Слънцето ни сгрява и с две чертички ни дарява ( седмица 24.04 - 30.04. 2006 )

  • 8 238
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
   Благодаря ви за подкрепата момичета!
 dobito . дано да сте улучили момента, така като гледам графиката и аз мисля , че  овулацията  е била на 14 - 15 -ия ден , но пък вие сте поработили и в другите дни , така че успех. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
Как сте момичета? FlutterКак изкарахте празниците? easterАз уж вече щях да си почивам,но вчера имахме гости,днес пак въобще нещо не мога да се спра  CrazyНека тази седмичка да бъде пълна с нови бременнлийки preggo preggo preggo preggo preggoЛейчка стискам палци за следвеликденска кукличка LaughingСтрачателка Hugспокойно миличка,бебчо ще стане когато най-малко очакваш HugПочивай си днес и прави само приятни неща Heart EyesYolinka  пожелавам ти  едно положително тестче тази седмица Grinning Elph да ни пуснеш снимчици от сватбата Laughing

# 17
  • Мнения: 210
Днес верно е Велинден(втори за тази година )и за мен ще си остане такъв ...

Днес видях(както вече се похвалих) две чертички на теста ...Утре рано рано ще чакам и лекарят да го потвърди  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
На НЕчакащите лелката, пожелавам да не я дочакат  newsm17!

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Привет и от мен! Ние днес бяхме на риба, сега се върнахме, изкъпахме и свежи като краставички се заредихме пред компютра с мъж ми. Аз изгорях жестоко, в муцунката съм алено чеервена...надявам се до утре малко да ми поразмине.
   Най-искрено пожелавам на всички, които очакват гадното лелище то да ги  подмине поне за 9 месеца.  Joy

# 20
  • Мнения: 998
Stra4iatela, спокойно миличка с теб сме! Този месец дано имаме по глолям късмет, моля не ми се смейте, но понеже си имам момиченце и сега много искам момченце, а по всички таблици сега чак до есента ми се падат все момичета, та се чудя дали да пробваме изобщо  newsm78
Пожелавам на всички чакащи - две чертички тази седмица   bouquet

# 21
  • Мнения: 9 092
Гера, защо се връзваш на подобни щуротии с разни глупави таблици Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
Здравейте момичета и аз се включвам във вашата седмична темичка.Преди пишех повече в Проблемното(и продължавам де),но след спонтанния аборт и отминалите месеци забрана за бебеправене ние отново Искаме Бебе(не че сме преставали де)-и реших,че може да ме приемете при вас. Heart Eyes
 На чакащите лелката-дано да ви подмине и щъркелчето да ви зарадва!А на тези дето им е дошло-нов месец ,нов късмет!
 Гера,не се тормози с глупости мила,не си заслужава-в тези таблици няма нищо вярно!Аз докато бях бременна,изпробвах поне 4 таблици и ми показваха,ту момиче ,ту момче.
 silver81 -много килца си успяла да свалиш мила,я издай рецептата,че и аз имам нужда.
 Весела седмица ви желая на всички!

# 23
  • Мнения: 5 317
GERA ,я се заемайте с правенето на второ бебче.Недей да имаш голяма вяра на тези таблици и не разчитай на тях за пола на бебчето.Всичко си е Божа работа.

Stra4iatela,представям си как се чувстваш.Дано ти,аз и всички които чакаме  EFP да ги видим много скоро.

# 24
  • Мнения: 2 123
Христос Воскресе, момичета! Пожелавам на всички ви по едно истинско чудо /каквото е създаванет он анов живот/ след около 9 месеца!Многото вяра, здраве и любов няма как д ане дадат резултат!Аз изкарах страхотно и много се радвам, че не отложихме пътуването си. На отиване шофирах аз, а на връщане мъжа ми и в отсечката Радомир - София от друсането ме понаболя повече, но сега съм ок.
Събрахме много слънце, полезни калории и хубави емоции. Както казах на някои приятели - вс еедн осе връщам от 2седмична почивка на острови - толкова зареждащо ми подействаха тези красиви празници! Вечерта срещу Великден бяхме в Роженския манастир, а на следващия ден се отбихме и до Рупите. Бебчо бе много активен тези дни /което допълнително ме успокояваше, че всичко е наред.
От утре какво ме чака... Дано позитивното ми настроение ми помогне.
Между другото - 1-ви май дали ще е неработен ден?! Thinking

# 25
  • Мнения: 529
Воистина возкресъл Ирини, да, 1 май е почивен ден, и аз чакам с нетърпение да дойде края на тази седмица, защото мъж ми ще ме води на истинска почивка.  Mr. Green Радвам се че си изкарала добре, и ти и бебо имате нужда от приятни емоции, дано да ти държат влага дълго време  Heart Eyes
Лали, как са нещата при теб?   Blush
На всички нови бремелинки, едно голямо честито   Grinning
Аз какво да ви кажа, бях си в Плевен, и повече се изморих и натоварих, та с радост си се прибрах в къщи. Мисля тази седмица да я карам по-кротко, да не си давам много зор в работата. И реших за разнобразие вместо да ходя на гинеколог тази седмица  Sick да ходя утре на зъболекар  #2gunfire Събирах сили много отдавна, че съм страшна пъзла. Та стискайте палци да не е много гадно  Sick

# 26
  • Мнения: 7 716
Какичка, къде се загуби?
Ами ние този месец се отказахме от инсеминацията, поради не добри показатели от стимулацията. Другият месец живот и здраве, ако няма задържан фоликул - стимулация с гонадотропни вещества.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 528
честит празник и от мен момичета и аз цъфнах,но така е било писанорнов месец нов късмет и успех на всички не чакащи лелката.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и честито Възкресение Христово, момичета! [/size]

Да сте живи и здрави и много бременни!  Mr. Green

Ние този месец ще го проспим!  Sad Наближават дните за най-интензивно бебеправене, но мъжът ми се е скапал от работа. Не е почивал дори на Великден! Имахме и инцидент с колата и май съвсем ще го проспим този месец!  Sad Опитвам се да се успокоя, че е нужно спокойствие за тая работа и може би така е по-добре. Ако не стане сега, другия месец с много обич и вече на спокойствие!

Хубава и ползотворна седмица не всички не-очакващи, както и на всички бебеправещи, които се олелиха с мен (Леа, Пенелопа  Wink - да не изпускате фронта!!!)

# 29
  • Мнения: 9 990
Христос Воскресе!
Момичета, бързам да ви напиша-много положителни тестчета. Praynig
Страчателка-прочетох мила,че ти е дошла лелката-жалко, но не унивай, моля те  bouquet
Аз тази седмица ще дебна овулация.Започнах да меря температура сутрин, често казано ей така-образователно дето се вика-да видя за какво става въпрос.
Така набързичко сега да ви пожелая лек ден и успешна седмица, пък после като имам време ще ви прочета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт