Летни кънки

  • 2 798
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 122
Моля ви помогнете!!!! Cry Cry
Къде във Варна мога да намеря ролкови кънки? От онези с 4 колелца, а не от ролерите, подредени в една линия.
Много благодаря!!! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 8 934
Във Варна не знам, онлайн тук и тук.

# 2
  • Мнения: 11 747
Под хотел Мусала, сградата на хора на Варненските момчета, ако я знаеш, там има магазин за кънки и скейтбордове, имат такива с 4 колела. Над пекарна Пармаксъзов, ако това ти е по- познато.

# 3
  • Мнения: 122
alina_si, от интернет не искам, защото ми се иска да могат да се пробват. Simple Smile
pina, много ти благодаря!  Hug Ще ми кажеш ли, кой е магазинът?  По твоя ориентир се сещам само за магазин ''Яко'', той ли е?

# 4
  • Мнения: 4 411
http://www.decathlon.bg/p/8318933_detski-roleri-play-5-rozovi.ht … i&results=112

Тези също стават. Третото колело може да се измести най-отзад и да станат две, а предните да са в една линия. По моите наблюдения децата по-лесно се научават така, отколкото ако са на 4 колела /2 по 2/. Предполагам, че става въпрос за малко дете.

# 5
  • Мнения: 122
Не, такива не ни трябват. Става въпрос за едно по-голямо детенце. Загледало се в един сериал по Дисни, и там героите карат такива кънки, та и на него му се прииска. Няма лошо, та затова питам.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 11 747
Не му знам името. Там има още един магазин, в който има кънки, той е на ъгъла след магазина на Самсонайт, до Социалната чайна, на Преслав, но там нямат от този модел, мисля, че нямат. А този Яко да не е един до музикалния магазин над СВА, зад Рдвр-то? Аз описвам магазин до Алба, но на паркинга на хотел Мусала.

# 7
  • Мнения: 122
Незнам, не познавам тази част от града, защото живея в Младост. Sad

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Аз поръчах за моите дъщери от Спортдирект, на доста добра цена. Няма проблем с размера, защото имат регулиране в рамките на 4 номера. Много сме доволни.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 903
Аз поръчах за моите дъщери от Спортдирект, на доста добра цена. Няма проблем с размера, защото имат регулиране в рамките на 4 номера. Много сме доволни.
МОже ли линк, че госпожицата ми е поръчала на Дядо Коледа. А катo сте ги видяли, сте ги одобрили Simple Smile На Nо Fear ли са?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Аз поръчах за моите дъщери от Спортдирект, на доста добра цена. Няма проблем с размера, защото имат регулиране в рамките на 4 номера. Много сме доволни.
МОже ли линк, че госпожицата ми е поръчала на Дядо Коледа. А катo сте ги видяли, сте ги одобрили Simple Smile На Nо Fear ли са?
Да, около 45 лева ми дойдоха мисля. http://bg.sportsdirect.com/no-fear-quad-skates-girls-258004?colcode=25800432

# 11
  • Мнения: 8 934
И аз ги гледах тези, но как разбирате кой номер. Моята госпожица носи 36-37ми номер, според вас кой номер трябва за нея?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 235
И аз ги гледах тези, но как разбирате кой номер. Моята госпожица носи 36-37ми номер, според вас кой номер трябва за нея?
Някъде бях намерила таблица, но сега не я откривам. Аз купих 1-4, малката е 31-ви и е на първата степен, голямата е около 35-ти и е на четвъртата степен.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 903
Благодаря много! И последен доуточняващ въпрос: от какъв материал са ролките/ колелцата ( пластмаса, силикон...)? Не намерих в описанието и се надявам да не са твърда пластмаса.

# 14
  • Мнения: 8 934
И аз ги гледах тези, но как разбирате кой номер. Моята госпожица носи 36-37ми номер, според вас кой номер трябва за нея?
Някъде бях намерила таблица, но сега не я откривам. Аз купих 1-4, малката е 31-ви и е на първата степен, голямата е около 35-ти и е на четвъртата степен.

Значи на мен ми трябват 4-8 по тази логика.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Пластмасови са колелцата.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 903
Много благодаря за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт