Великобритания - Тема 66 Много Есенно Зимно Коледна

  • 74 893
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 349
Борикс 9 е най-високата оценка да ето http://www.twggs.kent.sch.uk/downloads/9-1Grading.pdf това не е нашето училище намерих го произволно. Ние имаме оценки само по математика, анг. и наука, другите ни са на O-outstanding, G-good, R-room for improvement, P-poor при вас същото ли е?

# 721
  • Варна
  • Мнения: 316
Борикс 9 е най-високата оценка да ето http://www.twggs.kent.sch.uk/downloads/9-1Grading.pdf това не е нашето училище намерих го произволно. Ние имаме оценки само по математика, анг. и наука, другите ни са на O-outstanding, G-good, R-room for improvement, P-poor при вас същото ли е?

Благодаря ти. Сега ми стана ясно кое какво е  bouquet

Оценка имаме по всичко. По всеки предмет има 3 графи таргет /от 9-1/, оценка /от 9-1/ , и за поведение и отношение към ученето един вид, които са O-outstanding, G-good.....


Снощи гледах онлайн магазина и тази нощ луканки сънувах  Joy

# 722
  • Мнения: 8 860
Нищо от българската храна не ми липсва тук. Колбаси бях спряла да купувам много преди да ни хрумне да идваме тук. Липсват ми вкусове и миризми на храна, но те са от детството. Единствено бял боб хубав не мога да случа тук, но и в България последните години трудно намирах. И да има друго, не е много съществено, щом не се сещам. А, сини сливи като нашите.

# 723
  • Мнения: 3 205
Нищо от българската храна не ми липсва тук. Колбаси бях спряла да купувам много преди да ни хрумне да идваме тук. Липсват ми вкусове и миризми на храна, но те са от детството. Единствено бял боб хубав не мога да случа тук, но и в България последните години трудно намирах. И да има друго, не е много съществено, щом не се сещам. А, сини сливи като нашите.


Все едно моите мисли си описала. Все ме питат какво ми липсва - нищо реално. Пазарувам рядко, но основно лукчета и ако случайно има локум.

Вале, има кори за баница. Намират се на охладените щандове с маслото обикновено. Има и замръзени. Но внимавайте - едните са като нашите (filo sheets) с 6 листа в кутия, другите са много дебели.

# 724
  • York
  • Мнения: 826
Аз последно бях взела български зелеви листа, много вкусни бяха, но на вид под всякаква критика. Едва докарах 12 сърми от голяма бака, мисля 2,5 кг  ooooh!
Така или иначе съм всяка събота в Лийдс и там посещавам един голям турски магазин, в който често ме обслужват на български, и един огромен интернационален, който наскоро откриха и е много добре зареден.
Моята госпожица днес е поканена на парти без повод в една нейна съученичка Sunglasses Поне няма да скучае  в афтърскул клуба, а ще дивее с приятелките си Simple Smile

# 725
  • Bristol
  • Мнения: 9 347
Получих някакъв репорт за 7мокласничката с някакви оценки, които доста ме объркаха. Пише, че скалата била от 9-1, а таргета е около 6цата. Това какво ще рече 9 е най високата или най ниската? По моему е най високата, ама защо са го написали на обратно, а не от 1-9  newsm78
9 е най-високата, да. Това е новото оценяване, преди бяха с букви и най-високата беше А*
Нашите имат оценки по всичко, но ползват различна скала в KS3 и изрично в писмото пише, grades are not a prediction for GCSE, they do give an approximate indication of possible outcomes at the end of year 11. За Y7 ползват скала от 7.1 до 7.9, като очакваното за болшинството деца в края на годината било между 7.4 и 7.7. На моята оценките в момента варират между 7.4 и 7.6. Интересно, каква ще е разликата в края на годината.
7.9 го дават на ниво 3 за GCSE.

Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 11:47 от Merry

# 726
  • Манчестър
  • Мнения: 2 474
Аз последно бях взела български зелеви листа, много вкусни бяха, но на вид под всякаква критика. Едва докарах 12 сърми от голяма бака, мисля 2,5 кг  ooooh!
Така или иначе съм всяка събота в Лийдс и там посещавам един голям турски магазин, в който често ме обслужват на български, и един огромен интернационален, който наскоро откриха и е много добре зареден.
Моята госпожица днес е поканена на парти без повод в една нейна съученичка Sunglasses Поне няма да скучае  в афтърскул клуба, а ще дивее с приятелките си Simple Smile

Във Venus ли ходиш?

# 727
  • York
  • Мнения: 826
Дам, редовно си тръгвам с пърленки и сусамови гевреци, и другия е Карпати на излизане от Лийдс на Йорк роуд.
https://www.facebook.com/karpatyleeds/?ref=nf Peace

# 728
  • Мнения: 11 613
ponqkoga къде се намира този венус - на мен Лийдс ми е близо - да скокна някой ден до там. На другия му записах кода - Благодаря  bouquet
Блу има едни консерви с компот от сушени сливи - точно готов ошаф  Mr. Green има и сушени в пакети - намязват ми на нашите/с малко фантазия де.../

# 729
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 287
В болницата докато бях след раждането ММ ми донесе сок от сливи. Пийвам аз и ми бие на ошав, а то сок от сушени сливи бил Simple Smile

# 730
  • Мнения: 199
Момичета, може ли някой да ми препоръча надеждна фирма за доставка от БГ (от врата до врата, ако може) и някакви цени ,ако споделите, ще съм Ви много Благодарна! Simple Smile

# 731
  • Манчестър
  • Мнения: 2 474
Момичета, може ли някой да ми препоръча надеждна фирма за доставка от БГ (от врата до врата, ако може) и някакви цени ,ако споделите, ще съм Ви много Благодарна! Simple Smile

Speedy - 3-5 работни дни , до 31 кг - 58 лв. по земя. По въздух - по бързо и по скъпо. деня на изпращане и доставяне не се брой вкл. събота и неделя.


Вчера си получих доставката.

# 732

Общи условия

Активация на акаунт