Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора
Искам да попитам колко пъти трябва да ме гледат на 3D. newsm12Досега само един път са ме гледали,а не 4е несъм искала(и не че не съм си плащтала) но винаги докито ми е казвала "Айде другия път". newsm70Трябвали да съм по настоятелна или тя си знае работата.Благодаря ви предварително.
Цитирай

в гората

Ми мен на 3Д не са ме гледали Thinking
Цитирай

гр.Бургас

честно казано мен изобщо не са ме гледали на 3D newsm78,а на обикновен ехограф.4-5 пъти за цялата бременност,но защото имах усложнения Wink
Цитирай

София

Спаред мен няма смисъл и за това не са ме гледали
Цитирай

И мен не са ме гледали.. а и 3D не се поема от здравната каса..
Та колкото пъти си платиш - толкова ще те гледат  Wink
Цитирай

София

Мен не са ме гледали.
Цитирай

София

1 път са ми гледали, безплатно към курса за бъдещи родители в Св.София.Иначе на обикновен ехограф 2 пъти са ме гледали.
Цитирай

на село

И мен не са ме гледали.
Цитирай

София, точно под звездите

Не са ме гледали. Само на обикновен ехограф и то след третия, четвъртия месец - на всяка консултация  Thinking
Цитирай

наоколо

този преглед не се поема от здравната каса,но безплатно го правят към курса за бременни в "Св.София".Иначе аз си направих още в 19-та седмица.Освен,че се виждат вече оформените органи на детенцето,може да му се види и пола.
Цитирай

Smolyan

Благодари се, че дори веднъж са те гледали на 3D. Ако имаш предвид изобщо на УЗ колко пъти трябва да те гледат, мисля, че всеки месец, друг е въпроса, че касата поема само 3 пъти  Smile
Цитирай

видин

от ноември ходя редовно на консултация и всеки път док ме гледа с обикновен ехограф. на 3д не съм ходила, но си направих амниоцентеза в МД. иначе много от изследванията ми ги спестяват- пуста здравна каса !!!!
но важното е да сме си добре със и без лекари. това ми е трето дете - с батковците въобще не съм ходила на консултации, а всичко мина много добре, вече са големи мъже.
Цитирай

сф

и аз не съм ходила на 3д. в св. софия ходих няколко пъти - там водят ехографът за 3д, но всъщност изобщо не е.
Цитирай
Аз лично ходих 3 пъти.Не е задължително,но към 20 седмица е добре да се отиде за да направят феталната морфология.(може,разбира се и след това).
Цитирай

софия

мен също не са ме гледали въобще
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора