Дългото чакане след трансфер 55

  • 61 260
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Благодаря ви  Hug

# 451
  • Мнения: 882
Лив,и аз си мислех че докато не спра лекарствата няма как да ми дойде,да ама не. Simple Smile
Дори когато спрях лекарствата вече нямаше какво да изхвърлям.
Да, Стефи, помня!  spoko Затова казах, че не е невъзможно, има и такива случаи, всеки организъм е различен. Важното е бързо да можем да се съвземем и да продължим напред при неуспех.  Hug

# 452
  • Мнения: 1 592
Мони,

Аз бих отишла на преглед, на телефоните обикновено са администратори.

# 453
  • Мнения: 3 213
На спешния телефон в Надежда трябва да са лекари. Абсурдно е администратори да отговарят на запитвания отнасящи се до здравето на пациента.

# 454
  • Мнения: 1 000
Кити, отговарят и акушерки напоследък.

# 455
  • Мнения: 6 538
Момичета, обадих се на спешния тел. в клиниката. Казаха ми, че нямало нищо не нормално, сама съм си създавала притеснения като пускам ЧХГ за втори път и т.н. Да отида на преглед, когато ми е записан часа, а той е за след около 10 дни. Жената, с която говорих не видя повод за притеснение, казах й че съм чела ужасни неща в нета, тя смята, че това с ЧХГ то и нарастването било нормално, защото забременяването не било като естествените, да не съм се притеснявала, дано наистина да е така. Лекари ли отговарят на спешния в Надежда?
Благодаря за палците, много. Дано да са нормални нещата, за да спра да ви занимавам и вас с моите проблеми. Ще си потреперя още 10 дни, пък да видим .....
Успех на всички желая  Hug
Силни болки нали нямаш?
Ако се притесняваш толкова много отиди на спешния да те видят, едва ли ще те върнат ако кажеш, че те боли корема да кажем. Или просто отиди на друго място.
Ако ли не, не чети повече, че информацията, която може да излезе е брутална и в повечето случаи изобщо не става въпрос за това, което си намерила.

# 456
  • Мнения: 36
За сега нямам силни болки. Много далеч сме от София, иначе щях да отида на преглед, за да видя какво ще ми кажат, но мисля да спра да чета, защото се побърквам вече, и да изчакам до прегледа, ако нямам проблеми.Да се надявам, че са ми отговорили компетентно от клиниката. Другият вариант е да отида при местен гинеколог,ама като ги знам тук какви са "специалисти"..

# 457
  • Мнения: 333
Лекото кървене и днес продължи. Звънях в клиниката и док ми каза до вторник да пия естрофема и да отида на преглед.
Аз вече губя надежда, това си е 5ти ден кървене както и да го погледна. Някой имал ли е такова чудо от това лекарство?

# 458
  • Мнения: 485
Жълтурчо,не съм чувала за такъв случай и ми е странно как изобщо при кървене е имало трансфер.При мен последния трансфер беше болезнен при поставянето на катетъра и след това еднократно избърсах кафеникава слуз,та много се шашнах че нещо не е било наред, "нечист трансфер".Теста ми беше отрицателен.Ти обаче се успокой доколкото можеш,така или иначе друго не можеш да направиш и ще се надяваме на положителен резултат .

# 459
  • Мнения: 6 538
Мони, ако много дни има до прегледа отиди при местното АГ поне да ти каже, че ембриончето е в матката. Видите ли го вътре от там нататък няма за какво да се притесняваш Hug

Жълтурчо, аз също не знам за такъв случай. Дано не пречи на успешното имплантиране и всичко да е ок Praynig

# 460
  • Мнения: 882
Момичета, аз влизам да се отчета с отрицателен резултат.  Sad Не се получиха и този път нещата, тъжно ми е, но няма да драматизирам. Продължавам напред до ревливия финал!  Heart Eyes

Мони, и аз бих отишла да ме видят някъде, стойностите ти са високи, така че вече би трябвало да се види сакчето. Хубаво е, че нямаш болки, така че стискам палци всичко да е наред!  Praynig

Жълтурчо, не съм имала опит с кървене, така че не мога да помогна. Дано все пак всичко да е наред!  Peace

# 461
  • Мнения: 117
Здравейте момичета, приемате ли нови попълнения?
Пристъпвам плахо в темата и се записвам със замръзен трансфер на 25.10, на едно бластоцидче. Започна голямоото чакане, тест на 09.11.
Стискам палци на всички ни Praynig

# 462
  • София
  • Мнения: 634
Добре дошла, ivka, късмет Simple Smile
Liv, съжалявам, но няма да се отказваме.  Hug

# 463
  • Мнения: X
Ивка, късмет и от мен  Grinning
Лив, много съжалявам  Tired Hug, следващият път ще е успешен  Hug

# 464
  • Мнения: 2 999
Ивкааааааа, стиснати палци на всички ръце и крака  Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт