Случвало ли ви се е такова нещо? :-(

  • 1 615
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
Цитат на: petty
Ама аз каквото й дам да си играе, тя го лапа и ако може да си отхапе парченце - го гълта! Че и се сърди, ако й го взема от ръцете! Обикновените играчки вече са й омръзнали - и давай да си играем и да лапаме всичко, до което се докопаме!  Sad  Постоянно трябва да я следя...


И ние сме така, едно към едно. Наблюдавай я какво гризе, ама не се и стягай много - важно е да не се задави. Аз какво ли не съм и вадила от устата, от гърлото... страшничко си е наистина.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз пък вчера видях Макс да бърника из тоалетната.......... Confused Ами затваряме вратата, ама явно този път съм пропуснала... Rolling Eyes Това да е проблема Laughing

# 17
  • Мнения: 1 512
Споко!
Маймуницата ми днес отхапала от картонената кутийка на пастата за зъби... и дъвче, даже примлясква...  Shocked
По принцип внимавам какво й давам, дали няма опасност да го отхапе, сдъвче или да се задави... Ама то за секунди става...

# 18
  • Мнения: 966
Цитат на: petty
Ама аз каквото й дам да си играе, тя го лапа и ако може да си отхапе парченце - го гълта! Че и се сърди, ако й го взема от ръцете! Обикновените играчки вече са й омръзнали - и давай да си играем и да лапаме всичко, до което се докопаме!  Sad  Постоянно трябва да я следя...


Emi kat go darjish gladno deteto shte iade kvo nameri Grinning  Grinning  Grinning . Neboi se niama strashno1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 39 746
моята буба беше глътнала една диско въшка (тези малки фибички за коса). До годинка нямаще много коса и все я кичех. И ... намерих диско въшката в памперса. Друго по сериозно не ми е гълтала.

Общи условия

Активация на акаунт