90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 350-Eсен иде вече

  • 29 817
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 8 801
ДЖУЛ   Hug много сладка Шушулка.  А големия Шушул е щастливец.
Мерси Курдов, както и на всички  Heart Eyes Heart Eyes, така си е, прав си, гоуем е щастливец!  Flutter
Вангобии  Heart Eyes тамън за хапане е дупето  Whistling

Демитууу как е шушенцето?  Hug
Ша треба нова темъ скоро!  smile3506

# 736
  • Мнения: 3 347
Вики желязна си 👏.Браво!А най хубавото е,че се подобряваш здравословно  Heart Eyes.
Жгмъцони като те слуша човек все колко си качила и колко си дебела по отговаряш на представата за другата дама  Mr. Green.Изглеждаш супер  bouquet.

# 737
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тъкмо навреме идвам за най-сладкото котенце - Шушулка  Heart Eyes. Как да не и' нагризкаш петичките. Heart Eyes Hug
Джулка,  :hug
Ирка, поклон пред теб и професията, която си избрала  bouquet
Инджи, стана ли пиленцето с лук, аз преди режима много обичах пиле с лук и майонеза.
Миленски, така се надявам да си права за кашлицата, дано най- после се свърши. Tired
Ничия, как сте след ударната терапия лекове?
Вангобче, посмях се с тези тампони в чая, макар на теб едва ли да ти е смешно  Hug Представям си как тръпнеш да си видиш чедото  Heart Eyes. Много да го намачкаш и много да му наготвиш  Hug.
Лия, ако трябва да съм честна, мисля че след Червенковата, с 90дд ще качиш. Peace
Жгмъци, как си, как е котаракът? Не я мисли сега диетата. Изглеждаш толкова свежа и прекрасна. Peace
Занатка,  Hug
Вики, поздравления, браво!  bouquet
Курдов, на теб ти трябва поне 30 часово денонощие, как издържаш на тази мелница всеки ден, пък о на режим...
Сутринта написах дълъг пост, обаче не можах да публикувам и така си остана.
После излезнахме на разходка и ходихме в любимия му Кеймбридж- такъв дух има този град!  Heart Eyes Късметлийка съм и благодарна, че съм се разхождала по улиците му.
Хапнах на обяд нережимен хамбургер със салата, вечерях шарена салата морков, цвекло, айсберг хихи,доматки чети и 3 варени яйца.



# 738
  • Русе
  • Мнения: 8 801
После излезнахме на разходка и ходихме в любимия му Кеймбридж- такъв дух има този град!  Heart Eyes
Хм, вий сте близо до Кеймбридж ли? Аз съм била там за два дена, в едно много мрачно време, не успях много да видя от него, но ми беше и той някакси мрачен! Но явно трябва някой познаващ го да ме разходи.  Mr. Green

 
Тъкмо навреме идвам за най-сладкото котенце - Шушулка  Heart Eyes. Как да не и' нагризкаш петичките. Heart Eyes Hug
Джулка,  :hug

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 739
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Скрит текст:


Не сме много близо, на около 40-50 мин. с кола.
Как тъй мрачно? В Англия мрачно? Ньее, нещу си са объркала, ела пак да ти покажа аз  Mr. Green Hug

# 740
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мдаа, неоспоримо духът му е величествен.  Whistling
Как тъй мрачно? В Англия мрачно? Ньее, нещу си са объркала, ела пак да ти покажа аз  Mr. Green Hug
Joy
В интерес на истината, вторият ден пекна слънце преди обяд, но трябваше да си тръгваме.  Flutter

# 741
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Последните две са Кралския Колеж, там хвърлихме пъпа на малката, хехеее  Mr. Green Sunglasses

# 742
  • Мнения: 27 999
Викиииииии, браво момиче, но и страхотна воля извади! Hug Моите искрени възхищения....смени ли гардероба, какво казват децата, приятелите? Simple Smile
И аз искам да видя Кралския колеж на живоооо! Praynig

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 22:03 от mimi.7299

# 743
  • Мнения: 2 844
Привет,привет Hug
Жгмъц супер си изглеждаш,какво ще сваляш Heart Eyes Джулс и сз искам да си отхапя от Шушулка - душица мамина Heart Eyes Heart Eyes
Вики страхотен резултат -ти си нашата гордост Heart Eyes Hug
Вангоби да си изкараш страхотна седмица с чеденцето Heart Eyes Heart Eyes
Мамекс и ти утре да си нагушкаш рожбичките Hug Hug Hug
Деми да ,пиленцето стана много вкусно,правих го в керамичен гювеч във фурната,добавих и морковчета освен лук,използвах за подправка пресен розмарин - мммммм,много вкусно  Simple SmileИ това беше вечерята със салата от цвекло.
Май е време за нова тема.
Хубава вечер на всички Hug Деми благодаря,че ни пренесе в Кеймбридж Hug

# 744
  • София
  • Мнения: 11 101
Кой ще пусне темата ?!

 Indji11, хубаво е, че не всичко се вижда на снимката, благодаря ти!  Hug

# 745
  • Мнения: 27 999
Ти, нали можеш! Wink

# 746
  • София
  • Мнения: 11 101

Пускам!  Hug

# 747
# 748
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Божее, по едно и също време дме правили, отивам да трия

# 749
  • София
  • Мнения: 11 101
Не не, това е старата. Виж датата.

Общи условия

Активация на акаунт