Разведена съседка преследва семеен мъж

  • 25 963
  • 169
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
Здравейте, за първи път пиша в групата за съвет, защото съм бясна от това, на което ставам неволен свидетел.
И така, темата е за моя приятелка и съпругът и , с които живеем в един вход. Те са хубаво семейство, без сериозни проблеми досега, поне аз не знам да са имали такива. Имат две дечица, гледани много добре. От известно време, разведена съседка от другия вход на блока взе да "загражда" мъжа и. За нея знам, че работи много, хубава жена е, поддържа се. Познават се с мъжа на приятелката ми около някаква обща работа отпреди време. Но виждам, че използва познанството си с него май с друга цел. Виждам ги от време навреме говорят си нещо пред входа, докато един ден, той беше извел малкото си дете на площадката пред блока, прибират се вкъщи и детето изтърсва "мамо, една леличка целуна тати по устата". На въпроса какво става, мъжът отговаря смутено, че въпросната съседка не го била виждала скоро /понеже била в чужбина/ и така се зарадвала като го видяла на площадката, че чак го разцелувала. Пред детето? Пред очите на целия блок? Идва ми да и шибна един като я видя ..... А моята приятелка вече се вкара във филми, че мъжът и върти любов в съседния вход.

Как мислите? Какъв съвет да дам, какво да се направи, за да се отдалечи тази жена от семейството на моите приятели? Много ми е тъжно и чак ме е яд, че съм свидетел на нещо такова.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Как мислите? Какъв съвет да дам, какво да се направи, за да се отдалечи тази жена от семейството на моите приятели? Много ми е тъжно и чак ме е яд, че съм свидетел на нещо такова.

   Че ти ли трябва да ги мислиш? newsm78 Явно на мъжа цялата ситуация никак не му е неприятна, иначе – отдавна да е разкарал "досадницата". Wink

# 2
  • Мнения: 25 600
Стой настрана и не си пъхай носа там, където не му е мястото. Спести си съветите, те сами ще се оправят.
Но ако приятелката ти има нужда да сподели, изслушай я. Ако ѝ се плаче, подложи рамо.
Ако няма желание да обсъжда проблемите си с теб обаче, не се навирай и не рови. Гледай твоя си мъж, че да не се завърти някоя позната и около него...

# 3
  • Мнения: 2 746
Как мислите? Какъв съвет да дам, какво да се направи, за да се отдалечи тази жена от семейството на моите приятели? Много ми е тъжно и чак ме е яд, че съм свидетел на нещо такова.

   Явно на мъжа цялата ситуация никак не му е неприятна, иначе – отдавна да е разкарал "досадницата". Wink

Точно това ме притеснява, че поддава на набезите. Наистина не е моя работа да се меся, но приятелката ми споделя и искам да помогна с нещооо.... пак казвам, стабилно семейство са били винаги, а сега това.

# 4
  • Мнения: 25 600
Отиди и пребий наглярката. Оскуби я, издери я, наритай я и накрая я наплюй.
Това върши ли ти работа? Ако не, пак ще се повторя – не се бъркай.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Абе, то принципно, не е много ясно кой, кого "загражда". Laughing Тази версия за хипер напористата съседка и наивния семеен мъж никак не ми звучи особено правдоподобно. Едва ли съпругата може да е наясно на 100% какво се случва, камо ли страничен за семейството наблюдател. Peace

# 6
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Семейният много добре знае как да сложи край на това. Ако иска. Никак не вярвам на приказки за наивни, едва ли не изнасилени мъже, които, видиш ли, са били принудени да отстъпят пред атаките на някоя нахална преследвачка.

# 7
  • Мнения: 2 746
 Тази версия за хипер напористата съседка и наивния семеен мъж никак не ми звучи особено правдоподобно.


Все си мисля, че ако имаха, или ако искаха да имат вземане-даване двамата, щяха да го правят по-дискретно. В смисъл,че той е интелигентен мъж, не би си позволил да се мляска така открито по улиците с някаква там.
 Фактът, че ТЯ му е налетяла ПРЕД детето, ме навежда на мисълта, че ясно отправя сигнали за намеренията си.

Как`Сийке, заслужава си го лисицата, определено   #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 12 006
viva_stylе - ти к'во? Седиш на прозореца и ги дебнеш?  Popcorn Че с таз халана съседка, горкия женен мъж, жив да го ожалиш Stuck Out Tongue Closed Eyes Той глава на раменете си няма ли, че да отклони поривите на съседката, или явно се чувства добре в копанията и вниманието й? Ти лично няма какво да направиш, освен да изслушаш жена му, ако тя иска да се оплаче - без ти да повдигаш темата.  Иначе може да последваш тези съвети:
Отиди и пребий наглярката. Оскуби я, издери я, наритай я и накрая я наплюй.
Това върши ли ти работа? Ако не, пак ще се повторя – не се бъркай.

# 9
  • Мнения: 5 246
И какво ? Да не би ти да искаш да го набараш, а да те изпревариха?
Всеки си има глава на раменете и ако мъжа се "подаде " на съседката последствията си носи той . Ако пък вече няма чувства към жена си още по-добре - ще я освободи от присъствието си  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 31 664
Как мислите? Какъв съвет да дам, какво да се направи, за да се отдалечи тази жена от семейството на моите приятели? Много ми е тъжно и чак ме е яд, че съм свидетел на нещо такова.

   Явно на мъжа цялата ситуация никак не му е неприятна, иначе – отдавна да е разкарал "досадницата". Wink

Точно това ме притеснява, че поддава на набезите. Наистина не е моя работа да се меся, но приятелката ми споделя и искам да помогна с нещооо.... пак казвам, стабилно семейство са били винаги, а сега това.

Не е редно да се бъркаш, въпреки че те разбирам. Ако някой трябва да разкара тази жена, това е мъжът.

# 11
  • Мнения: 6 764
Блокът, спрете да си врете носа в чуждите работи.
Това, че мъж и жена са се поздравили или разменили 5-6 думи, не ги прави любовници. Хорското любопитство и въображение, граници нямат. А тази история с детето, освен ако не се била пряк свидетел, може да е доста преувеличена и/или невярна. Да знаеш моето дете понякога какви истории разказва, ако не съм била с нея, доста бих се учудила. Най-доброто, което можеш да направиш е да спреш да наливаш измислени истории в главата на приятелката си. От развален телефон, големи бели стават.

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839

Точно това ме притеснява, че поддава на набезите. Наистина не е моя работа да се меся, но приятелката ми споделя и искам да помогна с нещооо.... пак казвам, стабилно семейство са били винаги, а сега това.
В зависимост колко ѝ е къс фитила на приятелката ти и колко си пази територията- заградете вие досадницата, и според обстановката, да получи сериозно предупреждение от вида " Долу ръцете от мъжа ми, кучко, че ща подпаля!" Mr. Green

# 13
  • Мнения: 31 664

Точно това ме притеснява, че поддава на набезите. Наистина не е моя работа да се меся, но приятелката ми споделя и искам да помогна с нещооо.... пак казвам, стабилно семейство са били винаги, а сега това.
В зависимост колко ѝ е къс фитила на приятелката ти и колко си пази територията- заградете вие досадницата, и според обстановката, да получи сериозно предупреждение от вида " Долу ръцете от мъжа ми, кучко, че ща подпаля!" Mr. Green

А мъжът заслужава ли да му се скарат?  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 28 559
Не се меси. В качеството си на каква ще държиш сметка на чужд мъж? Ако той иска, без никакъв проблем може да я отреже, освен ако тя не е с психически проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт