Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Sofia

Днес купих на баткото слънчеви очила от Disney. Пише 100% UV защита и продавачката в аптеката ме увери, че са читави въпреки цената си от 15лв.
Обаче след това ги пробвах в една оптика, се оказа, че нямат никаква защита.
Яд ме е на мене си, че не ги пробвах преди да ги купя, че се доверих на такава ниска цена.
Информирам ви да си имате едно на ум.
Все пак детски очи са това.
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

А някакво специално оборудване ли има тази оптика. как проверяват УВто, щото май ще се налагат слънчеви очила на мойто човече, пък хич не им вярвам
Цитирай

София

Ами на РейБан детските са 30лв., поне е сигурно 100%, че са добри. Мойто диване също е вампирче, въобще не обича слънце. Като излизаме на разходка, винаги си иска очилата Rolling Eyes и най-чинно си ходи с тях.
Цитирай

СОФИЯ

Само реномирани фирми за производство на очила бих сложила на себе си и детето.
Цитирай

София

Отиди и ги върни
то бива бива ама те търговците само има дай да лъжат потребителя а после ние страдаме
Понеже никой не повдига темата връщане на закупена стока и затова си правят каквото искат
Цитирай

Ами на РейБан детските са 30лв., поне е сигурно 100%, че са добри. Мойто диване също е вампирче, въобще не обича слънце. Като излизаме на разходка, винаги си иска очилата Rolling Eyes и най-чинно си ходи с тях.
А би ли казала къде има Рейбан и до колко години се водят детски и са на тази цена?Правя си една тънка сметка да купя и на баткото,който е на 10 години. Laughing
Цитирай

София

На Алабин(към Гарибалди) , след Витошка от лявата страна, има един голям магазин, за очила и часовници. Мисля, че ще му станат детските модели Peace
Цитирай

Мислех да купя на щерката такива, но добре че каза, да не се набутвам.Ще я заведа в оптика и ще й купя направо от там, без да се занимавам с глупости.
Цитирай

На Алабин(към Гарибалди) , след Витошка от лявата страна, има един голям магазин, за очила и часовници. Мисля, че ще му станат детските модели Peace
Тенкс!  bouquet
Цитирай

Варна

Shocked  Rolling Eyes И аз купих такива на Мони  #Cussing out - ще отида да ги проверя! Направо съм изумена!
Цитирай

И аз ги гледах,но купих Чико за 25лв. Дали и те може да са без защита newsm78
Цитирай

Plovdiv

кажете ми магазин за сястни детски очила в Пловдив. мерси предварително, момичета!  bouquet
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

кажете ми магазин за сястни детски очила в Пловдив. мерси предварително, момичета!  bouquet

И аз също се интересувам.
Вчера пробвах на малкият очилата на Чико,но му сплескват ушите ,явно нямат нужната извивка на ухото.
В оптика "Санти" казаха че ще направят по поръчка очилата(купувам рамката и те слагат стъклата)но сега правят ремонт и ще отворят след 2 седмици.
А аз нямам търпение,и въобще не обичам да чакам.
« Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 14:53 от doda »
Цитирай

sofia

Има от нашата верига оптики в Кауфланд - а в Пловдив

Терри , на какво ги провериха очилата .
Защото мен ме съмнява да нямат защита , това очилата да имат УВ изобщо не е скъпо удоволствие , а когато се прави фабрично излиза направо жълти стотинки .
Цитирай

Варна

А някой проверявал ли е Чико-то? Мисля си, че те не биха рискували да продават боклук, ама знам ли  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора