Въпрос до майките на момиченца?!

  • 1 746
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 066
Честита рожба, Дея!
Не съм слагала нищо на дъщеря си, гърдичките й се подуха, когато беше на 4 месеца - малко късно, но педито каза да не пипам.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз не съм слагала нищо.Лекарката ме предупреди при нещо обезпокоително за мен да и се обадя за консултация.

# 47
  • Мнения: 1 410
Честито!
Да ти е жива и здрава!

Аз също не съм слагала нищо.

# 48
  • Мнения: 601
  Много се радвам Hug Дея
  Да ти е жива и здрава!
  На въпроса незнам и се въздържам
   

# 49
  • Мнения: 8 917
Вчера се прибрахме от болницата и аз извиках
лекарката да дойде да я прегледа,мина прегледа но това което ме зачуди е ,че ми предписа риванол ,който да и го
слагам от сега със марличка на гърдичките  Rolling Eyes Все още не са и са надули гърдичките,но кажете вие какво сте правили по въпроса?Слагали ли сте предварително такива неща? Thinking
Благодаря   bouquet

И аз съм чувала за риванол, но колкото ЗА, толкова и ПРОТИВ - несъм слагала нищо, като се поду гърдичката /само едната Rolling Eyes/ на Гери и за 2-3 дни премина Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 100
Честито бебче! newsm30Не съм слагала нищо на малката на гърдичките.А за белите петънца в устата са ми казвали , че е хубаво след хранене да и дадеш да пие малко водичка.Ние също сме на АМ.

# 51
  • Мнения: 3 334
Честита дъщеричка и от мен!  bouquet
Аз също не съм правила компреси,защото не сме имали проблеми,но не мисля,че и ти предварително трябва да предприемаш подобни мерки.

# 52
  • Мнения: 190
Честито!!!
Да е жива и здрава малката принцеса,  да расте усмихната лъчезарна и щастлива!
Аз също не съм слагала компреси на дъщеря ми, но и при нея не е имало проблеми.

# 53
  • Мнения: 3 760
Преди малко половинката ме подсети, че нашата педка беше казала "ако се подуят гърдичките да не ги мажете с нищо!". Те й се подуха малко,но отмина за няколко дни...

Общи условия

Активация на акаунт