Какво бихте питали любим съфорумец ако се видите?

  • 11 994
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Какво ще питате любим съфорумец ако излезете с него? С кого бихте искали да се срещнете? Какво бихте искали да правите заедно?
Как си представяте съфорумките в живота?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 273
Единственият сигурен въпрос, който ще задам е "Как са котките?" Laughing
Всъщност нямам други подготвени въпроси.
Като се срещнем с любима съфорумка, разговорът просто върви и прекараното заедно време е приятно.
Убедих се и не се притеснявам от такива срещи.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Аз виждам всички съфорумки, които искам.  Rolling Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 273
Аз виждам всички съфорумки, които искам.  Rolling Eyes
Как става този номер?  Simple Smile Явно са ти на една ръка разстояние или просто плановете ви за пътуване са съвпаднали, ако е надалече.  Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Аз виждам всички съфорумки, които искам.  Rolling Eyes
Как става този номер?  Simple Smile Явно са ти на една ръка разстояние или просто плановете ви за пътуване са съвпаднали, ако е надалече.  Simple Smile
Е не изведнъж и не едновременно. Просто с времето съм се срещнала с всички, които искам да видя. Все пак аз вися тук от 13-14 години Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 060
Чак пък нещо конкретно да питам...
Ако имаме желание за среща, то задължително имаме допирни точки, така че разговорът няма да е нито репетиран предварително, нито отметнат по точки в тефтера.  Grinning

# 6
  • Мнения: 43
Какъв модел анцунг си взе този сезон?

# 7
  • София
  • Мнения: 30 079
Нищо конкретно не бих питала, защото рядко се опитвам да си представя визуално съфорумките.
Няколко съфорумки свързвам с малки, китни, планински градчета и с уютни къщи, но не знам защо. Дори нямам представа къде живеят.
Няколко ника свързвам с готвене, трапеза, вкусотии и ми се иска да им отида на гости.eat

# 8
  • Мнения: 12 473
Аз искам само Мамасита да видя - дали и на живо е такъв дървен философ..)))
Иначе - и аз съм се виждала с повечето, които харесвам.

# 9
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Е, ти ходиш в града й  - уговори си среща  Wink Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 12 473
А, чак такъв зор нямам. Joy

# 11
  • Мнения: 9 562
С Мамасита и аз бих се срещнала  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 30 079
Аз бих искала да се съберат съфорумци на едно място и да гледам, дали наистина са такива по характер или е само образ във форума.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 493
Аз бих искала да се съберат съфорумци на едно място и да гледам, дали наистина са такива по характер или е само образ във форума.
Е нали има форумни сбирки, коледни, рождени дни?

# 14
  • София
  • Мнения: 30 079
Аз бих искала да се съберат съфорумци на едно място и да гледам, дали наистина са такива по характер или е само образ във форума.
Е нали има форумни сбирки, коледни, рождени дни?
Еее, не е същото. Имах предвид да ги гледаме в непринудени ситуации. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт