Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Късметлийска Тема 18

  • 31 981
  • 724
  •   1
Отговори
# 1
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Цоп първаааа  Joy
Блинкче, страхотна е темата  bouquet
Пействам си романа дето написах за предната тема. Да ви кажа моите куку симптоми ... аз понеже си записвах всеки ден...
Скрит текст:
Трансфер на 17ти ден ...
19ти ден - ПМС / болезнени гърди / леко придръпване
20ти ден - ПМС / болезнени гърди /по-силно придръпване
21ви ден - ПМС / много болезнени гърди / леко придръпване / кървави корички в носа Grinning
22ри ден - ПМС / много болезнени гърди / леко придръпване / кръв от носа / болки в кръста
23ти ден - ПМС / много болезнени гърди / леко придръпване / кръв от носа / болки в кръста / кошмари / Запек
24ти ден - ПМС / много болезнени гърди, по скоро зърна / леко придръпване / сутринта в стаята ми замириса на гофрети / ранно ставане  Shocked и съм много свежа / 6:00 пиш  Shocked ,никога не ставам до тоалетна
25ти ден - ПМС / много болезнени гърди, по скоро зърна / леко придръпване / кървави корички в носа / 6:00 пиш  
26ти ден - ПМС / много болезнени гърди, по скоро зърна / леко придръпване / кървави корички в носа / 4:00 пиш  (положителен тест - 10ка, ама толкова въображаем, но е единствения, който съм виждала някога)
27ми ден - ПМС / Гърдите са ми огромни! Зърната са най-чувствителни! 4:30 пиш пауза Simple Smile Кръвен тест 113
29ти ден - ПМС / много болезнени гърди, по скоро зърна / леко придръпване / кървави корички в носа
30ти ден - ПМС / Зърната са най-чувствителни! 4:30 пиш пауза Simple Smile Кръвен тест 312 Вливка + хориомон
Симптомите са същите чак до 8-9та седмица, когато започна да ми се гади, и от тогава не спря гадината  Sick По едно време ми се появи хрема, сутрин не мога да дишам от задух и вичко очи, нос, гърло ми на кокъл, а после веднага ми шурва носа, все едно съм настинала, но не съм. И страшни кихавици, малко някъде да има течение, или от топло на студено вляза и започвам да кихам, и да ми тече носа, но не съм болна... тези си ги влача и до ден днешен
За ин витрото не мерих, реших че прекалено много си внушавам, но всички инсета съм мерила и не съжалявам. Crazy
От всички безумия, най-издайнически бяха ранното ставане, хремата, кръвта от носа и много рано се появи ПМС. Гърдите може да са от хормоните ...

И обилно да нацапаме с шавлив рибешки прашец  
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Много стиснати палци за всички и само успехи да има в тази тема!  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
  Whistling newsm79 newsm79 newsm79  Whistling

# 3
  • Мнения: 5 894
 Хайде по ред на номерата да се наредим  Rolling Eyes
newsm79
Ох Йо разби ме с бележките Laughing То и аз обичам да си записвам всичко, ама сега нещо отбягвам инстинктивно. Аз май от много старания да не си докарам проблем със стомаха от прогестерона, май отидох в другата крайност Rolling Eyes И пак притеснения да му се не види Confused

# 4
  • Мнения: 615
ох ох, удоволствие за мен е да гледам тези темички Simple Smile Блинг, уникални са!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 645
Синьоооо  Heart Eyes  Hug

малее Сън, 12 дни след О, как издържаш за тест не знам хохохо  Crazy  Crazy

# 6
  • Мнения: 5 894
Не ми говорете за тестове, че нещо пак се опитва да ми влезне мухата. Трябва да ги дам на отговорно пазене на ММ този път. Иначе сигурно пак няма да издържа Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 7 645
прибери ги в шкаф с ключ поне до 7-9ден Simple Smile

Скрит текст:
Между другото интересно, че сестра ми като прави своя опит инвитро, от клиниката на Владимиров й казаха да тества на 7-ми ден. Чак и на мен ми се стори рано, дето си падам по ранни тестове.

# 8
  • Мнения: 5 894
На мен този път чакането ми е по-малко дни, но мисля да си ходя на датата. Без това тригерът ми беше по-голяма доза и кой знае кога ще се изчисти. Искам да съм си щастливо бременна поне десет дни. Предния път за половин ден радост имах после два дни нерви Confused Тогава исках да докажа колко рано показват пикливите. Доказах го и повече не искам да знам Naughty

# 9
  • Мнения: 3 902
Блингчееееееееееееееееее, перфектна тема!!! Да донесе много положителни тестове!!!

Синеока, мале колко в подробно. При мен са подобни усещанията Simple Smile) И аз си ги пиша Grinning

Брайда, не ми говори. Единствено отлагам, защото не съм сигурна кога точно какво е... Дали днес е 11, 12 или 13ти ден... не знам. Аз си броя, че днес е 12ти от самото инсе като броя него. Иначе днес бях на ръба да те питам като ми гледаш графиката според теб кога да препишкам тест Grinning Напъвам се да остискам до неделя! Все пак стискам, че нали чааак на 19ти са ми сложили кръвен...

# 10
  • Мнения: 5 894
Според мен може спокойно понеделник да се тестваш. Чааак до сряда ми идва малко в повечко. Все пак е ясно, че понеделник е била О.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 687
Супер темичка, Блингче! Браво! Дано е късметлийска както за Кристи и малкия мъж, така и за всички останали!
Какво означава, че подготовката за твл е много по-гадна? Споделете.
Вчера забравих да ви кажа, че док ме посъветва да пропусна вливката, защото сега гъмжало от вируси. Послушах го и ще задържа засега. Днес пуснах всичко и сега ще се надявам на чисти изследвания!
fingerscrossed за всички!!!

# 12
  • Мнения: 5 894
Това, че вместо свещичка се пие очистително, което е малко по-неприятно и с по-дълъг ефект. Но щом аз като човек, на който през живота му не се беше налагало да приемам такова нещо, го понесох леко, не се безпокой Wink

# 13
  • Мнения: 3 047
Блингче, суперска тема  Heart Eyes

Да е жив и здрав малкият на Кристи и скоро да си се гушкат у дома  Heart Eyes Praynig

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7  Рапунцелски див и розАв

Батко и ( малкият ми братовчед) искаше да е момче, за да го прави каратист, ама тя така рита от сега, че си мисля че няма да има проблеми да я направи каратистка, нищо че е момиче  Mr. Green Снощи и чете приказки и милата беше супер развълнувана в корема ми  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 416
много положителни тестчета да имаме Hug

Общи условия

Активация на акаунт