Въпрос за развитието на бебето

  • 1 721
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
zdr moeto momi4ence drugata nedelq pravi 40 dena,iskam da popitam za6toto mi e parvo rajdane sled kato napravi 40 dena kakvo idva ot tuk natatak(gimnastiki,govorene i t.n.) iskam da sam dobra maika i da napravq vsi4ko vazmojno bebemceto mi da se razviva normalno Simple Smile
____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 12 окт 2016, 15:48 от AnMary

# 1
  • Мнения: 3 985
На 41 ден започва да говори, можеш да му дадеш книжка, да се учи от рано да чете само...

# 2
  • Мнения: 2 473
На 41 ден започва да говори, можеш да му дадеш книжка, да се учи от рано да чете само...
Аз пък останах с впечатлението, че на 41вия ден бебето започва да съществува, говоренето може би на 42рия се случва  newsm78  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 408
Спане, хранене, чисти памперси, приспивни песни, спокойна майка, гимнастика и масаж след баня, ей такива неща. Кърмене ако може поне до 6 месеца, ако може и повече ще е най-добре. Докато спи ти можеш да четеш за развитието на бебето та да знаеш горе долу кога и какво да очакваш, а и да си изградиш план за действие - при болест, при колики, при никнене на зъби. Как ще захранваш и с какво също имаш време да решиш.

# 4
  • Мнения: 30 802
Аз си говоря на бебетата от първия ден. Освен ако не си сциентолог, няма защо да му говееш и то точно 40 дни.

Гимнастиката я почваш, като видиш, че вече прилича на нещо. Може и по-рано, може и по-късно. Когато ти дойде музата. С второто и третото бях по-смела и от седмица някъде ги поставях по коремче, държах изправени. Дори самото носене им действа заякващо.

Има клипчета в YouTube за нормално развитие по месеци, ако се притесняваш. Общо взето бебетата са по-силни, отколкото си мислим и не трябва да се гледат в памук, неподвижни и прегряти.

Общи условия

Активация на акаунт