя е един от геройте който най - много се очаква да се появи,поне аз така мисля .
А някой забеляза ли че целувката между Марйо и Джулия беше взаймна ,ако не беше тя щеше да се отдръпне, но не го направи

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 15 484
Напълно съм съгласна ,сценаристите трябва да оправят образа на Коки .….и мисля че сега след остава с този негов приятел да испадне малко или мнго в трудна ситуация ,да види какво е  да си без пари и да се осъзнае и да се върне в квартирата променен.а що се однася до завръщането на Рая (не съм чела скоро някой да я споменава или може и да съм пропуснала коментар за нея)тя е един от геройте който най - много се очаква да се появи,поне аз така мисля .
А някой забеляза ли че целувката между Марйо и Джулия беше взаймна ,ако не беше тя щеше да се отдръпне, но не го направи

   

# 710
  • Мнения: 7 106
Дразня се и с певческия ''талант'' на София.Като настъпан койот вие и тя.Защо беше нужно да й правят сега певческа кариера.Ще гледаме сега как отслабва.


Ще се радвам, ако наистина свали някое кило и се постегне малко. Ще ме извинява, но изглежда потресаващо и за една година, откакто дават сериала, не е направила и крачка в подобрение на положението. Тя не е просто пълна, фигурата и е безобразно несъразмерна и обичайки да ходи с впити дрехи, не е лошо да се замисли как изглежда.

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Дразня се и с певческия ''талант'' на София.Като настъпан койот вие и тя.Защо беше нужно да й правят сега певческа кариера.Ще гледаме сега как отслабва.


Ще се радвам, ако наистина свали някое кило и се постегне малко. Ще ме извинява, но изглежда потресаващо и за една година, откакто дават сериала, не е направила и крачка в подобрение на положението. Тя не е просто пълна, фигурата и е безобразно несъразмерна и обичайки да ходи с впити дрехи, не е лошо да се замисли как изглежда.
То само фигурата й да беше проблема.

# 712
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Дъртата цоцолана много предизвикателна с циците навън  Twisted Evil

# 713
  • Мнения: 6 619
Лелее, тая дъртата ще ги изяде.... Mr. Green
Теда как се мазнеше на Найден , много е гнусна!За каква иска да я мислят, като е куха в главата и е облечена като лека жена.Найден хубаво и го каза, ама тя "не очаквала".... ooooh!
Сцените със Стела са супер досадни-к'во ме интетересува биографията и.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 411
Не гледах цялата серия, но малкото което хванах много ми хареса. Особено Найден! Екстра го каза на Тодорка.
Хубаво, че и Стела е толкова постоянна в отричането на наркотиците smile3501

# 715
  • София
  • Мнения: 1 428
Теда пък не била такава  Laughing Как пък една не си призна Whistling В реалния живот много момичета се намърдват тук и там не с таланта си,не знам какво толкова морални ги изкарват.Найден хубаво и го каза,тя какво очаква да и лиже г*за постоянно,а тя да го реже.Странно защо не дадоха за следващия епизод,а дадоха  как Явор заминава,да не свърши сезона? newsm78
Имам и странното усещаше,че приятеля на Стела е замесен в кражбата на парите.

# 716
  • Мнения: 2 208
и аз така...

# 717
  • София
  • Мнения: 717
Теда пък не била такава  Laughing Как пък една не си призна Whistling В реалния живот много момичета се намърдват тук и там не с таланта си,не знам какво толкова морални ги изкарват.Найден хубаво и го каза,тя какво очаква да и лиже г*за постоянно,а тя да го реже.
Сега да не вземе да и стане интересен Найден,като е "груб" с нея.

# 718

Общи условия

Активация на акаунт