Бяла козметика - лице и тяло! (#3)

  • 106 729
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Между Eucerin Hyaluron filler  и  Vichy Liftactiv кое бихте препоръчали?  За нощен крем става дума.

# 706
  • Мнения: 310
Няма нищо, аз да се включа (ни в клин, ни в ръкав)... Joy
Белл,  Hug В спора се ражда истината.  Grinning

vasiris, погледни си отново цитата - не изглежда като отговор на въпроса на ани.  Peace

Иначе смятам, че всеки има право да се пази както му харесва и по начина, който работи най-добре за него. Просто споделих личното си мнение /и не ангажирам никого с него, още повече, че борбата ми с пигментациите е с променлив успех/, че двойната защита е излишна.  Peace
важното да има защита Peace май се разбрахме в това.
Мен ме смущава друго сега: отгоре върху крем или фдт си слагам шанелската пудра, а тя няма никаква защита Confused

# 707
  • Мнения: 4 730
Па попитам и тук: Някой ползвал ли е кремовете на Рayot? Има ли доволни? Търся си околоочен и нощен крем за 40+
Или ако може да предложите друга марка, но да има ефект.. Аз сега си търся неща за по-топлия сезон, поръчах Талго хидратиращия и мисля да го ползвам сутрин, та искам някакъв нощен крем антибръчков и някакъв околоочен... Околоочния да е анти-ейдж и за тъмни кръгове, да не е лек и само хидратиращ...
Приемам съвети и идеи... Hug

# 708
# 709
  • София
  • Мнения: 20 041
Лунна пътека, в момента ползвам Payot като нощна грижа.  Този крем
Скрит текст:
серума
Скрит текст:
и околоочния
Скрит текст:
Нямам още твърди впечатления от продуктите, защото серумът ми прави някаква алергия и на два пъти ми се наложи да я успокоявам с Дефламол и да включвам продуктите един по един, за да разбера от кой е.
Кремът и околоочният  са с гъста и плътна консистенция, малко наподобява тази на Iso Structure на Филорга, ако си го ползвала, но Payot ми стои някак по-сухо, недостатъчно и ми опъва. Попива ми много бързо, без да оставя никакъв мазен филм, което за мен е лек проблем, защото кожата ми е с нарушен липиден баланс и има нужда от по-богати продукти, за да я усещам комфортно.
Серумът е с рядка, по-водниста консистенция, на лицето се усеща добре, попива веднага и не опъва кожата. С него под крема нещата стават много по-добре, но за съжаление няма да мога да го ползвам.
Имам и маската от тази серия, но още не съм я ползвала.

# 710
  • Мнения: 1 424
Момичета,серията на Клиник Anti blemish изсушава ли много кожата?

# 711
  • Мнения: 2 041
Здравейте,
Бихте ли ми помогнали в избора на крем за стягане на контура. Тази година навърших 50 г. Нямам бръчки, но кожата в долната част на лицето е отпусната.
Благодаря предварително!

И аз съм така. Ставам на 46 и нямам никакви бръчки. Като се усмихна, се образуват около очите. Но на врата, като си наведа главата има малко..
Кожата ми е смесена. 1-2 пъти седмично ползвам серум на Ланком  Visionnaire и или крем Visionnaire. През другото време нищо..Може да го пробваш

# 712
  • Мнения: 13 512
Момичета,серията на Клиник Anti blemish изсушава ли много кожата?
Ползвах я като излезе- много изсушаваше. Преди няколко години синът ми я ползва- съшото нещо. Ако си с мазна кожа, ще ти е ОК

# 713
  • Мнения: 4 730
Жижи, този крем на Талго съм го ползвала, както всъщност повечето им кремове... Само хидратантния не бях и сега си го поръчах... Но искам да пробвам и други неща, не че Талго не са хубави... Може би след време ще поръчам пак силициевия им крем, той за моята кожа и възраст най- ми допадна... Heart Eyes

Reinа, ти ме разколеба май за Payot... След като наподобява консистенцията на Iso Structure... Точно този крем с тази странна консистенция не ми допадна... Търся по-мек и нежен, но в същото време богат крем... Не харесвам гелове, мазни или твърди кремове или кремове с консистенция на мас... Mr. Green

# 714
  • In transit
  • Мнения: 11 772
Reinа, ти ме разколеба май за Payot... След като наподобява консистенцията на Iso Structure... Точно този крем с тази странна консистенция не ми допадна... Търся по-мек и нежен, но в същото време богат крем... Не харесвам гелове, мазни или твърди кремове или кремове с консистенция на мас... Mr. Green
Пробвала ли си кремовете на Collistar? Имат много хубави кремове за всякакъв тип кожа и нужда и като консистенция са точно такива каквито търсиш. Казвам го защото съм ползвала и ползвам техни кремове. Околоочни също.

# 715
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз исках да споделя моя опит с една серия на продукти с името kalivi, на Аmritalab, които ми даде една приятелка за тест и по препоръка. Не съм чувала за тях преди, но от както ги използвам чувствам доста подобрения по кожата ми, особено около очите и проблемните ми зони по лицето, тъй като наистина според мен е вложено доста в самия продукт, а и по етикет всичко е натурално.
Препоръчвам го горещо, дано да съм била полезна с мнението си.
Хубав ден!

# 716
  • София
  • Мнения: 5 559
Момичета,серията на Клиник Anti blemish изсушава ли много кожата?

Детето я ползва в момента. Кожата му е нормална. Не му изсушава засега, надявам се така да продължи. Има видим ефект срещу пъпките дори и само след седмица.  Peace

# 717
  • Мнения: 4 730
Mikkey, не съм ползвала нищо на Collistar... Дай линк от кой околоочен си доволна? Heart Eyes

# 718
  • In transit
  • Мнения: 11 772
Mikkey, не съм ползвала нищо на Collistar... Дай линк от кой околоочен си доволна? Heart Eyes
Доволна съм от този: http://www.enzo.bg/collistar/special-anti-age-bio-revitalizirass … loochnata-oblast/ , то зависи и от нуждите на кожата, имат една тъмносиня серия околоочния е също много хубав, но той като, че ли е за по зряла кожа. Единствения минус на този крем е, че е в бурканче, ама си купих една кутия с дървени бъркалки и се мацкам с тях.

Иначе от част от кремовете, които съм ползвала и съм доволна:
Скрит текст:
хидратиращ и защитаващ. Страхотен крем Heart Eyes



и дневния и нощния са много хубави
 
сега ми пратиха мостри на новата черна серия, по нататък ще дам отзиви за нея.

# 719
  • Мнения: 1 106
Между Eucerin Hyaluron filler  и  Vichy Liftactiv кое бихте препоръчали?  За нощен крем става дума.
мога само да кажа,че от същия крем на юсерин имах страхотна реакция на лицето и неможах да го използвам не бих го препоръчала на никой,но все пак не е задължително всеки да има реакция  Hug

Общи условия

Активация на акаунт