Съжителство с две жени

  • 29 263
  • 219
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Апропо, дами, вие бихте ли "съжителствали" с двама мъже или направо някоя новорегистрирана кака да пусне тема по темата  hahaha
Да ти кажа, поне на 5-6 мъже мога да намеря работа и да ги юркам за норматив, така че колко му е. Laughing

# 211
  • София
  • Мнения: 11 455
Апропо, дами, вие бихте ли "съжителствали" с двама мъже или направо някоя новорегистрирана кака да пусне тема по темата  hahaha
Да ти кажа, поне на 5-6 мъже мога да намеря работа и да ги юркам за норматив, така че колко му е. Laughing
A сигурна ли си, че имаш толкоз тигани?  Mr. Green

# 212
  • Варна
  • Мнения: 2 249
От сега ги виждам как тези двама мъже правят конфигурация да си гледат колективно мачовете, да пият бира и да чакат някоя балама да ги обгрижва  Crazy Пък ако са 4-ма може и каре за белот да разцъкат  Crazy Да не говорим, е ха си се скарал на единия и другият от мъжка солидарност ще се обажда да го защитава  Laughing Тц, не ща двама под един покрив аз. Stop

# 213
  • Мнения: X
A сигурна ли си, че имаш толкоз тигани?  Mr. Green
Ще събирам волни пожертвования от форума. Сигурна съм, че съфорумките ще се отзоват. Laughing

# 214
  • Варна
  • Мнения: 10 493
A сигурна ли си, че имаш толкоз тигани?  Mr. Green
Ще събирам волни пожертвования от форума. Сигурна съм, че съфорумките ще се отзоват. Laughing

О,да,да.Два имаш от мен Laughing

# 215
  • Мнения: 31 220
И един тиган стига. Rolling Eyes
Цапваш единия, после другия.

# 216
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Бе друго си е да маа с двете ръце Laughing

# 217
  • Мнения: 31 220
 Joy

Значи трябват три тигана. Един за готвене, два за превъзпитание.

# 218
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Joy

Значи трябват три тигана. Един за готвене, два за превъзпитание.

Хората и поговорка са измислили.Пълния тиган храни,а празния превъзпитава Laughing

# 219
  • Мнения: 3 784
С тия тигани хората вече вицове почнаха да правят  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=930256.msg34489443#msg34489443

Общи условия

Активация на акаунт