Колко време преди термина да направим обезкосмяването?

  • 3 006
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Аз се поддържах през цялата бременност, не ми е било проблем. Последното обезкосмяване го направих в деня преди секциото. Абе влезнеш ли в 9- тия месец трябва да си постоянно нащрек, ако ще раждаш нормално. Ако ти е първо раждане ще имаш време да си направиш интимния тоалет и преди да тръгнеш за болницата.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
като наближи дата и започнах съвсем редовно с помощтта на таткото с тоя огромен корем ръцете ми се оказа доста къси
а преди да тръгна за болницата бях сконтракции но имах време и за това

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Постоянно бях в готовност и не се наложи да ме бръснат в болницата (то и нямаше време де).

# 18
  • Мнения: 1 410
най-добре да си се поддържаш постоянно, но ако нямаш такава възможност като започнат контракциите ще имаш достатъчно време за един душ и прическа.

# 19
  • Торонто
  • Мнения: 837
Tам е работата, че ми е второ раждане, а доколкото разбрах нещата стават по-бързо и няма време за никакви процедури. Пробвам сама, но вече не мога или поне няма да стане качествено, а това моето момченце заспива след нас вечер, не можем да се освободим от него и да оставя татко му да ми помогне ...
Благодаря за отговорите Simple Smile)) ще се оправя надявам се някак
Поздрави на всички

# 20
  • Мнения: 1 422
Каквото и да правиш - в болницата пак ще ти теглят бръснач /поне с мен така стана/

Какъв бръснач, ако си била на кола? И като как това е задължително? Не обезкосмяването, а бръсненето. На мен например ми е супер неприятна подобна процедура. Ако идеално гладка, какво има да те бърникат разни лелки  ooooh!

# 21
  • Торонто
  • Мнения: 837
Не боли ли ужасно много това пълно обезкосмяване с кола маска? Особено пък като си бременна ...

# 22
  • Мнения: 2 381
На мен ми беше доста трудно с голямото тумбаче и мъжа ми ми помагаше WinkПоддържай се през ден като влезиш в 9-ия Peace

# 23
  • Мнения: 1 422
Не боли ли ужасно много това пълно обезкосмяване с кола маска?

Аз имам висок праг на болката. Само така се обезкосмявам и не ми прави особено впечатление. Обаче само тази зелената на кубчетата! С времето супер лесно излизат косъмчетата.

# 24
  • Мнения: 558
Добре де, не им ли е работа на сестрите да вършат тая работа... или само аз си задавам тоя въпрос?  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 332
Добре де, не им ли е работа на сестрите да вършат тая работа... или само аз си задавам тоя въпрос?  Laughing
Да, тяхна работа е, но примерно ако не ти харесва да те бръснат защо да се подлагаш на това "удоволствие"... Мога да ти опиша и как мина бръсненето при мен - лекомислено не се бях подготвила предварително; акушерката ме бръсна (или по-скоро дереше) с една самобръсначка, която може и набор да ми е... Толкова тъпа, толкова болезнена и неприятна процедура... Като добавя и поливането със хладка, меко казано, вода от ръждясал чайник... Не, благодаря - мисля, че втори път няма да направя такава грешка  Naughty.

# 26
  • Мнения: 1 422
Ооооооооооооо и с моята параноя да не ме заразят с нещо с тази самобръсначка!!!! Ама не я ли ползват еднократно  #2gunfire #2gunfire наистина. А ако ме порежат, ще ги пребия, тъкмо ще съм понаедряла, че по природа съм категория комар. Оле потресох се!

# 27
  • Мнения: 4 152
Мога да ти опиша и как мина бръсненето при мен - лекомислено не се бях подготвила предварително; акушерката ме бръсна (или по-скоро дереше) с една самобръсначка, която може и набор да ми е... Толкова тъпа, толкова болезнена и неприятна процедура... Като добавя и поливането със хладка, меко казано, вода от ръждясал чайник... Не, благодаря - мисля, че втори път няма да направя такава грешка  Naughty.

И аз съжалявах първия път, че не съм се подготвила сама. Затова сега гледам да съм готова за раждането. И да не трябва там да ме бръснат.

# 28
  • Мнения: 601
 Правя го всеки ден ,за да съм готова във всеки един момент. Peace

# 29
  • Мнения: 46 508
Ако действаш с бръснача- всеки ден се минавай, така е и по-лесно, защото са къси  Peace

Каквото и да правиш - в болницата пак ще ти теглят бръснач ...

При мен не, махам ги непрекъснато от доста години, не са отваряли дума в родилното  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт