Име за момченце

  • 4 235
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 2
Здравейте, кое имe ви харесва повече Николай или Калоян и двете ми харесват страшно много и не мога да избера и Таткото е на същото мнение и ни е доста трудно.
Мами вашето мнение е много важно за мен Two Hearts

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Николай  Peace

# 2
  • Мнения: 18
Според мен Николай а на галено Ники е много сладко thumbsup

# 3
  • Мнения: 2
Според мен Николай а на галено Ники е много сладко thumbsup
Благодаря ви , за мненията Николай повежда за сега в анкетата newsm76

# 4
  • Мнения: 512
Николай,а може и Никола.

# 5
  • Мнения: 2 757
Калоян  Peace

# 6
  • Мнения: 1 786
Николай, аман вече от Калояновци , а Никола и то много често срещано взе да става напоследък .

# 7
  • Мнения: 5 259
Какво значи аман от Калояновци, като Николаевците са поне пет пъти повече  Joy

Ако се види колко деца се кръщават Николай + Никола в последните години, няма нито едно име, което да може да се мери с тази бройка, нито дори Александър или Георги.

Обаче гласувах за Николай, просто повече ми харесва.

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Николай!

# 9
  • athina
  • Мнения: 524
Малко съм пристрастна ,гласувам за Николай,но Никола ми харесва повече.Към повечето деца с името Николай,съм чувала да се обръщат с Николайчо и ми е гадно това обръщение.Синът ми не отговаря на нищо различно от цялото си име.Разни роднини и приятели се опитват да му казват-Ники,Нико,Коле Sick обаче,може би защото, аз му казвам Никола- само на цялото си име отговаря.

# 10
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Калоян, защото не харесвам Николай. Ако беше Никола, може би бих го предпочела.
Масови са много, да, но ми харесват, а Николай - не.  Peace

# 11
  • Мнения: 76
В групата на синът ми са 4-ри ,,Никита,, и 3-ма Калояновци... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 175
Определено Калоян!  Peace

# 13
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Гласувах за Николай.Много ми харесва.На галено-Коки,Ники.

# 14
  • Мнения: 3 118
Николай  Peace

# 15
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Горе-долу еднакво ги харесвам и двете имена, Николай една идея повече.  Peace

# 16
  • Мнения: 11 003
Николай.

# 17
  • София
  • Мнения: 310
Ех и двете имена много ги харесвам... Ще гласувам за Николай обаче, защото и аз мисля, че напоследък Калояновците преобладават, поне сред нашето обкръжение от деца (площадка и ясла, а това са към 50 деца поне), Калоян има 2-ма, а Николай нито един и само един Никола царува.  Laughing децата за сметка на бащите- цели 2-ма са татко Ники.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Никола ми харесва, повече от Николай.  Калояновци познавам двама и не ме кефят самоте хора и имам негативно отношение към името, което иначе също не е лошо.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Пристрастна съм-Николай  Heart Eyes
От идеята, че е традиционно име каквото и исках за момче с презумцията, че ще става и бащино след време с радост виждам, че не е всяко второ дете носи това име за разлика от Александър.
Казваме му на галено Ники. В момента, в който разбрах, че съм бременна знаех, че ще е момче и ще се казва Николай.

Калоян също не намирам за лошо име, но галеното Коко не ми допада...
Повечето хора с името Никола, които познавам наричат Кольо, което беше и предпоставка да няма колебания между Николай и Никола.

# 20
  • Мнения: 175
Пристрастна съм-Николай  Heart Eyes
От идеята, че е традиционно име каквото и исках за момче с презумцията, че ще става и бащино след време с радост виждам, че не е всяко второ дете носи това име за разлика от Александър.
Казваме му на галено Ники. В момента, в който разбрах, че съм бременна знаех, че ще е момче и ще се казва Николай.

Калоян също не намирам за лошо име, но галеното Коко не ми допада...
Повечето хора с името Никола, които познавам наричат Кольо, което беше и предпоставка да няма колебания между Николай и Никола.

Познавам много мъже с името Николай- ами казват си им Кольо, което за мен е ужасно и една от причините да не харесвам това име. Отделно и на Никола, и на Николай съм чувала да казват Ники, Коко, Нико...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Всеки с мнението си... аз съм и с идеята, че отмина времето на Кольо, Сашо... Едва ли някой от вас би се обърнал сега така. Аз поне не съм чула млад човек да каже Кольо.

# 22
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Дете от групата на сина ми - Никола - всички го наричат Кольо.
На мен Коле (не Кольо) ми е доста... приемливо.  Blush

# 23
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Никола много повече ми харесва от Николай.Познавам няколко Николовци и им казват Коле. Peace

# 24
  • Мнения: 5 315
Калоян!

# 25
# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Николай, но и двете ми харесват.

# 27
  • Мнения: 573
Най ми харесва Никола, й-то накрая ми е излишно, звучи ми, сякаш лае някой...а и може би донякъде защото имам лоши асоциации с това име.

На познатите ми Николаевци им казват Ники, на Никола - Коко, на Калоян - Къло или Кольо, което на мен изобщо не ми допада. Момчето ни се казва Борис и много се изкушавам, ако имаме второ, да е Никола, надявам се да му викат Ники.

# 28
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
И моето момче е Борис и имахме идея второто да е Никола, но на мен Ники хич не ми харесва и това беше една от причините да се откажа. Николай не харесвам никак (аз може и да съм го казала вече, щом съм писала в темата де Laughing).

# 29
  • София
  • Мнения: 310
В нашата компания от деца имаме Никола на който казват Нико, имаме Калоян- Кайо, а на братовчед ми Никола казваме Коко.

# 30
  • София
  • Мнения: 4 588
Николай Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 49
И аз гласувам за Николай  Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Аз харесвам и двете като цяло.Но при нас на Калоян казват Кало.За мен е важно как звучи както цялото така и галеното.За това моите любими мъжки имена са Николай (Ники) и Мартин (Марти). След 3 месеца живот и здраве и аз ще кръстя Николай.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Николай.

Общи условия

Активация на акаунт