Отговори
  • Мнения: 822
Пускам отново тема за гъбичките по ноктите и лекуването им с лазер! Лекувам с лазер онихомикоза на племенницата ми във Враца  в клиника Дерма при д-р Якимова! Минала сме почти всички процедури, но не виждам резултат! Моля ви да ми напишете, как настъпва подобрението, дали пада заразеният нокът или подобрението настъпва след приключването на лечение? Д-р Якимова се дразни, когато я разпитвам, но виждам, че няма резултат! Взимала тя и таблетки паралелно с лечението с лазер! Моля да напишете мненията си! Лазер е Алма, който ползва д-р Якимова!Благодаря ви за всяко мнение или съвет! Така както на снимката горе в момента изглежда нокътят й!

# 1
  • Мнения: 13 478
Колко време е минало от началото на лечението?

# 2
  • Мнения: 822
Колко време е минало от началото на лечението?
От май прави момичето лазер на 21 ден! Пила и тербинофил 2 месеци...Много съм притеснена....Благодаря ти, че си ми написала и си взела отношение към темата!

# 3
  • Мнения: 13 478
За 4месеца вече би трябвало да има подобрение. Пълно излекуване се постига за около 7-8 месеца,до появяване на нов чист нокът в основата.
Не съм правила лечение с лазер, но съм "патила" . При мен за едно лято редовно ежедневно почистване резултата беше налице след около 4 М., ,А пълно израстване на здрав след 8м..

# 4
  • Мнения: 822
Не съм те разбрала! Значи трябва да минат 7 мес. докато се появи в основата чист нокът, тоест да се покаже, че расте! Така ли е?

# 5
  • Мнения: 13 478
Споделям как беше при мен. След 4 М. в основата вече се виждаше здрав нокът. След около 8 М. цялата плочка вече беше чиста.

# 6
  • София
  • Мнения: 983
Може би е спрямо конкретната ситуация/ случай,но на мен за ноктите на палците на краката ми казаха 4 процедури на всеки нокът, през седмица, общо 320 лева за всички,но нямах възможност и сега мъча с лечебен лак за нокти. Доста време от месец май до сега newsm78, останах с впечатление,че лазерът е най-бърз и с най- сигурен ефект. Консултира ме доктор Петров от Дерматологична клиника София ( не знам дали мога да посоча клиниката, дано не се приеме като реклама Thinking)

Успех в борбата с тези гадинки Peace

# 7
  • Мнения: 822
Д-р Петров в клиника „София“ не лекува с лазер онихомикоза! Та и д-р Денчева там не ги лекува! Аз съм се обаждала на тях! Не знам, но са ми казали, че при тях това не се лекува, а само в Спектра естетик в София и Варна, а и Дермавита не го лекува....

# 8
  • Мнения: 822
Споделям как беше при мен. След 4 М. в основата вече се виждаше здрав нокът. След около 8 М. цялата плочка вече беше чиста.
Аз си въобразявам, че трябва да има поне част от пораснал здрав нокът! Значи мога още да чакам! А този дебел и гъбясал нокът как изчезва после? Пада или просто с растежа на нокътя се реже и се маха?

# 9
  • Мнения: 13 478
Трябва вече да има здрав нокът поне малко, почистването на кожата под дебелия нокът аз правех ежедневно, а при нужда се изрязва. Колкото по-бързо се махне дебелия и болен нокът, толкова по-добре. Аз бях останала с половин нокът, той си израства, важно е да е здрав.
Не познавам лекарката, но бих променила начина на лечение.

# 10
  • Мнения: 822
Трябва вече да има здрав нокът поне малко, почистването на кожата под дебелия нокът аз правех ежедневно, а при нужда се изрязва. Колкото по-бързо се махне дебелия и болен нокът, толкова по-добре. Аз бях останала с половин нокът, той си израства, важно е да е здрав.
Не познавам лекарката, но бих променила начина на лечение.
Никой не ни е казал да правим такова почистване под нокътя! Как се прави то? Нокътят стои и не мисли да пада!Той трябва да падне или просто да израсне и да се махне по този начин? Какво да очаквам? Виж пак снимката горе! Ох, много пари сме дали и се тормозим....А до София ни е далече!

Общи условия

Активация на акаунт