Модни консултации-25 Златната есен е при нас ...

  • 112 079
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
ani_d, ето предложения за дълга жилетка и права пола.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/5a/f0/17/5af017b2236bd … b69e43f781f95.jpg
http://cdn9.lbstatic.nu/files/looks/large/2013/05/17/3045796_col … nk.jpg?1368832067
Терлички без пръсти от магазини за бельо и чорапогащи
купувам. Има няколко от които пазарувам. Онлайн има също.

# 16
  • Мнения: 2 434
evil, кажи моля те марка на чорапогащник, с отворени пръсти или онлайн магазин?  Praynig

Нося кожени якета, всякакви разновидности, кожени елеци, дълги жилетки, пончота това през есента.
Зимата нося палта, тренчове, но не класически модели, пухено яке, парка, а вчера получих едно дълго ветро и водоустойчиво палто. Цветовата гама не е много голяма: черни кожени и пухени якета, бежаво и зелено кожено яке, тъмносиньо пухено яке и друго в цвят червена, узряла слива, зелено и екрю палта, сиви тренч-палта,  милитъри зелена парка. Това май е връхния ми гардероб и смятам да не пазарувам повече, но понякога е трудно.
Скука, но не се възприемам с твърде шарени дрехи.

Не възприемам отворени при пръстите обувки с чорапогащник, може би само със закачливи или цветни такива, но там пък си зависи от стила, годините, мястото.

# 17
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 382
Не възприемам отворени при пръстите обувки с чорапогащник, може би само със закачливи или цветни такива, но там пък си зависи от стила, годините, мястото.

+1

Evil, благодаря, нещо подобно си представях и аз. Даже днес съм с жилетката, че то както го дават от утре да падат температурите и да завали , пак няма да мога да я нося.

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 360
goddess , доста цветове изброи. Моите връхни дрехи са още по-скучни на цвят / а и по-малко / - едно кафяво и едно сиво манто, палто - черно и сиво, яке - черно. Добре, че има шарени шалове, които да добавят цвят и разнообразие.  Grinning

# 19
  • Мнения: 914
Здравейте,
какво ви е мнението за обувките на Camper. Харесах си едни изчистени ботички. Удобни и здрави ли са?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Годесче, от тук съм поръчвала:
http://malenashop.com/gladki-chorapogashtnici/1141-holiday-infra … oreni-prysti.html
В Помпея в нашия Гранд мол има, също съм купувала.

 parusheva, Camper са много добро качество според мен. Peace

# 21
  • Мнения: 4 300
Благодаря ви за отговорите за обувките! Аз ги планирам като обувки за целодневното стоене в офис. Знаете как е, централна климатизация, няма много много възможност за регулиране на Т и ми е некомфортно да стоя цял ден със зимни обувки. Мислех си, че ще е по приятно ако са по отворени обувките, ще потърся и ще видя. Нямам проблем да ги нося боса.

Мъжът ми е голям фен на кампер, той носи вече втори чифт на едни и същи спортни обувки и е много доволен. Приятелка обаче наскоро сподели негативно мнение за сандали, а по принцип марката поддържа високи цени.

# 22
  • София
  • Мнения: 38 401
Аз трябва да си купя това-онова за есента и зимата. Искам червено яке и сиво палто. Сега чакам една черна рокерия.
Пролетта си намерих бежов тренч и яке за дъжд с две лица сиво/синьо.

# 23
  • Мнения: 2 487
Здравейте, моля Предложете комбинации за такъв тип елек за ежедневието, с какви обувки и блуза или риза е по-подходящо? С тениска ми е студено вече, а не знам с каква дреха да го комбинирам отдолу.  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 434
Lady Brinne, имам някои от 10-тина години.  Joy Кожените палта не ги броя, затова казвам, че не ги броя. Имам и няколко пухени, дълги до коляното, носени по 2-3 пъти, ще ги пращам към майка ми. Незнам как се озовах с толкова много връхни дрехи. А миналата седмица си купих едно шантаво, дънкено манто на Desiqual, да ме пита някой защо. ooooh!

evil, супер. bouquet

Libertad, имам подобен, но кожен, дори вчера бях с него. Можеш да опиташ с по-плътен пуловер, ако времето позволява или с обрано, в ръкавите яке, кожено, от плат, каквото ти се носи.

# 25
  • Мнения: 1 794
 Hug
еликсир,това е дрогерийна верига тук в Австрия.Подобна на ДМ.Заредени са с повече асортименти и богата парфюмерийна част.Понеже знам,че Рокси живее също в Австрия. Peace
Търси в магазините за чорапи,трябва да има.Успех!

# 26
  • София
  • Мнения: 38 401
А какво мислите за елечетата с косъм /или имитация/?

# 27
  • София
  • Мнения: 19 211
Чудесни са, но 8 дение... ясно че не са за всеки ден, но аз така късам чорапогащници...
Обичам луксозните, но съм голям разсипник, тези дни обух нов и точно след 5 минути го закачих на коляното с ръба на дамската си чанта, издърпах нишка, която бързичко стана на дупка. Sick
По тази причина съм абонирана за чорапогащници в магазините Немски център - до 3 лв. се търпи.

# 28
  • Мнения: 6 271
Ох, кога ли ще прикючи тази гето агония? Simple Smile А в Милано се мъдри един огрооомен билборд (на доста централно място при това), голям колкото цяла фасада, рекламиращ цяла линия бронзови, златни и други шукаритетни метализè налъми Брикенсток. Не намерих снимка, изобразяваща целия този рог на изобилието, но ето едно парченце. Mr. Green

# 29
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Barbabeau, развесели ме  Joy  Имам подобни, само че с цвят патиниран мед, лъскави. Мъжа ми и сестра ми ми ги подариха за бъзик. Нося си ги вкъщи и в двора вече десет години. Няма и помен от лъскавостта, ама са здрави!

Аз съм щастлива, че любимият ми тип "оксфордски" обувки са пак на мода. До преди 5-6 години нищо подобно не можех да открия. Миналата и по-миналата година си накупих с ток, равни, ботуши, двуцветни, едноцветни с различен тип кожа. Обожавам тези дупчици и извивки.

Общи условия

Активация на акаунт