Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~101~

  • 46 985
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Как ви звучи това....
Емир - "...аз съм верен и обичащ жена си мъж..." ooooh! Joy Joy Joy

# 661
  • Мнения: 464
здравейте, девойки Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  ма тук гледам престъпление и наказание се разиграва , така трябва бой за еркеци да има, няма да се давате, ей, може да ви набият ма нека се изпотят първо  Joy Joy
изгледах карата, чок хубава серийка Peace за преводачите  newsm51 love001 действието ретроспективно се развива като в сезон 1 след 7-8 епизод започва затопляне на отношенията и отмъщението малко отстъпва

# 662
  • Дубай
  • Мнения: 3 725
Как ви звучи това....
Емир - "...аз съм верен и обичащ жена си мъж..." ooooh! Joy Joy Joy
айде па верен бил и обичащ по скоро разхайтен и обсебен това са точните думи според мен де

# 663
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Как ви звучи това....
Емир - "...аз съм верен и обичащ жена си мъж..." ooooh! Joy Joy Joy
Да де,  и целува в същото време Зеза верния. Значи това се казва вярност  hahaha hahaha

# 664
  • Мнения: 18 785
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha

ма едно време га беше с хайдушкия мустак само ние с Мима го искахме  Mr. Green и си се скубахме двете  Joy

сега 100 накацали за меда  Joy Joy
Разхубави се и гледай ги ти калпазанките  Joy Joy Joy
Даже и бой са готови да ядат щом е от него  Mr. Green
бе те бой ще ядат...ма няма е от Бубето  Joy Joy Joy Joy

ич да не се надат  Mr. Green той има очи само за мене и Фе....ай и за Мичето  hahaha hahaha

# 665
  • Мнения: 15 884
Ми за убвото всеки се натиска бе  hahaha hahaha hahaha

ма едно време га беше с хайдушкия мустак само ние с Мима го искахме  Mr. Green и си се скубахме двете  Joy

сега 100 накацали за меда  Joy Joy
Разхубави се и гледай ги ти калпазанките  Joy Joy Joy
Даже и бой са готови да ядат щом е от него  Mr. Green
бе те бой ще ядат...ма няма е от Бубето  Joy Joy Joy Joy

ич да не се надат  Mr. Green той има очи само за мене и Фе....ай и за Мичето  hahaha hahaha
Добре че и за мен се сети Joy инак щехме се фанеме за чумите Mr. Green

# 666
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
А добро утро  Hug Hug Hug Hug

# 667
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро Hug Hug Hug
Ирка Heart Eyes Hug

# 668
  • Дубай
  • Мнения: 3 725
Добро утро  Hug Hug Hug
Миме HugИрка Hug
Наргисчо вятър го вее,кой кат него сладур ма тез вежди ич ич не са хубави много изтънени накрая бе  Peace
 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 11:11 от Ивве

# 669
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Иве Heart Eyes Hug единия ги поддържа Joy Joy Joy другата ич Joy Joy Joy.
Като гледам кадъните-с едни дебели и не до края веждаци-не ми харесват на някой'ма кой ли ме пита Joy Joy-затова си гледам еркеците и съм чооок ии

# 670
  • Мнения: 15 884
Мераба къзлар Hug Hug Hug Hug Hug
Ирко Heart Eyes Адаш Heart Eyes Иве Hug Heart Eyes

# 671
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Мерабааа!  Hug
На работа съм днес,  ама смогнах да изгледам новата серия на Кадировия сериал и ви нося армаган!  Wink


Все повече ми харесва как играят със Седа  Peace А Кадир така се раздаде, така пресъздаде бурята от чувства, бушуваща у Алпер, че настръхнах!  bowuu Чак се просълзих, когато хвърли халката в морето!  Cry
Интригите се заплетоха вече, да  видим как ще продължат, за да се задържи сериала на пазара при тази конкуренция!  Praynig Peace

Карата и тя има потенциал все още, ако поне малко сближат главните!  Whistling Играта на Несли няма какво да я коментирам, много е талантлива  Heart Eyes , Бурак също ми допада все повече като Кемал, даже в последната серия бяха много убедителни с тия ръце на сърцето, погледи, докосвания...  Crazy Браво на тях!  Hug

# 672
  • Мнения: 10 486
Привет Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


hahaha hahaha hahaha



Таз с червеното ми мяза на Седа Laughing

# 673
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Мим Heart Eyes Hug, Мичоно Heart Eyes Hug, Иве Heart Eyes Hug , Васе  Heart Eyes Hug
Все ще ви казвам и все забравям, Дениз означава - море
За това и като му каза как се казва детето, Кемо замръзна . Понеже знаете, че хвърлиха желанието след като е било на розата една вечер именно в морето  Peace

# 674
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Ирка  Hug аз още на онлайн гледането си го помислих това за името  Peace ама и аз забравих да го напиша  Blush И това сигурно още повече го вбеси, защото хем си мечтаят за дъщеря, а тя я ражда на Емир, хем й дава точно това име   Rolling Eyes Като научи истината, ще се разтопи, без това вече се харесаха с щерката  Laughing обаче първо трябва да се сдобрят с майка й и тя да му разкаже всичко, за да приеме по-леко нещата  Peace
Ето го, когато червейчето на съмнението взе да го гризе  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт