Коледни подаръци 2017

  • 178 648
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 1 305
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Сладка торта, присъединявам се към мнението към бонбоните да поднесеш и тишлойфер или малко коледно каренце. Навсякъде ги има и не са скъпи. Също и салфетки с коледни мотиви. В дм със сигурност има, но може би има и в магазини тип Джъмбо...

# 1 306
  • при моите любими
  • Мнения: 2 499

Kaто размер за дете е чудесна.

# 1 307
  • Мнения: 68 196
Не бих дала 20 лв. за една лопата.
Защо не разгледаш в железариите или в детските магазини нип Джъмбо.?
Имаме голяма лопата за пясък от лидл, идеална е и за снега..

# 1 308
  • Виена
  • Мнения: 894
Да споделя нашите подаръци и да поискам идеи:
За почти три годишното ни момиченце - пъзел карта на света с изображения на държавите, асоцииране с туристически забележителности, плодове и животни, детски фотоапарат с чантичка от фау тех, куфар самолетен с мики маус на него  и една играчка от фау тех, която окомплектова замъка с фигурките. Плюс дрешки зара кид.
За седемгодишният племенник -робот, препоръчвам, ето линка
https://www.amazon.de/Clementoni-13197-EVOLUTION-ROBOT/dp/B01G5G … s=robot+evolution
И една кола с дистанционно от Джъмбо, май беше най-скъпата там.
За нашите - кафе машина несппресо, капсули ще доставяме ние ,в София не се намират лесно.
За свекървата - безкабелна прахосмукачка.
за мъжа ми - още нищо.
Обаче - не съм измислила нищо за мене си. Ще оценя всякакви идеи - не искам да е дреха, нито пък чанта или бижу. Но ми се иска нещо, дето ще ме направи по-красива. Бюджет - неограничен, но в рамките на разума все пак. Ваучери не обичам

# 1 309
  • Мнения: 10 121
Да споделя нашите подаръци и да поискам идеи:
За почти три годишното ни момиченце - пъзел карта на света с изображения на държавите, асоцииране с туристически забележителности, плодове и животни, детски фотоапарат с чантичка от фау тех, куфар самолетен с мики маус на него  и една играчка от фау тех, която окомплектова замъка с фигурките. Плюс дрешки зара кид.
този пъзел ми звучи като поне за първокласник Simple Smile

# 1 310
  • Германия
  • Мнения: 1 069
Момичета, това е темата, в която се обсъждаха подаръците миналата година. Заповядайте в актуалната тема и ще намерите повече активни потребители: http://m.bg-mamma.com/?topic=1001959.

# 1 311
  • Мнения: 1 101
Не бих дала 20 лв. за една лопата.
Защо не разгледаш в железариите или в детските магазини нип Джъмбо.?
Имаме голяма лопата за пясък от лидл, идеална е и за снега..
Аз бих Wink точно това искам хем да е истинска и здрава, хем детски размер. И дано не разбуня духовете, но много малко неща купувам от Джъмбо, децата ми никога не са били доволни след подаръци от Джъмбо- всичко електрическо работи ден-два, книжките са печатани в Китай с печатни грешки. Как да обясниш на едно малко дете, че подаръкът му не работи,защото е лошо качество и частите още от начало не съвпадат ? Няколко пъти имахме големи разочарования, оттогава СТОП... Hands V

# 1 312
  • Мнения: 68 196
Ми хубаво...амя в железарията няма да е 22 лв. с намалението Wink

# 1 313
  • Мнения: 1 483
Имам бърз въпрос, а пък не намирм такава тема - поръчвали ли сте от bqlo.bg? Харесват ми доста от моделчетата, но не намирам ЕИК или име на фирма в сайта им... съответно ме съмнява доколко са коректни. Някой с впечатления?

# 1 314
  • Мнения: 10 121
Имам бърз въпрос, а пък не намирм такава тема - поръчвали ли сте от bqlo.bg? Харесват ми доста от моделчетата, но не намирам ЕИК или име на фирма в сайта им... съответно ме съмнява доколко са коректни. Някой с впечатления?
амииии не търсиш достатъчно Simple Smile

Домейна е регистриран на тези данни:
REGISTRANT:
Milko Nenchev
ul.Ekzarh Josif 15
PLOVDIV, 4000
BULGARIA

ADMINISTRATIVE CONTACT:
Milko Nenchev
printembg@gmail.com

Съответно пловдивската фирма е Принт М ЕООД - а това е сайта им http://print-m.site.netvision.bg/products-and-services/item/11-t-shirts.htm

Аз така го виждам Simple Smile .. и не поддържат никакви наличности а ги принтват в момент на поръчката Simple Smile
Лошо няма де Simple Smile

# 1 315
  • Мнения: 5 261
Карикатури за Коледа  и не само, по мое мнение, - кошмарен кошмар. Кутия Рафаело в хартиени китки за 70 лв също.

# 1 316
  • София
  • Мнения: 22 852
Аз не виждам нищо лошо в изброените подаръци.  Simple Smile

# 1 317
  • Мнения: 13 165
Аз не виждам нищо лошо в изброените подаръци.  Simple Smile
Изключително скъпи и от типа "вещи, за които няма място".
Картини според мен трябва да се подаряват, само ако си ги е избрал сам човека, в противен случай може да се окаже, че не му харесват.

# 1 318
  • Мнения: 35 872
Текущата тема надхвърля 50 стр.
Заповядайте в тазгодишната тема за коледни подаръци:
Коледни подаръци 2017/2018
Успешни покупки и весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт