Westworld

  • 68 416
  • 790
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990


Линк към IMDb

Официалният сайт на сериала

Наследникът на "Игра на тронове"? Да видим Simple Smile

# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пилотката лично мен ме грабна така, както не е успявало нищо след премиерата на Peaky Blinders. Уникален каст, невероятна атмосфера, цинизъм, далеч надминаващ кървищата на екрана- надявам се да продължат по същата линия.

п.п. и невероятна музика! Soundgarden на пиано, ммм Heart Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
 bouquet
тъкмо се чудех има ли тема...гледах,но все още не схващам паралела и целта на това он/офф на "роботите" Thinking

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Целта е май да не запазват спомени и точно това е прецакал последният ъпдейт- затова и "бащата" имаше спомени от предишните си версии.

# 4
  • София
  • Мнения: 211
Преди няколко дни гледах реклама на сериала, а вчера изгледах и първата серия. Много ми хареса!!!! Моите мисли за сериала - да, и според мен целта е да не запазват спомени, за да могат да ги използват отново, затова и поправиха "домакините" пострадали при въвеждането на новата версия. Това, което ми направи впечатление от последните няколко минути е, че казаха, че не могат да проявяват насилие, а Долорес уби мухата, т.е. тя има спомени и ги крие, напълно осъзнава къде е, тя е и най-стария домакин на парка. Но си мисля, като гледам трейлъра за следващия епизод, че ще се окаже, че и други помнят.

# 5
  • Дивата природа
  • Мнения: 269

Идеята е от едноименния филм '73-а на Майкъл Крайтън - измислил и "Джурасик парк".
hbo.bg/Западен_свят + профилите в соц-мрежите

За Промота на нови епизоди търсете в YouTube; ще се добавят и в плейлистата:
YouTube/PlayList # WestWorld - HBO TV series


 #2gunfire по-здрав: Westworld - Paint it, Black (orchestral/instrumental cover of Rolling Stones : )

# 6
  • Мнения: 11 545
Изгледах снощи първия епизод. Ще дам шанс на сериала, изглежда обещаващ  Peace

# 7
  • Мнения: 1 992
Това, което ми направи впечатление от последните няколко минути е, че казаха, че не могат да проявяват насилие, а Долорес уби мухата, т.е. тя има спомени и ги крие, напълно осъзнава къде е, тя е и най-стария домакин на парка.

Това с мухата не беше проява на насилие, а целеше да покаже, че тя я усеща по кожата си, както човек би я усетил.

Благодаря за темата, ще се навъртам наоколо, но още не съм си съставила категорично мнение за сериала. Много ми харесаха началните надписи, музиката и локациите. Ед Харис и бащата-робот направиха страхотни образи. Централната любовна двойка ме отегчават, както и корпоративната нишка.

# 8
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Централната любовна двойка ме отегчават, както и корпоративната нишка.
А на мен точно корпоративната нишка много ми харесва.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 821
Благодаря за темата   bouquet
Само запис, че още не съм гледала  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 992
Централната любовна двойка ме отегчават, както и корпоративната нишка.
А на мен точно корпоративната нишка много ми харесва.

Ти защо не ми поправи грешката, като ме цитираш? Laughing
Задкулисните игри са ми интересни, но имаше излишни сцени там - толкова се разсеях от залеза и екстериора, докато шефката пушеше, че хич не я слушах какви ги говори на бедния британски служител. Нещо за шефове му намилаше и как още нищо не е видял - това не ме интересува.

# 11
  • Мнения: 14 469
Хареса ми, много елегантно се разви действието в първата серия. Заради Антъни Хопкинс се надявам, че няма да залитнат към клишето "в роботите се заражда разум и избиват хората".


На Саундгардън ли беше инструментала, ужасно ми беше познат и се подразних, че не мога да се сетя!

# 12
  • Мнения: 9 144
Това, което ми направи впечатление от последните няколко минути е, че казаха, че не могат да проявяват насилие, а Долорес уби мухата, т.е. тя има спомени и ги крие, напълно осъзнава къде е, тя е и най-стария домакин на парка.

Това с мухата не беше проява на насилие, а целеше да покаже, че тя я усеща по кожата си, както човек би я усетил.
  Thinking
Скрит текст:


# 13
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На Саундгардън ли беше инструментала, ужасно ми беше познат и се подразних, че не мога да се сетя!

# 14
  • Мнения: 1 992
Скрит текст:
Това, което ми направи впечатление от последните няколко минути е, че казаха, че не могат да проявяват насилие, а Долорес уби мухата, т.е. тя има спомени и ги крие, напълно осъзнава къде е, тя е и най-стария домакин на парка.

Това с мухата не беше проява на насилие, а целеше да покаже, че тя я усеща по кожата си, както човек би я усетил.
  Thinking
Скрит текст:



Аз тук мухата не я виждам, но и не разбирам какво искаш да кажеш.

Общи условия

Активация на акаунт