Слънцето ни сгрява и с две чертички ни дарява ( седмица 24.04 - 30.04. 2006 )

  • 8 226
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Айде-е-е на новата темичка с новата седмичка!


Нека тази седмица да е изпълнена с много усмивки поради тесчета с  EFP !!!



Последна редакция: пн, 24 апр 2006, 15:40 от zwezdi4ka

# 1
  • Мнения: 7 718
Весела седмица. Laughing
Ама никакви ви няма по празниците, развеселявам се и се разтоварвам с вас. А сега едно пусно и скучно.  Sad
Бе, направо ми липсвате. Laughing

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ааа, тук сме,тук сме,чакай да се наспим smile3507!При нас снощи валя из ведро,но сега е толкова слънчево,свежо-просто разкош!Изчезвам на разходка,но първо-нека тази седмичка отбележи рекорд по  EFP-за всички,които НЕчакат лелката,а за тези,които бебеправят-успешни срещи на спермчовците с яйчицата ни! newsm60

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте и от мен Grinning Дойдох до офиса, само за да ви видя! В прекрасно празнично настроение съм! Някой има ли с нещо да се похвали?
На нас с мъжа ни празниците ни повлияха много положително на сексуалния живот Wink Наближава ми и овуто. Така че, знам ли...току-виж станало следвеликденско бебче.
На всички ви желая да сте много, много усмихвати и да се обичате много с половинките си, а другото - ще дойде Grinning

# 4
  • Мнения: 456
Здравеите момичета,

Христос воскресе. Да сте живи и здрави!  easter

желаq на всички много успешна седмица, с много добри новини.  EFP Аз миналата седмица си бях в Булгариа и за това не сам писала. Планувахме сватбата и всичко мина прекрасно.
 married

Приятен ден на всички!

# 5
  • Мнения: 7 914
Здравейте и от мен Grinning Дойдох до офиса, само за да ви видя! В прекрасно празнично настроение съм! Някой има ли с нещо да се похвали?
На нас с мъжа ни празниците ни повлияха много положително на сексуалния живот Wink Наближава ми и овуто. Така че, знам ли...току-виж станало следвеликденско бебче.
На всички ви желая да сте много, много усмихвати и да се обичате много с половинките си, а другото - ще дойде Grinning
Ха и аз мога да се похваля с наближаващо О-ву... и че счупеното все в мен беше от  easter


И да се оплача, че предния месец след като ми закъсня достатъчно, че няколко дена летях от щастие, дойде деня  buria , в който имах нужда от няколко броя  smile3545 поради   newsm45! и от там изглежда ми отслабна имунната система и ме друсна един ужасен грип... но..

..но....

нова седмица, нов късмет   bouquet newsm68 newsm10

# 6
  • Мнения: 1 925
newsm45 newsm45 newsm45 Дойде мииииииии   newsm45 newsm45 newsm45 Толкова ми е мъчноооооо... и не стига, че ми е мъчно, ами и с такива болки ми дойде през нощта, че заспах чак към 3-4 ч. и то след 2 Нурофена. Днес съм катно парцал, срашно ме боли и мисля да си лежа.
Lali не е така тук сме, само че както казах по-горе заради снощните ми изпълнения чак сега ставам  smile3507
elph а кога е големия ден ?

# 7
  • Мнения: 456
Stra4iatela, мила, недеи да плачеш... това няма да ти помогне. Спокоиствието е най-важно в такива моменти.  Hug

Инаце големият ден е 15 юли и понеже сме в чужбина трябваше много неща да сваршим миналата седмица. И сам много доволна че успяхме с всички задачи на дневен ред.  Joy

Горе главата и успех този месец.  Praynig

# 8
  • Мнения: 144
   Здравейте момичета , успешна нова седмичка ви желая .
Страчиателка , съжалявам мила , не унивай . Може би Май е твоят месец .
Аз тази седмица съм от нечакащите лелката , така че ще бъда по-активна в писането.

# 9
  • Мнения: 456
Успех Yolinka, надqвам се и ти да се похвалиш с добрата новина!  Praynig

# 10
  • Мнения: 7 914
elph ще чакаме снимки от сватбата! Wink



Stra4iatela Hug Hug Hug ! Захвани се да правиш нещо за да не мислиш за тъпата лелка!


Yolinka , стискам палци червено да не видиш   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 925
Мерси, момичета за подкрепата !  Hug
Yolinka, стискаме палци  Praynig
Къде ли са останалите... сигурно още празнуват.
zwezdi4ka, с какво да се захвана, като така ме болят яйчниците, че едвам ходя и от компютъра отивам и си лягам пред ТВ-то. Мислих да чистя, ама няма да стане днес, то се е видяло....

# 12
  • Мнения: 7 914
Мерси, момичета за подкрепата !  Hug
Yolinka, стискаме палци  Praynig
Къде ли са останалите... сигурно още празнуват.
zwezdi4ka, с какво да се захвана, като така ме болят яйчниците, че едвам ходя и от компютъра отивам и си лягам пред ТВ-то. Мислих да чистя, ама няма да стане днес, то се е видяло....



ааа  doh  ти плачкаш от болка... аз съм разбрала грешно че плачкаш само заради цикъла!Понеже аз като ми дойде ревах и лежах няколко часа и после като се хванах изчистих половината къща ( понеже докато чистех още мозъка ми беше в проблема) и после като му седнах пред компютъра и така докато не стана време за сън вечерта Hug

Дано , дано скоро да те напуснат болките!  bouquet

# 13
  • Мнения: 9 063
Здрасти и от мен Grinning
Лалинце, и ти ми липсваш напоследък Heart Eyes
Страчателка, гушкам те  Hug

Мен ми е едно такова отвеяно...нищо не ми се прави, явно тая пролет ми се отразява добре на мързела и зле на работата Blush
Весела седмичка и много положителни емоции !

# 14
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте слън4еви моми4ета. Hugаз току що се пребирам от работа и реших да ви попиша малко.
стра4иаталке недей така мила.не се от4айвай.другия месец ще е твоя.пожелавам ти го.
на мен маи овуто ми мина или не е настъпило още. newsm78немога да я разбера тая моя графика.показа ми на 14 ден ову.пък тогава ми е много рано.по принцип е на 18-20.странно а. #Crazyина4е ако е минала ще си 4акам да видим какво сме направили този месец.желая ви прятен ден и весела седми4ка изпълнена с много EFP  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт